Teknosa iPhone XS Çekiliş Sonucu

A+
A-
Teknosa iPhone XS Çekiliş Sonucu
Teknosa’dan Çekiliş İle iPhone XS Kazandıran Fırsat!

02 Temmuz 2019 ile 02 Ağustos 2019 tarihleri arasında www.teknosa.com internet sitesine giriş yaparak “Üye Ol” butonundan ad, soyad, e-posta, doğum tarihi ve telefon bilgilerini eksiksiz doldurarak yeni üye olanlar veya üye girişi yaparak bilgilerini eksiksiz güncelleyenler 1 çekiliş hakkı kazanmışlardır. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırydı.

Teknosa iPhone XS Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 13 Ağustos 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 16 Ağustos 2019 tarihli Birgün Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye iPhone XS Max 64GB

Çekiliş Sonucu Bekleniyor

Bu kampanya MPİ’nin 28.06.2019 tarih ve 58259698-25501.02-E5927 sayılı izni ile TEKNOSA İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Aylin dedi ki:

  Merhaba biz üye olduk ama nereden bileceğiz çekilişe katılıp katılmadığız hiçbir bildirim mesaj gelmedi bize

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, firmanın sistemi kimlerin hangi tarihlerde üye olduğunu ya da bilgilerini güncellediğini görebilmektedir, bildirim gelmese dahi çekiliş işlemi ile alakalı olarak firma yetkilileri gerekli sorgulamaları yaparak bu işlemleri yapanların listesini hazırlar

 2. holaaaaaaaaaa dedi ki:

  beş para etmez bi’ katılım formu var. mozilla’dan giriyorum, aktivasyon kodu onay butonu çıkmıyor; chrome’dan giriyorum sayfa bulunamadı hatası geliyor. kayıt olmak için 21 dakika harçadım. resmen rezalet. Admin sitenizi ara ara takip ediyorum sizin için de bir olumsuz yorum yapayım. yaklaşık 1, 1.5 dakika da bir sayfa otomatik f5 atıyor, yorumu da siliyor. bu fonksiyonu kapatsan da rahat rahat yorum yazsak, ah admin?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, yaşadığınız sorun anladığım kadarıyla internet hızının düşük olması ya da giriş yaptığınız cihazda yüklü olan programların güncel olmamasından kaynaklanıyor gibi geliyor bana, ayrıca sitemiz için yazdığınız konuda da çeşitli aslında yorum yazılacak yeterli düzeyde zamanlama mevcut, bazı kişiler sorunu kısaca anlatabilecek iken destanlar yazma moduna giriyor, ayrıca bu tarz sitelerde sayfa yenileme konusu normal bir durumdur

 3. ufuk dedi ki:

  02.07.1981 doğum günüm herkese bol şans