Ordu Novada AVM Opel Astra Çekilişi

A+
A-
Ordu Novada AVM Opel Astra Çekilişi
Ordu Novada AVM’de Opel Astra Kazanma Şansı!

Ordu ilinde bulunan Novada Alışveriş Merkezinde, 01 Eylül 2018 ile 30 Kasım 2018 tarihleri arasında 75 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktak sonra kampanyaya katılım standında işlemleri tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Ordu Novada AVM Opel Astra Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 15 Aralık 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 17 Aralık 2018 tarihli Hürriyet Gazetesi Karadeniz Baskısı’nda ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye Opel Astra Otomobil

Bu kampanya MPİ’nin 14.08.2018 tarih ve E.8304 sayılı izni ile AFTA ALIŞVERİŞ MERKEZİ GAYRİMENKUL SAN. VE TİC. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Mustafa dedi ki:

  Bu aracin vergisi kim tarafindan ödeniyo kaca cikar kazanan kisiye

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, kazanan talihliler KDV ve ÖTV ödemez, bunun dışındaki diğer yasal ücretleri öderler, bunlar; araç değerinin %20’si kadar veraset intikal vergisi, sigorta, MTV, plaka tahsis ücreti, noter masrafı vs.’dir

 2. ahmet dedi ki:

  Eski makyaj ve de 1,6 benzinli araç

 3. ahmet dedi ki:

  s.a. fotğraftaki eski j kasa opel. Yeni kasası k kasa. Eski model arabamı veriyolar yani?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, AVM tarafından hediye edilecek araç 2018 Model Opel Astra Sedan 1.6 115HP Edition modeldir, kampanya resim tasarımında kullanılan araç ile hediye edilecek araç farklılık gösterebilir, bu tüm kampanyalarda bu şekildedir

  2. Abuzer dedi ki:

   Astra j kasa sedan versiyonun uretimi devam ediyor, hb versiyonlarda k kasa uretiliyor. Hediye edilecek arac eski arac degil, sedan versiyon ve baz donanim, en ucuz olan model.

  3. hacı dedi ki:

   arkadaşlar araç almıyorsunuz dikkatinizi çekerim!!!