Yapı Kredi BES iPhone X Çekiliş Sonucu

A+
A-
Yapı Kredi BES iPhone X Çekiliş Sonucu
Yapı Kredi’den BES’ini Hemen Yaptıranlar, iPhone X Kazanma Şansı Yakaladı!

01 Eylül 2018 ile 30 Kasım 2018 tarihleri arasında, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. şubelerinden ve alternatif dağıtım kanallarından herhangi biri aracılığıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.’nin acentesi olduğu Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.’nin bireysel emeklilik sözleşmesini Yapı ve Kredi Bankası bireysel kredi kartları ile satın alan ve sözleşmesi yürürlüğe giren bireysel müşterileri 1 çekiliş hakkı kazanmışlardır.

Yapı Kredi BES iPhone X Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 12 Şubat 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 19 Şubat 2019 tarihli Posta Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
15 Kişiye iPhone X 64GB

Çekiliş Sonucu Bekleniyor

Önemli Not: Çekiliş hakkı kazanan sözleşmelerin, son cayma tarihi 31 Ocak 2019 (saat: 23:59) olup, bu tarihe kadar ödenmemiş vadesinin olmaması gereklidir. Bu tarih itibarı ile kampanyadan faydalanan sözleşmelerini sona erdirmiş, başka şirkete aktarmış veya cayma hakkını kullanmış müşteriler çekilişe dahil edilmeyecektir.

Bu kampanya MPİ’nin 09.08.2018 tarih ve E.8154 sayılı izni ile YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.