Nesquik Samsung Tablet Çekilişi

A+
A-
Nesquik Samsung Tablet Çekilişi
Nestle Nesquik İle Hayvanları Tanı, Samsung Tablet Kazanma Şansı Yakala!

20 Eylül 2018 ile 26 Ekim 2018 tarihleri arasında www.birliktekoruyalim.com internet sitesinde yer alan 7 kıtaya (Afrika, Asya, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Avustralya, Antartika ve Avrupa) özel nesli tükenen canlılar ile ilgili tanıtımları izleyerek 7 farklı kıta için açılan katılım formunu dolduranlar 1 çekiliş hakkı kazanabileceklerdir.

Nesquik Samsung Tablet Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 13 Kasım 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 16 Kasım 2018 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
3 Kişiye Samsung Galaxy Tab A6 P587 16 GB 10.1” 4G Tablet

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın

Önemli Not: Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım her kıta için 1 çekiliş hakkı ile, toplamda 7 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.

Bu kampanya MPİ’nin 13.09.2018 tarihli ve E.9100 sayılı izni ile Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. (“Nestlé”) tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Gürkan dedi ki:

  Merhabalar.Sanırım tek bir formu doldurduktan sonra başka bir form dolduramıyoruz.Yani her kıta için ayrı ayrı kayıt formu olmuyor değil mi?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, sistem bilgilerinizi kayıt altına alıyor olabilir, form açılmadıysa ilk kayıt aşamasındaki bilgilere göre diğer kıtaları da dolduruyordur

 2. ENES dedi ki:

  Basit bir oyuna benziyor çok kolay herkese tavsiye ederim

 3. Kadir dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar, çekilişe katılım aşaması için linki tıkladıktan sonra ulaşacağınız sayfada “Oynayalım Öğrenelim” butonuna basınca her kıta için ayrıca işlem yapmanız gerekir. Bu şekilde 7 kıta için 7 çekiliş hakkınız olur

  1. Özkan dedi ki:

   Asya ve Avrupa dışındaki kıtalar aktif değil… Yakında yazıyor

  2. Kadir dedi ki:

   Merhaba, muhtemelen çalışmalara devam ediyorlardır, zaten yeni başladı kampanya, bir kaç gün sonra tekrar denemeniz yararlı olabilir