Tespo Dacia Dokker Çekiliş Sonucu

A+
A-
Tespo Dacia Dokker Çekiliş Sonucu
Tespo İle Dacia Dokker, Samsung S9 ya da Samsung Tablet Kazanma Şansı!

01 Ağustos 2018 ile 30 Eylül 2018 tarihleri arasında, Tespo mağazalarından gün içerisinde tek seferde 400 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra verilecek olan üstü kapalı katılım kartındaki şifreyi ad-soyad, fiş/ fatura no tarihi adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak 5899 kampanya hattına eksiksiz olarak SMS gönderen veya www.tespo.com.tr internet sitesindeki ilgili alana girenler çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Tespo 2018 Yılı Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 04 Ekim 2018 tarihinde noter huzurunda yapılmış olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimlerine aşağıdaki linklerde ulaşabilirsiniz.

EGE BÖLGESİ ÇEKİLİŞ SONUCU İÇİN TIKLA

KUZEY BÖLGESİ ÇEKİLİŞ SONUCU İÇİN TIKLA

GÜNEY BÖLGESİ ÇEKİLİŞ SONUCU İÇİN TIKLA

Kazanılan Hediyeler
3 Kişiye 2018 Model Dacia Dokker Combi Ambiance
75 Kişiye Samsung S9
75 Kişiye Samsung T813 Tab S2 Tablet

Önemli Not: İkramiye tesliminde şifreli kart ve fiş/ fatura no tarihi ibrazı zorunludur. Kampanya Ege, Kuzey ve Güney Bölgesi olarak 3 bölge halinde yapılmakta olup, talihliler her bölge için 1 adet Dacia Dokker, 25 adet Samsung S9 ve 25 adet Samsung tablet olarak belirlenecektir.

Bu kampanya MPİ’nin 19.07.2018 tarih ve E.7468 sayılı izni ile Tespo Tüketim Malları Ticaret ve Sanayi A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYA YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Olkan dedi ki:

  Merhaba Çalıştığım Şirkette İŞverenim Benim Katılmamı Kazanılan ne olursa olsun Senin Hakkındır Diyerek Benim Katılmamı İstedi Çıkması Durumunda Nasıl bİ Yol İzlemeliyim ?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, katılımı kendi adınıza yaptıysanız herhangi bir sorun olmaz, ama şirket adına yaptıysanız ve hediye kazanılır ise şirketin yetkilisi almak durumunda olacaktır. Eğer böyle bir durum var ise çekiliş sonucunu takip edin ve şirketin ismi çıkar ise o zaman şirket yetkilisine durumu anlatıp hediyeyi aldıktan sonra size teslim etmesini söyleyebilirsiniz

 2. Ali dedi ki:

  Bende bazı kartlar kayıp ama faturaları saklıyorum bir şey olur mu?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, kampanyada şifreli kart ve fiş/ fatura ibrazı zorunludur maalsef

 3. Mahmut dedi ki:

  Ben çekilişe katıldım ama kazanmamışım

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bu çekiliş kampanyasına katılımlar hala devam etmektedir, yukarıdaki açıklamayı dikkatli okumanız yararlı olacaktır

 4. İlhan dedi ki:

  Faturanın nereye kesildiği önemlimi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, firmalar futara sahibinin katılım yapması konusuna dikkat ederler, bu şekilde haksız şekilde ele geçen faturalar ile haksız katılım önüne geçilmeye çalışılmaktadır, firma müşteri hizmetleri ile görüşmeniz daha yararlı olabilir

 5. İsmail dedi ki:

  Güzel