Nesquik Paris Seyahati Çekilişi

A+
A-
Nesquik Paris Seyahati Çekilişi
UNO Promosyonlu Nestle Nesquik Ürünlerindeki Şifreyi Gönder, Çekiliş İle Paris Seyahati Kazanma Şansı Yakala!

01 Nisan 2019 ile 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında tüm Migros, 5M Migros Mağazaları’ndan veya Sanal Market’ten UNO promosyonlu Nestle Nesquik 700g Kakaolu Buğday ve Mısır Gevreği satın aldıktan sonra paket içindeki 12 haneli özel kodu www.nestle-cereals/UNO internet sitesindeki Türkiye seçiminden ilerleyerek katılım formuna girenler çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Nesquik Paris Seyahati Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 12 Eylül 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 18 Eylül 2019 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediyeler
2 Kişiye 4 kişilik Paris Aile Seyahati
100 Kişiye UNO Deluxe Kart Oyunu

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın

Önemli Not: İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz. Seyahat içeriği: 20-23 Kasım 2019 tarihleri arasında 4 yıldızlı otelde konaklama (bir aile odası), İstanbul/Paris/İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri, Havaalanı/otel/havaalanı transferleri, Versailles Sarayı’nda bir gün, Bisikletle Paris Turu, Otelden karşılama ve bırakma dahil olmak üzere Night Time Illuminations Turu, Eyfel Kulesi Biletleri, Seine Nehri Tekne Gezisi, Disney Mağazası hediye çeki (tavsiye edilen perakende satış fiyatı 200 $ değerinde), Seyahat sigortası dahildir.

Bu kampanya MPİ’nin 12.12.2018 tarihli ve E.12536 sayılı izni ile Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 5 YORUM
 1. İrem dedi ki:

  Merhaba ben 16 yaşındayım ben başvuruyu yapsam olurmu ailem adına

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekiliş kampanyalarına 18 yaşından küçükler katılım yapamazlar

 2. Başak rahime dedi ki:

  Bu ürünü migros dahil aradım bulamadım ilginize lütfen

 3. Oğuzhan dedi ki:

  Merhaba migros’ta ve sanalmarkette uno promosyonu nesquik’i bulamadım. Sadece 700 gr’lık düz paket var. Ondan alsam çekilişe katılabilir miyim?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekilişe dahil olabilmek için UNO promosyonlu olan ve yukarıda belirtilen ürünler olması gerekir, diğer ürünler ile çekilişe katılım olmaz