Tchibo Yılbaşı Çekilişi

A+
A-
Tchibo Yılbaşı Çekilişi
Yeni Yıl Hediyeniz Tchibo’dan!

01 Aralık 2018 ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Tchibo mağazalarından tek seferde 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kasalardan verilecek olan üstü kapalı katılım kartı üzerindeki şifreyi ad, soyad, adres, fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 4533 nolu kampanya hattına kısa mesajla gönderenler veya www.tchiboyilbasicekilisi.com internet sitesindeki ilgili alana girenler çekilişe katılmaya hak kazanabilceklerdir. Tchibo internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde çekilişe katılım hakkı fatura bilgileri üzerinden otomatik olacaktır.

Tchibo 2019 Yılı Yılbaşı Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 10 Ocak 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 15 Ocak 2019 tarihli Milliyet Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediyeler
5 Kişiye Cafissimo LATTE Kahve Makinesi
5 Kişiye Cafissimo Mini Blazing Mint Kahve Makinesi
10 Kişiye Tchibo 2’si 1 Arada Işıklı Bluetooth Hoparlör
15 Kişiye Tchibo Mini Espresso Makinesi Cafissimo POCKET
15 Kişiye Tchibo Brüksel Waffle Makinası

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın

Önemli Not: Kredi kartı puanları ve/veya hediye çekleri ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Tchibo internet sitesi üzerinden yapılan alışverişler için fatura, mağaza alışverişleri içinse fiş/fatura ibrazı mecburidir.

Bu kampanya MPİ’nin 22.11.2018 tarih ve E.11819 sayılı izni ile TCHİBO KAHVE MAM. DAĞ. VE PAZ. TİC. LTD. ŞTİ. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. NEŞE YILMAZ dedi ki:

    Çekilişe katıldım ancak katılıp katılmadığımı nasıl kontrol edebilirim?

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, kendiniz bu şekilde bir kontrol yapamazsınız maalesef, Tchibo müşteri hizmetleri ile görüşmeniz faydalı olabilir