Tefal – Rowenta Nissan Juke Çekiliş Sonucu

A+
A-
Tefal – Rowenta Nissan Juke Çekiliş Sonucu

Tefal ve Rowenta ile Nissan Juke ya da iPhone X Kazanma Şansı!

03 Mart 2018 ile 30 Haziran 2018 tarihleri arasında, Özşanal Mağazaları’ndan veya ozsanal.com.tr internet sitesinden, Rowenta veya Tefal markalı ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 600 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kendilerine verilecek olan üstü kapalı katılım kartındaki şifreyi rowentavetefalkazandiriyor.com internet sitesindeki ilgili alana girenler çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Kampanyanın çekilişi ilgili firma tarafından 13 Temmuz 2018 tarihinde noter huzurunda yapılmış olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri açıklanmış ve aşağıda yayınlanmıştır.

Nissan Juke 2018 Model Otomobil Kazanan Asil Talihli
SAVAS ALTUN / İZMİR

iPhone X 64 GB Cep Telefonu Kazanan Asil Talihliler
CEBRİYE TASKİRAN / İZMİR
AYSE GÜLHAN SİMİT / İZMİR
ZEHRA TÜRKOVA / İZMİR

YEDEK TALİHLİLER

Nissan Juke 2018 Model Otomobil Kazanan Yedek Talihli
YEDEK / EMİNE ZEYBEK / İZMİR

iPhone X 64 GB Cep Telefonu Kazanan Yedek Talihliler
YEDEK-1 / SİBEL DEMİRDEN / İZMİR
YEDEK-2 / YÜKSEL CENGİZ / İZMİR
YEDEK-3 / SEMA GÜLHAN / BALIKESİR

Katılım Miktarı : 3.169

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 21.02.2018 tarihli ve E.2064 sayılı izni ile Groupe Seb İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. İbrahim dedi ki:

  İnternet sitelerinden 650 tl’lik Tefal alışverişi yaptım, kampanya şartnamesinde internet alışverişinde şifreli katılım kartının ürünle birlikte gönderileceği ifadesi var, ancak bana şifreli katılım kartı göndermediler. Müşteri hizmetlerini aradım (0850 811 5555). Önce internetten alışverişlerin kampanya kapsamında olmadığını söylediler, şartnamedeki ifadeleri hatırlattım. Sonra başka birini bağladılar, o da 600 tl’yi geçince kampanyaya otomatik katıldığımızı ifade etti. Şartnamedeki “Şifre veya ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olan müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir” ifadesini hatırlattım. Beni tekrar arayacaklarını söyleyip kapattılar, aramadılar. Şimdi ben ne yapmalıyım? Milli Piyango İdaresine dilekçeyle başvurup ayrıntılı bilgi mi istesem?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, İnternetten alışveriş yapanların fiş/fatura/e-faturaları ile şifreli katılım kartları sipariş ettikleri ürünle birlikte 7 gün içerisinde adreslerine gönderileceğinden tüm alışverişlere ait şifrenin sisteme son giriş tarihi 08.07.2018 saat 23:59’dur. Yani satın aldığınız ürünler ile birlikte şifreli kartınız gelmesi gerekmektedir. Konu ile alakalı olarak Milli Piyango İdaresine ait internet sitesindeki bilgi edinme bölümünden şikayetinizi dile getirmeniz yararlı olacaktır. Çekiliş kampanyalarında çekiliş haklarınızın zayi olmasına asla müsade etmeyiniz.

  2. İbrahim dedi ki:

   Kendileri arayıp çekiliş kartını göndereceklerini söylediler. Milli piyango idaresine başvurmama gerek kalmadı. Sorunu hallettiler sağ olsunlar. Size de yardımınız ve ilginiz için teşekkür ederim Kadir Bey.

  3. ercan dedi ki:

   Netten alisvers yapmayi dusunuyordum bu yorum faydali olduvazgectim

 2. XYZ dedi ki:

  Aga şu çekilişe bak ya. 600 TL alışveriş yap 1 çekiliş hakkı versin sana. Verdikleri hediye de 85 bin TL’lik bir araç. Bide 3 tane iphone x.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çok sert yorum yapıyorsunuz 🙂