Yunus Market – Finish Arçelik Bulaşık Makinesi Çekiliş Sonucu

A+
A-
Yunus Market – Finish Arçelik Bulaşık Makinesi Çekiliş Sonucu
Yunus Marketlerde Finish Ürün Alımarı Çekilişe Katılım Hakkı Kazandırıyor!

01 Mart 2019 ile 31 Mart 2019 tarihleri arasında Ankara, Yozgat, Çankırı, Sakarya, Düzce, Kırşehir, Çorum, Kocaeli, Tokat, Sivas, Aksaray ve Amasya illerinde bulunan tüm Yunus Marketlerde Finish markalı ürünlerden tek seferde 60 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak www.rbkazandiriyor.com internet sitesine ad, soyad, adres, telefon bilgilerini girerek kayıt yaptıktan sonra veya IOS ya da Android işletim sistemli akıllı telefonlarına / tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres, gsm no bilgileriyle birlikte üye olup alışveriş fişinin fotoğrafını (fişin tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Finish – Yunus Market Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 10 Nisan 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 15 Nisan 2019 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilmiştir.

Kazanılacak Hediyeler
10 Kişiye Arçelik 6355 Bulaşık Makinesi
3 Kişiye Kadın Dizisi Set Ziyareti
50 Kişiye BRITA Marella XL Filtreli Su Arıtma Sürahisi

Önemli Not: İkramiye tesliminde fiş ibrazı zorunludur.

Bu kampanya MPİ’nin 19.02.2019 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.1888 sayılı izni ile Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.