ÖzdilekPark İstanbul Jaguar Çekilişi

A+
A-
ÖzdilekPark İstanbul Jaguar Çekilişi
2019 Yılında İstanbul Özdilek Park AVM’de Jaguar Otomobil Kazanma Şansı!

İstanbul / Şişli / Büyükdere Caddesinde bulunan ÖzdilekPark Alışveriş Merkezinde, 15 Kasım 2018 ile 28 Şubat 2019 tarihleri arasında gün içerisinde toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kampanya katılım noktasına giderek işlemlerini tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

İstanbul Özdilek Park AVM Jaguar Otomobil Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 07 Mart 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 12 Mart 2019 tarihli Milliyet Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye Jaguar E-Pace 2.0 I4 PS AWD S Paket Otomobil

Bu kampanya MPİ’nin 08.11.2018 tarih ve E.11196 sayılı izni ile ÖZDİLEK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ VE TEKSTİL SAN. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Sena dedi ki:

  Kadir bey, bu araba çıksa en az 100.000 lira vergisi çıkar ve benim verebilcek 5000 liram bile yok ve bankadan kredi çekemem çünkü sigortam yok ama bankaya gitsem araba çıktığını söylesem bana bu arabanın vergisi kadar kredi verirler mi?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bunu sadece genel olarak yazıyorum ve banka kredisi ile bu konuyu çözmeyi düşünmek pek uygun bir davranış şekli olmaz, oto galericiler ya da tanıdık kişiler var ise onlarlada bir şekilde uzlaşma sağlanıp aracın teslim alınmasında yardımcı olamalarını sağlanabilir, zaten maddi durumunuz dediğiniz şekilde ise aracı kullanmayıp satacağınız kesindir, yani alternatif çok

 2. Pınar dedi ki:

  Afedersiniz bu çekilişe dahil olan neler vardır yeme içme sinema harcamaları bu çekilişe dahil midir?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, Özdilekpark AVM içerisinde bulunan bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, Döviz bürosu işlemleri, Kuyumculardan yapılan ziynet altın ve gram altın alışverişleri, TL / dakika yüklemeleri, mobil/sabit telefon ve internet faturası ödemeleri, hediye kart alımları, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunu harcamaları kampanyaya dahil değildir, bunun dışındaki yapacağınız alışverişler ile çekilişe katılım sağlayabilirsiniz