Torium AVM Toyota Corolla Çekilişi

A+
A-
Torium AVM Toyota Corolla Çekilişi
Torium’daki Bu Toyota Corolla 2019’da Senin Olmalı!

İstanbul / Haramidere / Turgut Özal Mahallesinde bulunan Torium Alışveriş Merkezinde, 10 Aralık 2018 ile 10 Mart 2019 tarihleri arasında 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra fiş/faturaları ile kampanyaya katılım standına müracaat ederek işlemlerini tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Torium AVM Toyota Corolla Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 18 Mart 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 20 Mart 2019 tarihli Star Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye Toyota Corolla Otomobil

Bu kampanya MPİ’nin 03.12.2018 tarih ve E.12162 sayılı izni ile TORUN ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ YATIRIM VE YÖNETİM A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. mert dedi ki:

  Bu çekiliş yılda ıkı defa mı oluyo?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekiliş kampanyası yapma ve düzenleme işlemi firmaya aittir, dilediği kadar çekiliş kampanyası yapabilir veya hiç yapmayabilirde, tamamen firmanın inisiyatifinde olan bir durumdur

 2. Talha dedi ki:

  Kadir bey araba hangi paket ve hangi yıl modeli yazabilir misiniz

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekilişlerde genelde izinin alındığı yıla ait araçlar verilmektedir, yani muhtemelen 2018 model ve paket olarak da alt versiyonudur, tam paket detayını firmadan öğrenebilirsiniz ancak