SSS

LÜTFEN OKUYUNUZ

 • Türkiye genelinde firmaların Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden aldığı yasal izinler kapsamında düzenlenen çekiliş kampanyaları tarafımızca toplanarak sizlere bilgi vermek amacıyla internet sitemizde yayınlanmaktadır. Amacımız çekiliş kampanyası düzenleyen firmalar ile kişileri en kısa sürede ve en etkin şekilde bir araya getirmektir.
 • Güncelliği devam eden çekilişler ile ilgili tüm bilgiler ÇEKİLİŞLER menüsü altında toplanmakta olup, çekiliş yapılmasına müteakip bu menüden çıkarılarak mümkün olduğunca SONUÇLAR menüsü altına alınacaktır.
 • Çekiliş, Kampanya ya da Promosyonlar hakkındaki tüm bilgiler ilgili firmalardan, resmi internet sitelerinden ya da sosyal paylaşım sitelerinden temin edilmektedir.
 • Çekiliş sonuçları, kampanyayı düzenleyen firmaların internet sitelerinden, sosyal ağlarından ya da sonuçları ilan ettikleri gazetelerden temin edilmesi nedeniyle meydana gelebilecek uyuşmazlıklardan dolayı www.cekilislerdunyasi.com internet sitesi sorumlu tutulamaz.
 • Sitemizin kullanımı herkese açık olup, sitemizi ziyaret eden kişilerden, kurum, kuruluş ya da firmadan herhangi bir ücret alınmamaktadır.
 • www.cekilislerdunyasi.com hiç kimseye çekilişe katılma hakkı, çekiliş sonucu hediye kazanma vb. gibi vaatlerde bulunmayacağı gibi çekilişin, çekilişte verilecek hediyelerin, çekiliş bilgilerinin ve sonuçlarının doğruluğu gibi her türlü durumlar için de taahhüt vermez, kullanıcılar kendi istekleri doğrultusunda doğru işlemleri yaparak ilgili firmaların çekilişine katılacağından, bu konudaki tüm ayrıntılara çekilişi düzenleyen firmalardan ulaşabilirler.
 • Tüm kampanyalarla ilgili çekilişler, bu konuda MPİ’den izin alan firmalar tarafından yapılmakta olup, sitemizin çekilişlerle ilgili herhangi bir faaliyeti ve bağı bulunmamaktadır.
 • Çekiliş kampanyalarına katılım konusunda sitemizden yönlendirme yapılması için kampanya sayfalarına ait linkler tarafımızca yerleştirilse de sitemiz dilediği kampanyalara ait linkleri barındırmayabilir ve bu konudaki hakları saklıdır.
 • Çekiliş kampanyalarına ait sayfalarda kampanyayı düzenleyen firmalara ait bilgiler yazılarak bilgilendirme yapılmakta olup, kampanyayı yürüten herhangi bir firma var ise bu firmalara ait bilgilerin yazılıp/yazılmaması konusu tamamen sitemizin değerlendirmesine bağlıdır.
 • İnternet sitemizde Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden onaylı kampanyalar yayınlanmakta ise de bazı kampanyaların yayınlanmaması konusundaki haklarımız saklıdır. Çekilişler Dünyası’nda yayınlanacak kampanyalar değerlendirme sonunda uygun görülmesi halinde yayına alınır.
 • Kampanya sayfalarında yapılan yorumlar tarafımızca incelendikten sonra uygun görülmesi halinde yayınlanmakta olup, uygun görülmeyen yorumlar yayınlanmayacağı gibi yayınlanmış olsa dahi Türkiye Cumhuriyeti Kanunları kapsamında suç teşkil edebileceği değerlendirilen yorumlar daha sonra silinebilmektedir. Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren, diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir.
 • Çekilişler Dünyası’nda yapılan yayınlar, ilgili firmaların Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yasal olarak izin aldığı kampanyalar olup, Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkındaki Yönetmelik kapsamında 18 yaşından küçük olanlar hiçbir çekiliş kampanyasına katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde ilgili firmalar bu hediyeleri veremezler.
 • Kampanya sayfalarında yerleştirilen linkler, bu kampanyaları düzenleyen firmalara ait internet sitelerine yönlendirmekte olup, bu sitelerde meydana gelebilecek her türlü olumsuz (çekilişe katılamama ya da başkaca hak kaybı gibi) durumlardan dolayı Çekilişler Dünyası internet sitesi sorumlu tutulamaz.
 • Kampanya sayfalarında yapılan yorumlar tüm kişi/firma ya da resmi kurumlar tarafından görülebilmekte olup, kişilerin yaptığı yorumlar nedeniyle meydana gelebilecek her türlü olumsuz durumdan yorum sahibi sorumludur.
 •  Çekilişler Dünyası’nda herhangi bir üyelik sistemi olmayıp, bu nedenle sitemize giriş yapan hiç kimseye ait herhangi bir veri kaydı tutulmamaktadır. Ancak sitemiz içerisinde yer alan sayfalarda yapılan yorumlar ya da sorulan sorular, ilgili firmaların düzenleyeceği başka kampanyalara yön verebilmesi ya da kampanyayı değerlendirebilmesi adına ilgili firmalar ile paylaşılabilmektedir. Bu paylaşımda sadece yazılan yorum/soruya yer verilebilmekte olup, sorularının / yorumlarının ilgili firma ile paylaşılmasını istemeyen kişiler sitemiz üzerinde bu şekilde bir girişimde bulunmaması gerekmektedir.
 • Çekilişler Dünyası isimli bu site sadece bilgilendirme amaçlı bir site olup, site içerisindeki verilerin kaynak gibi gösterilmesi hiç bir delil niteliği taşımamaktadır. Sitedeki verilerin kaynakları doğrudan ilgili firmalar, sosyal medya hesapları, gazeteler vb. gibi alanlar olup, herhangi bir adli süreç oluşması durumunda kampanyayı düzenleyen firmalar ile MPİ verilerinin kaynak gösterilmesi esastır.
 • www.cekilislerdunyasi.com, internet sitesi içerisinde değişiklik yapma ve yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.
 • www.cekilislerdunyasi.com internet sitesini kullanan tüm kullanıcılar yukarıda yer alan hükümleri peşinen kabul etmiş sayılır.