Özdilek Mini Cooper Çekilişi

A+
A-
Özdilek Mini Cooper Çekilişi
Alışverişiniz Mini Keyfiniz Dev Olsun! Özdilek’te Çekiliş İle Mini Cooper Kazanma Şansı!

25 Nisan 2019 ile 15 Ağustos 2019 tarihleri arasında Türkiye genelinde Özdilek hipermarketleri ve mağazaları, Kafe Safahat, Cafe Gold Time, Safahat Lokantası, Cinetime, Lavandi kuru temizleme, Game Factory eğlence merkezi, Game Machine Bowling, My Auto, Play Time mağazaları ve www.ozdilekteyim.com internet sitesinden aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kampanya katılım noktalarına giderek fiş/fatura ibraz eden müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir. www.ozdilekteyim.com internet sitesinden yapılacak alışverişlerde bilgisayar çıktısı ürün ve fatura ile birlikte en geç 7 gün içerisinde gönderilecektir ve yapılacak alışverişlerde siparişin verildiği tarih baz alınarak işlem yapılacaktır.

Özdilek Mini Cooper Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 27 Ağustos 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 29 Ağustos 2019 tarihli Milliyet Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
5 Kişiye Mini Cooper 5 Kapı Otomobil

Önemli Not: Kampanya tarihleri arasında alış verişlerini iptal veya iade eden katılımcıların çekiliş hakları da iptal edilecektir. İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş / fatura ibrazı zorunludur.

Bu kampanya MPİ’nin 12.04.2019 tarih ve 24951361-255.01.02/E.3604 sayılı izni ile ÖZDİLEK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ VE TEKSTİL SAN. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYA YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Murat dedi ki:

    Bu üçüncü çekiliş katılıyorum nasip çıkmadı