Tchibo iPhone XR Çekilişi Sonucu

A+
A-
Tchibo iPhone XR Çekilişi Sonucu
Tchibo İnternet Sitesi ya da Mağazalarından Alışveriş Yaparak Çekiliş İle iPhone XR veya Diğer Hediyelerden Birini Kazanma Şansı Yakalayabilirsiniz!

01 Aralık 2019 ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Tchibo mağazalarından tek seferde 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kasalardan verilecek olan üstü kapalı katılım kartı üzerindeki şifreyi ad, soyad, adres, fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 4533 nolu kampanya hattına SMS gönderenler veya www.tchiboyilbasicekilisi.com internet sitesine giriş yaparak gönderim sağlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır. www.tchibo.com.tr internet sitesinden alışveriş yapanlar fatura bilgileri üzerinden çekilişe dahil edilmişlerdir.

Tchibo Yeni Yıl iPhone XR Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 10 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 15 Ocak 2020 tarihli Milliyet Gazetesinde ilan edilecek ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediyeler
5 Kişiye iPhone XR 64GB
10 Kişiye Apple Watch Series 5 40mm
20 Kişiye Cafissimo Mini Kahve Makinesi
50 Kişiye 250 TL Değerinde Hediye Çeki

Çekiliş Sonucu Bekleniyor

Önemli Not: İkramiye tesliminde fiş/fatura ve şifreli kart ibrazı mecburidir. İnternet sitesinden yapılan alışverişlerde şifreli kart ibrazı olmayacaktır.

Bu kampanya MPİ’nin 25.11.2019 tarih ve E.11024 sayılı izni ile TCHİBO KAHVE MAM. DAĞ. VE PAZ. TİC.LTD.ŞTİ. tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nur dedi ki:

    İnternet üzerinden yaptığımız alışverişlerde direkt olarak kampanyaya dâhil ediliyoruz. Doğru mu anladım Kadir Bey?

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, evet doğru anlamışsınız, internet sitesi üzerinden alışveriş yapanları firma fatura bilgileri üzerinden çekilişe dahil edecektir