Palladium AVM Dünya Kupası Seyahati Çekilişi

A+
A-
Palladium AVM Dünya Kupası Seyahati Çekilişi
İstanbul ili Ataşehir ilçesinde bulunan Palladium Alışveriş Merkezindeki tüm mağazalardan 21 Nisan 2018 ile 07 Mayıs 2018 tarihleri arasında Türkiye’de hizmet veren tüm bankaların Visa logolu kartları ile tek seferde 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kampanyaya katılım noktasında işlemleri tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Palladium AVM Dünya Kupası Maç Seyahati Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 11 Mayıs 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 12 Mayıs 2018 tarihli Posta Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
2 Kişiye FIFA 2018 Dünya Kupası Çeyrek Final Seyahati
(4-8 Temmuz 2018 tarihleri arasında, 4 gece – 5 gün, 4* otelde, çift kişilik odada oda kahvaltı konaklama, Moskova Havalimanı / Otel / Moskova Havalimanı transferleri, öğle ve akşam yemekleri icin Visa pre-paid kart, 2 kişilik çeyrek final kategori 1 maç bileti, Türk Hava Yolları ile İstanbul / Moskova / İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve havalimanı vergileri dahildir. Seyahat ikramiyesi İstanbul Havalimanında başlar ve biter. Yurtiçi ulaşım masrafları, tüm şahsi harcamalar, vize ve pasaport işlemleri, yurtdışı çıkış harcı ve ilgili masraflar talihliye aittir. Seyahat talihli ile birlikte çift kişiliktir.)

Önemli Not: İkramiye tesliminde slip, fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Alışveriş yapılan Kartlar Visa Logolu olmalıdır.

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 18.04.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.4055 sayılı izni ile Visa Europe Services LLC. (“Visa”) tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYA YORUMLARI - 0 YORUM

Çekiliş Kampanyası İle İlgili İlk Yorumu Sen Yap