Toyota Araç Kiralama Çekilişi

A+
A-
Toyota Araç Kiralama Çekilişi
Araç Kiralamanı Toyota’dan Yap, Çekiliş İle 2 Günlük Toyota Corolla Hybrid Araç Kiralamasını Kazanma Şansı Yakala!

08 Temmuz 2019 ile 30 Eylül 2019 tarihleri arasında tüm Enterprise araç kiralama noktalarından, Toyota Corolla Hybrid markalı araçlar için günlük araç kiralaması yapanlardan, kiralama sonrası verilecek rezervasyon numarasını ilgili internet sitesindeki alana girenler ya da “KATIL” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kiralama sonrası verilecek rezervasyon numarasını yazarak 4383 nolu kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj olarak gönderenler (ücretsizdir) 24 saat içinde gelecek Toyota çağrı merkezi aramasında gerekli bilgilerini ilettikten sonra sistem tarafından kontrolü yapılıp onaylanarak her 1 gün için 1 çekiliş hakkı kazanabileceklerdir. Kampanya bireysel müşterilere yöneliktir.

Toyota Araç Kiralama Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 10 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 14 Ekim 2019 tarihli Hürriyet Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
50 Kişiye 400 TL değerinde Toyota Corolla Hybrid 2 günlük kiralama

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın

Enterprise Araç Kiralama Noktaları Nerede?
İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Muğla’nın ilçesi Bodrum ve Dalaman, Trabzon, Samsun illerinde mevcuttur.

Bu kampanya MPİ’nin 03.07.2019 tarih ve 58259698-255.01.02-E.6076 sayılı izni ile Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.