Prima Bebek Bezi Çekilişi (Ücretsiz Katılım)

A+
A-
Prima Bebek Bezi Çekilişi (Ücretsiz Katılım)
Prima internet sitesine üye ol ya da bilgilerini güncelle, 1 yıllık bebek bezi kazanma şansı yakala!

17 Ekim 2018 ile 17 Kasım 2018 tarihleri arasında Prima internet sitesinde giriş yaparak ücretsiz üye olan veya üye olanlardan üyelik bilgilerini güncelleyen katılımcılar 1 çekiliş hakkı kazanabileceklerdir.

Prima Bebek Bezi Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 27 Kasım 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 30 Kasım 2018 tarihli Akşam Gazetesinde ilan edilecek ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
5 Kişiye 1 Yıllık Prima Seti + 1 adet Ariel Sıvı Bebek Deterjanı

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın

Önemli Not: Daha önceden üye olmuş kişiler üyelik bilgilerini güncellemek amacıyla giriş yaparak bilgi güncellemesi yapıp çekilişe dahil olabilmektedir.

Bu kampanya MPİ’nin 11.09.2018 tarih ve E.9047 sayılı izni ile Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Ebru dedi ki:

  Bebegimiz olucak

 2. Melike dedi ki:

  Çekilişe katılmak için şifre diyo.Oraya ne şifresi yazcaz anlamadım..

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, orada bahsedilen konu sizin kendi üyelik şifreniz, yani sadece sizin bileceğiniz bir şifre yazmanız gerekir, siteye yeni üye olacağınız için giriş işlemlerinde bu şifre sorulur, istediğiniz bir şifre yazabilirsiniz, örneğin: M159345 ya da M955625 karışık bir şey yazailirsiniz, ayrıca üye olduktan sonra üye profil sayfasında tüm bilgileri doldurunuz

 3. Leyla dedi ki:

  Sızdırma yok bebekler rahat uyusun diye bende bebeğime pirimayi sectim pişik derdi yok çoksa memnunum

 4. erhan dedi ki:

  süper bir marka çocuklar rahat rahat yapabilirsiniz 🤗🤗🤗

  1. Kadir dedi ki:

   :-)) Allah’da sizi güldürsün

 5. Oner dedi ki:

  Merhaba Kadir Bey
  Ben üye oldum fakat herhangi bir bildirim gelmedi, çekiliş hakkıyla ilgili. Bu normal mi?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, üye bilgileriniz alanına tekrar girerek bilgilerinizin tam ve doğru olduğundan emin olun, firmanın sistemi kişileri otomatik olarak çekilişe dahil ediyor, sadece üyeleri değil bu tarih aralığında bilgi güncellemesi yapanlarda çekilişe dahil oluyor, çekiliş ile alakalı herhangi bir bildirim maalesef gelmiyor, zaten çoğu çekiliş kampanyasında bu şekilde bildirim gelmez