Park Bornova AVM Opel Astra Çekilişi

A+
A-
Park Bornova AVM Opel Astra Çekilişi
Park Bornova AVM’de Çekiliş İle Opel Astra Otomobil Kazanma Heyecanı Başladı!

İzmir ili Bornova ilçesinde bulunan Park Bornova Alışveriş Merkezinde, 16 Eylül 2019 ile 15 Aralık 2019 tarihleri arasında aynı gün içerisinde 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra fiş/faturaları ile kampanyaya katılım noktasına giderek gerekli işlemleri tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Park Bornova AVM Opel Astra Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 18 Aralık 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 20 Aralık 2019 tarihli Milliyet Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye Opel Astra Otomobil

Bu kampanya MPİ’nin 13.09.2019 tarih ve E.8628 sayılı izni ile MAT İNŞAAT TURİZM TARIM GIDA HAYVANCILIK SAN. VE TİC. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ahmet dedi ki:

    Araba cekilişi yok sanırım;hem web sitesinde gözükmüyor hem de oraya gittim orda da yok.

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, sitemizde yayınlanan tüm kampanyalar gerçek ve MPİ onaylı kampanyalardır, Park Bornova AVM’nin de çekiliş kampanyası mevcut ve katılımlar halen devam ediyor, dikkatinizden kaçmış olabilir, firmanın facebook sayfasına bakarsanız orada kampanya görsel resmi de var