ÖzdilekPark Antalya AVM Jaguar Çekilişi

A+
A-
ÖzdilekPark Antalya AVM Jaguar Çekilişi

ÖzdilekPark Antalya AVM’den Jaguar Kazanma Şansı!

Antalya ilinde bulunan ÖzdilekPark Alışveriş Merkezinde, 01 Mayıs 2018 ile 06 Ağustos 2018 tarihleri arasında toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra fiş/faturaları ile kampanyaya katılım noktasına müracaat ederek işlemleri tamamlayanlar çekilişe katılım yapabileceklerdir.

ÖzdilekPark Antalya AVM Jaguar Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 12 Ağustos 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 15 Ağustos 2018 tarihli Milliyet Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye 2017 Model Jaguar XE 20D Sedan Pure Plus Otomobil

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 02.04.2018 tarih ve E.3522 sayılı izni ile ÖZDİLEK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ VE TEKSTİL SAN. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Tülin dedi ki:

    Merhaba Kadir Bey… Çekilişe katlım noktasında kayıt yapan görevliye yanlışlıkla kızlık soyadımı söylemişim. Çekilişim geçersiz mi olur?

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, çekiliş hakkınız geçerli olur, ancak kazanan talihli olursanız hediye alım aşamasında sıkıntı olur, bunu da nüfus müdürlüğünden alacağınız belge ile çözebilirsiniz