Tosla iPhone 11 Çekilişi Sonucu

A+
A-
Tosla iPhone 11 Çekilişi Sonucu
Tosla Uygulamasını İndir ve Katılım Formunu Doldur, Çekiliş İle iPhone 11 Kazanma Şansı Yakala!

03 Aralık 2019 ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında “Tosla” uygulamasını ücretsiz olarak Android veya IOS işletim sistemli telefonlarına indirip cep telefonu ve e-mail bilgisi ile uygulamaya kayıt olduktan sonra ana sayfada görülen iletişim kartı üzerinden katılım formuna gelerek istenilen bilgileri girenler 1 çekiliş hakkı kazanabileceklerdir. Tosla uygulamasına daha önceden kayıt yapmış kişiler yine ana sayfada bulunan iletişim kartını tıklayarak istenilen bilgileri girmeleri durumunda çekiliş kampanyasına katılım yapmışlardır.

Tosla iPhone 11 Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 10 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 15 Ocak 2020 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
11 Kişiye iPhone 11 64 GB Cep Telefonu

Çekiliş Sonucu Bekleniyor

Bu kampanya MPİ’nin 27.11.2019 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.11212 sayılı izni ile Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 6 YORUM
 1. tncy dedi ki:

  adres kaydı yapılmıyor, sorunlu, doğal olarak çekilişe katılamıyorsun, bana yalan bir kampanya gibi geldi, kadir bey

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, kampanyanın yalan olma ihtimali yok, eğer teknik bir sorun var ise firma ivedi şekilde düzeltme yoluna gidecektir, 2-3 gün sonra tekrar deneyin isterseniz

  2. Hilal dedi ki:

   Merhabalar. Kampanyaya katılabilmek için Akbank müşterisi olma gibi bir şart var mı acaba?

  3. Kadir dedi ki:

   Merhaba, hayır öyle bir mecburiyet yok, uygulamayı indirerek çekilişe katılım yapmanız yeterlidir

 2. Volkan dedi ki:

  “Anasayfada görülen iletişim kartı” denen kısmı bulamadım.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, üye olduktan sonra uygulamadan komple çıkın, daha sonra tekrar açın ve şifrenizi girin, açılan sayfada kampanya sayfalarını gösteren kart var, onu komple açın, açılan kartlar içinde iPhone 11 için Çekilişe Katıl butonu var, onu tıklayarak katılım sayfasına ulaşabilirsiniz