Tchibo Migros Kahve Makinesi Çekiliş Sonucu

A+
A-
Tchibo Migros Kahve Makinesi Çekiliş Sonucu
Migros’larda Tchibo Ürün Alımları Çekiliş İle Kahve Makinesi Kazandırdı!

01 Kasım 2018 ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet mağazalarından veya Sanal Market’ten tek seferde 30 TL ve katları tutarında Tchibo markalı ürünlerden birlikte veya ayrı ayrı satın alan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kart sahibi müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Tchibo – Migros Kahve Makinesi Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 17 Ocak 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 22 Ocak 2019 tarihli Milliyet Gazetesinde ilan edilmiştir.

Kazanılan Hediyeler
50 Kişiye Cafissimo Pure Kahve Makinesi
50 Kişiye Cafissimo Elektrikli Süt Köpürtücü
100 Kişiye Cafissimo Pocket Mini Espresso Makinesi

Bu kampanya MPİ’nin 19.10.2018 tarih ve E.10516 sayılı izni ile Tchibo Kahve Mam. Dağ. ve Paz.Tic. Ltd.Şti. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. yorumcu dedi ki:

  sitede bu kampanya yer almıyor link paylasır mısınız

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, ilgili kampanyalar ile alakalı olarak link çıkışları sadece ama sadece sitemizin değerlendirmesine tabidir, web sitemiz yaklaşık 4 yıldır çekiliş kampanyaları konusunda profesyonel şekilde yayın yapmaktadır, dilerseniz firma müşteri hizmetlerini arayarak kampanyanın doğruluğunu teyit edebilirsiniz, bol şans dilerim.

 2. Ali Ozan dedi ki:

  Bu çekilişte her 30 TL’lik alıma bir çekiliş hakkı yok diye anladım ben. Doğru mu acaba? Detaylı açıklama yapmamışlar. Kısacası en az 30 TL’lik tchibo ürünü alan herkese tek çekiliş hakkı tanımlanıyor gibi gözüküyor.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, yukarıdaki açıklamada belirttiğimiz gibi 30 TL ve katları tutarında olmalıdır, yani her 30 TL bir çekiliş hakkı kazandıracaktır, 90 TL olursa 3 çekiliş hakkınız olur