Nestle Nesquik Bluetoothlu Hoparlör Çekilişi

A+
A-
Nestle Nesquik Bluetoothlu Hoparlör Çekilişi
Nestle Nesquik Ürünlerindeki Şifreyi Gönder, Çekiliş İle Bluetoothlu Renk Değiştiren Stormtrooper Hoparlör Kazanma Şansı Yakala!

01 Kasım 2019 ile 31 Ocak 2020 tarihleri arasında promosyonlu Nestle ürünlerinden (Nestle Nesquik Kakaolu Buğday ve Mısır Gevreği Harfler 310 g, Nestle Corn Flakes Tam Tahıllı Mısır Gevreği 450 gr, Nestle Nesquik Kakaolu Buğday ve Mısır Gevreği 450 gr, Nestle Nesquik Kakaolu Buğday ve Mısır Gevreği 700 gr) herhangi birini satın aldıktan sonra ürün ambalajı içerisindeki katılım şifresini www.nesquik.com.tr internet sitesindeki ilgili alana girenler çekiliş katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Nestle Nesquik Bluetoothlu Hoparlör Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 12 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 18 Şubat 2020 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
250 Kişiye Bluetoothlu Renk Değiştiren Stormtrooper Hoparlör (Değeri: 308 TL)

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın

Önemli Not: İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur.

Bu kampanya MPİ’nin 20.08.2019 tarih ve E.7824 sayılı izni ile Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. (“Nestlé”) tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Adem dedi ki:

    Mrb üstünde resim yada logo varmı bugün baktım bulamadım tsklee

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, çekilişe dahil ürünlerde kampanya ile alakalı görsel resimler bulunur, firma zamanla her yere kampanyalı ürünleri ulaştırır