Primemall İskenderun AVM Nissan Qashqai Çekilişi

A+
A-
Primemall İskenderun AVM Nissan Qashqai Çekilişi
Primemall İskenderun AVM’nin 2020 Yılı Çekiliş Hediyesi Nissan Qashqai Seni Bekliyor!

Hatay / İskenderun ilçesinde bulunan Primemall Alışveriş Merkezinde, 16 Kasım 2019 ile 16 Şubat 2020 tarihleri arasında aynı gün içerisinde 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra fiş/faturaları ile kampanyaya katılım standına müracaat ederek işlemlerini tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanacaklardır.

Primemall İskenderun AVM Nissan Qashqai Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 20 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 25 Şubat 2020 tarihli Posta Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye Nissan Qashqai

Bu kampanya PRİME DEVELOPMENT PROJE GEL. LTD. ŞTİ. tarafından MPİ’nin 01.11.2019 tarih ve E.10166 sayılı izni ile düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Seren dedi ki:

    Merhaba ben 100 liralık alışveriş yaptım ama onaylatmadim fisimi mağaza çalışanına işlem bukadar mi dedim bu kadar dedi.

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, çekilişe katılım için kampanyaya katılım standına müracaat ederek gerekli işlemleri tamamlamanız ve çekilişe katılım kuponunu teslim almanız gerekmektedir, en kısa sürede AVM’de işlemi yaptırmanız yararlı olabilir