Turkcell Bidolu iPhone X Çekilişi

A+
A-
Turkcell Bidolu iPhone X Çekilişi
Turkcell Bidolu ve BİP İle iPhone X Kazanma Şansı!

09 Temmuz 2018 ile 31 Ekim 2018 tarihleri arasında Turkcell GSM hat sahibi olup, www.turkcell.com.tr ücretsiz internet sitesi üzerinden veya cep telefonları üzerinden ücretsiz olarak DOLU yazıp 1818’e SMS göndererek BiDolu Servis aboneliği oluşturanlar 1 çekiliş hakkı ve BiDolu aboneleri tarafından cep telefonları üzerinden ücretsiz olarak BIP yazıp 2200’a SMS gönderenlere iletilecek BİP download linkine giriş yapan Turkcell müşterileri 1 çekiliş hakkı kazanabileceklerdir. Kampanyaya katılım toplam 2 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Turkcell BiDolu iPhone X Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 06 Kasım 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 08 Kasım 2018 tarihli Akşam Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
5 Kişiye iPhone X 64GB Space Gray

Bu kampanya MPİ’nin 03.07.2018 tarih ve E.6819 sayılı izni ile Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ahmet dedi ki:

    ücretsiz olduğunu yazıp 14.90 tl obonelik hakkını yazmamışsınız.
    iptal edip 14.90 tl mi geri almak istiyorum.

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, abonelik işlemi ücretsizdir diye bir ibare belirtilmemiştir, abonelik için gönderilen sms ücretsizdir, taleplerinizi GSM operatörünüzün müşteri hizmetleri ile belirtmeniz gerekmektedir