Nescafe Mercedes ve Samsung Galaxy Note 9 Çekilişi

A+
A-
Nescafe Mercedes ve Samsung Galaxy Note 9 Çekilişi
Nescafe Paketlerindeki Şifreyi Gönder, Çekiliş İle 10 Mercedes A200 ya da 100 Samsung Galaxy Note 9’dan Birini Kazanma Şansı Yakala!

15 Ocak 2019 ile 15 Mayıs 2019 tarihleri arasında promosyonlu Nescafe 3’ü 1 Arada Orginal, Nescafe 3’ü 1 Arada Extra, Nescafe Crema Latte, Nescafe 3’ü 1 Arada Sütlü Köpüklü veya Nescafe 2’si 1 Arada ürünlerinden satın aldıktan sonra paket içerisindeki şifreyi, ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 6635’e SMS gönderenler veya nescafe.com.tr internet sitesindeki ilgili alana girenler çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Nescafe Mercedes ve Samsung Galaxy Note 9 Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 21 Mayıs 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 27 Mayıs 2019 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediyeler
10 Kişiye Mercedes-Benz A200 Style 2018 Model Otomatik Vites Otomobil (Fiyatı: 217.600 TL)
100 Kişiye Samsung Galaxy Note 9 (Fiyatı: 7.999 TL)

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın

Çekiliş Hakkındaki Merak Edilen ve Yorumlarda Sıkça Sorulan Sorular ile Cevapları Aşağıdadır.1. Gönderdiğim Şifrelerin Paketleri İle Birlikte Fiş/Fatura Saklamam Gerek Mi?
Kampanyada sadece şifreli ürün ambalajını çekiliş sonuna kadar saklamanız yeterlidir. Ayrıca fiş/faturaya gerek yoktur.

2. Şifreli Paketlerin Saklanacağını Bilmiyordum, Paketleri Attım ve Çekiliş Sonucu Kazanan Talihli Olursam Hediyeyi Alamazmıyım?
Kampanyanın yasal katılım koşulları açık ve nettir, çekiliş sonucu kazanan talihlilerden şifreli ürün ambalajları firma tarafından istenecektir ve kazanan talihlilerin de bunu ibraz etmesi mecburidir, eğer ibraz edemez ise maalesef hediyeyi alamaz ve sıra yedek talihlilere geçer.

3. Telefon Numaram ya da Adres Bilgim Yanlış oldu, Herhangi Bir Sorun Yaşar Mıyım?
Bilgilerin doğru ve net olması çekiliş sonunda firmanın kazanan talihliye tebligat yapması açısından önemlidir, ancak yapılan yanlışlık çekiliş haklarınız konusunda herhangi bir sorun oluşturmaz. Çekiliş kampanyasına katılım sürdüğü sürece bilgi değişikliği yapamazsınız. Ancak çekiliş sonucu kazanan talihli olmanız durumunda ilgili firma ile irtibata geçerek güncel ve doğru adresinizi iletebilirsiniz.

4. Çekilişe Katılım Numaralarını Saklamam Gerek Mi?
Hayır saklama mecburiyetiniz yoktur, ancak çekiliş kampanyasını yerinde canlı olarak izleyeceğim diyorsanız o zaman yazabilirsiniz. Çekiliş işlemleri katılım numarası üzerinden yapılmaktadır.

5. Kampanya Sayfasında Üye Olmak Mecburi Mi? Ayrıca Üye Olmadan Çekilişe Katılım Yapılamaz Mı?
Çekilişe katılım için üye olmak mecburi değildir, üye olmadan da gerekli bilgileri girerek çekilişe katılım yapabilirsiniz. Üye olmak ya da olmamak çekiliş aşamasında herhangi bir avantaj sağlamaz, ancak üye olduğunuz takdirde kaç çekiliş hakkınız olduğunu görebileceğiniz gibi gönderdiğiniz şifre miktarında kazandığınız puanlar ile ekstra hediyeler kazanabilirsiniz.

6. Nescafe Puanları İle Kazanılan Hediyeler Alındığında Çekiliş Hakkını Etkiler Mi?
Gönderilen şifreler üzerinden kazanılan puanlar ile alınan diğer hediyeler nedeniyle çekiliş haklarınız etkilenmez, promosyon miktarı ile sınırlı olan bu hediyeleri herkes mutlaka almalıdır, tabi bu hediyeleri kullanmamak da sizin takdirinizde olan bir durumdur.

7. Çekiliş Kampanyasına SMS Gönderimi İle Katılmak İle İnternet Sitesi Üzerinden Katılmanın Çekiliş Aşamasında Avantajı Var Mı?
Hayır ikisi arasında herhangi bir fark yoktur, çekiliş aşamasında SMS gönderimi ile internet sitesi üzerinden katılan herkesin kazanma şansı aynıdır. SMS gönderimi ücretli olmak ile birlikte bu ücret kullandığınız GSM operatörü tarafından tahsil edilir ve Nescafe ile bir bağı yoktur. İnternetten gönderim yapılması ekstra fatura ödememek açısından daha uygundur, tabi ki son karar şifre gönderimi yapacak kişiye aittir.

8. Çekilişte Verilecek Hediyelerin Vergisi Var Mı? Var İse Bu Ücreti Kim Ödeyecek?
Çekiliş sonucu kazanan talihliler KDV ve ÖTV ödemez, ancak bunun dışında %20 oranında Veraset İntikal Vergisi ile ödenmesi gereken diğer ücretleri ödemek zorundadır. Telefon hediyesi için bu ücret çok küçük bir miktar olacaktır, ancak otomobil için kabaca 40.000 TL civarında olacaktır. Kesin rakamı firma kazanan talihlilere tebliğ edecektir. Diğer ücretlerden kasıt aracın kasko, sigorta, MTV, plaka tahsis ücreti, noter masrafı, bandrol vs. ücretlerini kapsar.

9. XXXX Miktarında Şifre Gönderimi Yaptım, Çekilişte Hediye Kazanma İhtimalim Nedir?
Çekiliş kampanyasında herkesin şansı eşittir, 1 şifre gönderimi yapan kişi de hediye kazanabilir, 1.000 şifre gönderimi yapan kişide kazanabilir, çekiliş işlemlerinin katılım numarası üzerinden yapıldığını gözönüne alırsak eğer daha çok şifre gönderen kişinin faklı farklı katılım numaraları üzerinden fazlaca çekiliş hakkı olacağından dolayı matematiksel hesaplama olarak kazanma ihtimali az gönderen kişiye göre daha yüksek olacaktır. Ancak unutmayın ki çekiliş işleminde şans / nasip kimden yana ise o kişiler kazanan talihli olacaktır.

Önemli Not: Çekilişe 18 yaşından küçükler katılamazlar. İkramiye tesliminde şifreli ürün ambalajı zorunludur, şifreli paketleri kesinlikle saklayınız. 1 kişi istediği kadar şifre göndererek çekilişe katılma hakkına sahiptir. Promosyonlu ürünlerin üzerinde Mercedes otomobil ve Samsung Note 9 bilgilendirmesi bulunacaktır.

Bu kampanya MPİ’nin 26.09.2018 tarih ve E.9654 sayılı izni ile NESTLE TÜRKİYE GIDA SAN. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 407 YORUM
 1. YANLIZ KURT dedi ki:

  MERHABA SİSTEM BU YIL ÇOK YAVAŞ İŞLEM YAPILMIYOR BİR DÜNYA ŞİFRE ELİMDE BEKLİYOR

 2. Mehmet Ali dedi ki:

  Kadir Bey öncelikle merhabalar. Az önce Nestle firmasının internet sayfasındaki katılım koşulları bölümünde dikkatimi şu cümle çekti: “Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacaktır.”
  Sizin yazınızdaysa çok sayıda şifre -1000 civarında olsa bile- gönderilebileceği ve herhangi bir problem teşkil etmediğini okudum. 120 günlük promosyon sürecinde 1000 kahve içilemez elbette. Kendi tükettiğimiz ürünlerin ambalajlarındaki şifreler haricinde şifre gönderdiğimiz takdirde herhangi bir sorun yaşar mıyız? Teşekkürler. Ellerinize ve emeğinize sağlık…

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, burada anlatılmak istenen konu farklı durumlar için geçerlidir, bildiğiniz gibi teknolojinin ilerlemesi nedeniyle şifre çözücüler ve şifre üretici programlar yazılabilmektedir, oldu ki birisi şifre kombinasyonunu üretebilen bir program yazar ve bu da Nescafe’nin şifrelerini çözümleyebilecek nitelikle şifreler üretirde kişi de bu şekilde katılım yaparsa veya başka kişilere ait şifreleri bir şekilde haksız şekilde ele geçirip bu şifreleri göndererek katılım yapılır ise vb. gibi durumlar için geçerlidir, 120 gün içerisinde elbette 1.000 ya da 5.000 Nesface içilemez ama bu Nescafe’ler daha sonra içilmek amacıyla kavanoza boşaltılabilir, satın aldığınız her paketin şifresini hiç çekinmeden gönderin ve şifreli paketi de saklayın, hiç bir sorun çıkmaz, firma işte bu gibi haksız katılımları engellemek için şifreli paketin ibrazını mecburi tutuyor ki haksız kazanımlar olmasın, umarım anlatabilmişimdir, bol şans dilerim

 3. Saim dedi ki:

  Nestle müşteri hizmetleri numarası ne acaba nescafe sitesinden hesaba giremiyorum bide

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, Nestle Müşteri Hizmetlerine 444 31 60 numaralı hattan ulaşabilirsiniz

 4. yücel dedi ki:

  Bir haftadır site ve uygulamaya giriiş yapılmıyor çok yavaşşşşşşşş

 5. Cemile dedi ki:

  İyi günler Kadir Bey paketteki şifreyi girdikten sonra bize 7 haneli numara geliyor ya 10 numaraları bir yere not almamız gerekiyor mu o numaralarla mı cekilis yapılcak

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, size gelen numaralar katılım numarasıdır ve çekiliş işlemleri o numaralar üzerinden yapılmaktadır, çekilişi canlı şekilde izleme imkanım olur diyorsanız not alın, yok ben direkt sonuçları takip ederim diyorsanız not almanıza gerek yok, karar size aittir

 6. Pardayan dedi ki:

  KESİNLİKLE NESACFE ŞİFRE SAYFASINDA BİR SIKINTI VAR, TEK BİR ŞİFRE İÇİN 1.5 SAAT BEKLEDİM, HEP HATA VERDİ, BÖYLE DEVAM EDERLERSE KALAN PAKETLERİ ÇÖPE ATACAM

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, elinizdeki paketleri çöpe atmanız size bir yarar sağlamaz, bir kaç gün bekleyin ve daha sonra uygun bir zamanda tekrar gönderim yapmaya çalışın, sıkıntı yapacak bir durum yok sonuçta, kampanyaya katılımlar halen devam ediyor nasılsa

 7. Ali dedi ki:

  Merhaba, yolladığım şifrelerle kazandığım puanlarım ile hediye aldığımda çekiliş hakkım gitmiş olmuyor değil mi..

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, puanlar ile alınan hediyeler nedeniyle çekiliş haklarınız silinmez veya etkilenmez

 8. Mehmet dedi ki:

  İyi akşamlar eğer geçen seneki gibi 10 milyon kişi katılırsa. Araba için 1 milyonda bir ,telefon içinse 100 binde bir şansımız var değil Mi?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, matematiksel olarak bakarsanız EVET şans yüzdesi bu kadar, ama şansın kime ne zaman nasıl güleceği de belli olmaz

 9. saim dedi ki:

  Bizim burdaki marketlerde promosyonlu paketler mevxut değil 1 ay olmuş fakat hala gelmemiş

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, Nestle Müşteri Hizmetlerini arayarak bulunduğunuz bölgeyi belirterek promosyonlu ürün talebinde bulunabilirsiniz

 10. Agri04 dedi ki:

  Birseyler ters gitti diyor fakat katılım sayım artıyor . Tebrikler demiyor anlamadım.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, firmanın sisteminde bir hata olabilir, katılım miktarınız artıyor ise katılımızı alıyor ama bilgilendirme yaparken sistem hatası veriyor olabilir, dilerseniz çekiliş hak miktarı konusunda Nestle Müşteri Hizmetleri ile görüşebilirsiniz

 11. sendeyoksun dedi ki:

  ŞİFRE PAKETİN NERESİNDE

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, şifreler promosyonlu ürünlerin iç orta kısmında bulunmaktadır, paketi düzgün şekilde ikiye ayırın mutlaka göreceksiniz

 12. Onur dedi ki:

  Sifre gönderdim onaylandı 1 gb hediye paketi gelmedi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, hediyeyi almak için yeterli Nescafe puanına sahip olmak gerekir, puan birikince sistem üzerinden hediyenizi alabilirsiniz, tek şifre gönderimi ile hediye almanız imkansızdır maalesef

 13. Tülay dedi ki:

  kadir bey elimdeki kodu sistem kabul etmiyor ne yapmam lazım yaklaşık 15 gündür deniyorum bir problem yaşamadım ama bugün yeni actıgım kodu sistem kabul etmiyor yardım rica ederim. Teşekkürler

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, konu ile ilgili olarak Nestle Müşteri Hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir, şifreler tek ve eşsizdir

 14. Kemal dedi ki:

  Merhaba benim sorum şu oturduğum mahallenin adi değişti Battalgazi mahallesi oldu bende bütün çekilişe gazi mahallesi diye yazdım Diğer bilgiler doğru bir sıkıntı olur mu

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekilişe katılım aşaması devam ettiği sürece adres bilgilerinde elbette değişimler olabilir, bu konu çekiliş haklarınızı olumsuz şekilde etkilemez, bundan sonraki gönderimlerde doğru şekilde yazın, ayrıca kazanan talihli olursanız firma ile iletişime geçerek güncel adres bilginizi iletme hakkına sahipsiniz

 15. Onur dedi ki:

  Tamam butonuna tıkladıktan sonra bir şeyler ters gitti hatası veriyor?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, sistemsel bir sorun oluşmuş olabilir, kısa bir süre sonra tekrar denemeniz yararlı olabilir

 16. Selim dedi ki:

  Kadir bey sizce bu sene kaç şifre gönderilir?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bu konuyu şimdiden konuşmak için çok erken, ayrıca bu yılki kampanya tarih aralığı geçen yıla göre yaklaşık 1 ay daha fazla, bu da katılımı etkileyen en büyük etkenlerden birisi olacaktır, ilerleyen zamanda (Nisan ayı sonları) bu konuyu gündeme taşımak daha iyi olacaktır

 17. Cemile dedi ki:

  İyi akşamlar Kadir Bey Önceden girilmiş bir şifre için onay kodu gönderilir mi bize onumerak ediyorum İlk defa deniyorum Herkese bol şanslar diliyorum

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, tüm şifreler tek ve eşsizdir, bu nedenle daha önceden giriş yapılmış şifreler tekrar gönderilemez

 18. Hmmm dedi ki:

  Diyelim 1000 adet şifre gönderdik hangisine çıktığını nerden öğrenicez bize söyliyceklermi şu şifreli pakete çıktı diye

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, firma kazanan talihlilere hangi şifre ile kazandığını tebliğ edecektir, kazanan talihli de hangi şifre ile kazanmış ise o şifreli paketi ibraz etmek zorundadır

 19. Fatih dedi ki:

  İyi günler kadir bey ben bişeyi merak ettim Türkiye’de Nestle gibi birçok büyük prestijli marka var. Bu tür çekilişlerle cironun baya bi katlandığı aşikar gibi.kaba bi hesapla bu farkedilebiliyor. Bu tür uygulamalar sizce neden bu kadar sınırlı firmalar tarafından gerçekleştiriliyor. Benim gözüme çarpan bi kaç avm ve nestle magnum gibi firmalar.Promosyonlu ürün satışlarının vergilendirilmesinde yada ne bilim kampanya için ayrı bir mali külfet mi söz konusu

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, anladığım kadarıyla neden bazı firmalar çekiliş yapmıyor diye soruyorsunuz, bunun nedenini maalesef benim bilmem imkansız, kampanyaları firmaların kendi departmanındaki yetkililer planlar, elbette planlama yaparken firmaya ait tüm durumları da gözden geçirerek işlem yaparlar, ben kısaca uğraşmak istemediklerini düşünüyorum, ama bu tarz kampanyalarda uzun vadede elbette artış söz konusu olacaktır

 20. HUVEYDA dedi ki:

  BEN EVLENDİM KIZLIK SOYADIM GONDERDİM SIKINTI OLURMU ACABA

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, kazanan talihli olmanız durumunda herhangi bir sorun yaşamazsınız, firmaya gerekli yasal belgeler ibraz edildikten sonra sıkıntı çıkmaz

 21. Mücahit dedi ki:

  Ve Kadir bey merak ettiğim bir şey daha var paketteki şifre net ve belli ama paket yırtık umarım herhangi bir sıkıntı olmaz diymi dediğim gibi şifre belli sadece paket biraz fazla yırtık yorumunuzu bekliyorum

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, şifrelerin okunabilir şekilde olması yeterlidir, paketteki yırtılmalar herhangi bir sorun teşkil etmez

 22. Mücahit dedi ki:

  Merhaba Kadir bey size bir sorum olucaktı yorumlarda da gördüğüm kadarıyla siz bu işi uzun bir zamandan beri yapıyorsunuz sanırım merak ettigim şey ise şu ana kadar çekilişler ile herhangi bir şey kazandınızmı doğrusu çok merak ettim ve kazandıysanız ne kazadınız acaba bunu paylaşabilirseniz gerçekten çok sevinirim şimdiden kolay gelsin 😉

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, evet uzun süredir kampanyalar konusunda kişileri bilgilendirmek amacıyla yayın yapıyorum, sorduğunuz soruya gelecek olursak eğer şahsım ile alakalı olarak bu konularda bilgi vermiyorum artık, çünkü bazı kişiler konuları farklı yerlere çekiyor ve aslında olmayan şeyleri bile varmış gibi söylemeye ya da göstermeye çalışıyor, ama derseniz ki sizde katılıyor musunuz çekilişlere? o zaman cevabım EVET bende mümkün olduğunca kampanyalara katılım yapıyorum, ne benim ne de bu sitenin hiç bir firma ile bağı bulunmamaktadır, bu nedenle de katılım hakkım elbette mevcuttur, çekiliş kampanyaları şans/nasip işidir, kime şansın ne zaman güleceğini kimse bilemez

 23. HaCı ŞaKiR dedi ki:

  Bu içtiğimiz nescafelerin sağlık açısından çok ciddi zararları var diyorlar siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında kadir bey

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, sadece kahvenin değil herşeyin fazlası zarardır, zarardan bahsetmişken şuan ki hayatımızın her alanındaki tüm şeyler aslında sağlığımıza zarar veriyor, yemek ısıtmak için kullanılan mikrodalgadan tutun da kullandığınız cep telefonuna, sebzelerden (hormonlu çünkü) tutunda soluduğumuz hava bile aslında zararlı (çünkü temiz hava bile kalmadı), aksini iddia edebilecek kişi var mı çok merak ediyorum, doğal olarak fazla kahve içmek de sağlığa elbette zararlıdır, ama günlük normal dozajda içimler ise bence hayatın normal akışına uygundur, içmek ya da içmemek elbette kişilerin kendi inisiyatifinde olan bir durumdur

 24. METİN SALTAN dedi ki:

  NEDEN BAZI NUMARALAR KABUL EDİLMİYOR

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bazı numaralardan kasıt şifrelerimi söylüyorsunuz? Eğer öyle ise gönderilmemiş olan tüm şifreleri sistem kabul eder, eğer kabul etmiyor ise 1-hatalı şifre girişi vardır 2-sistem yoğunluğundan ara sıra hata verebiliyor, mümkün olduğunca şifre gönderimlerini gündüz saatlerinde yaparsanız sorun yaşama ihtimaliniz daha düşük olacaktır

 25. hakan ağa dedi ki:

  kadir bey merhaba ..ben şimdi vandaki adresimi verdim.ikametgahım orası.yalnız yazın izmire gidiyorum..eğer çekilişi kazanmam gibi bir durum oluşursa hediyeyi izmire gönderme gibi bir imkan var mı ayrıca eğer göndermezlerse diyelim vandaki ailem hediyeyi benim yerime alabilirlermi? son olarak çekilişi kazanmam durumunda istenilen kimlik fotokopisi ve çekiliş ambalajını vs fax ile göndermede herhangi bir sıkıntı oluşmaz değil mi ya da emaeil ile nasıl gönderebilirim..yardımcı olursanız sevinirim

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, adres konusu sorun olmaz, çekiliş sonucu kazanan talihli olmanız durumunda firma ile iletişime geçerek güncel ve doğru adresinizi elbette ileterek işlemlerin buna göre yürütülmesini isteyebilirsiniz, ayrıca istenilen belgeleri posta yolu ile firmanın adresine iletebilirsiniz, mail yolu için resimleri çekip göndermeniz gerekir, ama posta işlemi en sağlıklı olanıdır

 26. Azize dedi ki:

  Sayfamda çekiliş hakı bide çekiliş sayısı yazıyor bu çekiliş hakkı gönderdiğim şifrenin bana yolladığı katılım onay numarası kabul olduğu anlamına mı geliyor çekiliş hakkı

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, evet aynen bahsettiğiniz gibi çekiliş hakkını elde etmş oluyorsunuz, herhangi bir sorun yok

 27. Hamdi dedi ki:

  1gb hediyeyi nasıl alıyoruz

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, Haftalık 1 GB data paketi katılımcıları için paket yüklemesi gelecek bilgilendirme mesajının ardından 1 hafta boyunca geçerli olacaktır. Yani siz kodu aldığınızda size bir mesaj gelmesi gerekiyor, bu mesaja göre hareket etmeniz lazım

 28. harun dedi ki:

  merhaba kadir bey şuan şifre katılım sayfasına giremiyorum sürekli hata veriyor ilgili makama bilgi verebilirmisiniz rica etsem şimdiden tşkkurler kolay gelsin

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, sistem sorunları ile alakalı olarak yazdığınız problemi ilgili firmaya ileteceğim, bol şans dilerim

 29. Remzi dedi ki:

  Ben 200 tane gönderdim ücret almadı

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, SMS gönderimi ücretlidir, SMS paketiniz var ise oradan karşılanıyor olabilir

 30. Barno Nurimetova dedi ki:

  Merha giriş yapdiğimizda şifre sayisi çikan yerde şifre gönder butonu var ordan şife gönderirsek kayit yapdiğimiz adrese gidicekmi yoksa eskiden girdiğim adresemi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, kayıt aşamasında hangi adresi yazdıysanız giriş yaptıktan sonra şifre gönderimi yaparsanız kayıt esnasında belirttiğiniz adres bilgileri ile çekilişe dahil olursunuz

 31. Barno Nurimetova dedi ki:

  Merhaba yaani ben şimdi bu sinema biletini puanlarimla alsam bu bileti mutlaka kullanmak zorundamiyim
  Örneğin 1 martda sevdiğim bi sinema var onda kullanmak istesem kullanabilirim dimi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, Cinemaximum sinema bileti kodu, Gold Class, Tempur salonlar ve Atakule sinemaları hariç tüm Cinemaximumlarda (IMAX, IMAX 3D, Dijital 3D, ScreenX, MPX, Starium, Dbox ve 4DX formatları hariç) 31.07.2019 tarihine kadar haftanın her günü geçerlidir.

 32. MÜMİN dedi ki:

  GÖNDERİLEN HER ŞİFRE İÇİN SİSTEM TAKİP NUMARASI GÖNDERMEK ZORUNDA MI?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, aslında bu uygulama mecburi bir durum değildir, yani firma isterse kimseye katılım numarasını bildirmek zorunda değildir, ancak Nestle çekilişin şeffaflığı adına bu uygulamayı gerçekleştirmiş ve her katılımda kişinin katılım numarasını bildiriyor, ara sıra da olsa teknik hatadan dolayı bazı katılım numaralarını sistem gönderemiyor olabilir, konu ile ilgili Nestle Müşteri Hizmetleri ile görüşerek eksik katılım numaranız var ise ve onlarda sistemden görebiliyor ise bilgi verirler

  2. UĞUR dedi ki:

   SİTEYE ŞİFRE İÇİN GİREMİYORUM.NEDEN?

  3. Kadir dedi ki:

   Merhaba, siteye kayıt işlemi yaptıysanız mail ile onay yapmanız gerekmektedir, eğer onay yaptığınız halde sisteme giriş yapamıyor ve şifre gönderimi yapamıyorsanız sistem yoğunluğu olabilir, dilerseniz Nestle müşteri hizmetlerini arayarak konu ile ilgili bilgi verebilirsiniz

 33. Arda dedi ki:

  Şifreyi doğru yazmama rağmen başarısız dedi. Bir kaç kez denedim yine aynı sorunla karşılaştım. Sayfayı yeniledim ve başarısız dediği şifreyi de çekiliş hakkına katmış. Yani başarısız dediği halde onu göndermiş olduğum şifre sayısına katmış. Ama bana ne çekiliş numarası verdi ne de mail geldi. Bu 2-3 defa oldu. şimdi ben o paketlerde katılmış oluyo muyum yoksa geçersiz mi oluyo. kazanmam halinde bana sorun yaşatır mı?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekiliş hak miktarınızda sorun yok ise katılımınızı almıştır, firmanın sistemi anlık hata nedeniyle size olumsuz mesaj göndermiş olabilir, ama eğer çekiliş hak miktarınızda eksiklik var ise mutlaka Nestle müşteri hizmetleri ile görüşerek izah edin, konu ile ilgili yardımcı olacaklardır

 34. mert dedi ki:

  bütün katılım numaraları kayıt altına alınıyormu

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, karşı sistem şifre gönderimi esnasında sizin bilgileriniz ve katılım numaraları dahil tüm bilgileri kayıt altına almaktadır

 35. Barno Nurimetova dedi ki:

  Merhaba puanlarla alinan sinemamaximum biletleri bütün sinemallarda geçerlimidir
  Aldikdan sonra bellibir süreye kadar kulanabilirsinin diye bişeyi varmi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, Cinemaximum sinema bileti kodu, Gold Class, Tempur salonlar ve Atakule sinemaları hariç tüm Cinemaximumlarda (IMAX, IMAX 3D, Dijital 3D, ScreenX, MPX, Starium, Dbox ve 4DX formatları hariç) 31.07.2019 tarihine kadar haftanın her günü geçerlidir. Gala, alternatif içerikler ve özel gösterimlerde geçerli değildir. Her PNR kodu tek kişilik ve tek girişliktir, sinema gişesinde yer bileti ile değiştirilir. Bu kampanya, başka kampanyalarla, kuponla, teklifle ve indirimlerle birleştirilemez, PNR promosyon kodu iade ve iptali yapılamaz. Bilet gişesinde bedeli tahsil edilemez ve promosyon kodunun sahibi kişi tarafından 3. kişilere gelir elde etmek maksadıyla kullandırılamaz.

  2. mert dedi ki:

   yani ayrı ayrı katılım numaralarımı kaydediyor

  3. Kadir dedi ki:

   Merhaba, evet gönderilen her şifre için ayrı bir katılım numarası verir

 36. Selim dedi ki:

  Kadir Bey şifreleri gönderiyorum ama hata veriyor kaç kere denememe rağmen halen hata veriyor

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, hatadan kasıt gönderim işlemini yapamıyorsanız eğer geceleri sistem yoğunluğundan kaynaklı olabilir, akşam 19.00-24.00 arası çok yoğun olabilir, çünkü genelde herkes akşam saatlerinde gönderimi yapmaya çalışıyor, bunun yerine gündüz hatta sabah saatlerinde göndermeyi deneyin, şifre ile alakalı bir sorun yaşıyorsanız Nestle müşteri hizmetleri ile görüşmeniz yararlı olacaktır

 37. Nescafe dedi ki:

  Arkadaşlar bu çekilişler de usul nasıl oluyor?takip numaralarını toplayıp onların içinden mi çekiyorlar yoksa sayısal loto gibi her hane için on rakamdan çekip takip numarası oluşturup;oluşan sayı kimin takip numarasıysa ona mı araba çıkıyor.bu iki duruma göre olasılık hesabı arasında ciddi fark var

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekiliş işlemi gönderilen şifre miktarının katılımı üzerinden yapılır, gönderilmeyen şifreler için katılım numarası belirlenip çekilişe dahil edilmez, çekiliş günü dediğiniz gibi sayısal loto gibi her küreden ayrı bir numara çekilir ve çekilen tüm toplar katılım numarasını yani kazanan talihliyi belirler

 38. Ahmet dedi ki:

  Kadir bey merhaba, gonderegim 1000 kadar şifreyi eşit zamanlardami gondermek mantikli, yoksa hepsini atiyorum 3 milyonlu rakamlardami gondermek daha mantikli.3 milyona denk gelen telefon cekilislerinde cikma olasiligini daha artirmak için.sizce?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çıkacak şanslı numaraları bilemediğim için bir şey diyemem, ben şahsen hergün belli bir miktar göndererek her numaradan katılım numarasının alınmasının daha mantıklı olacağını düşünüyorum, ama sizin tercihiniz nasıl olur bilemem

 39. Fahri dedi ki:

  Paket açılırken yamuk yumuk açılıyor. Sorun olur mu?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, şifreler zarar görmediği sürece sorun olmaz, şifrelerin okunur şekilde saklanması gerekmektedir

 40. İpek dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin 21Nisan da evleneceğim için Ad Soyad olarak şuan kullandığım Ad ve Soyadımı Adres bilgilerine evlendikten sonra ikamet ediceğim adresi yaziyorm çıkmaz da oldu çıktı herhangi bi sorun teşkil edermi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, herhangi bir sorun olmaz, çünkü nüfus dairesinden alacağınız belge ile önceki soyadınızı ispat edebilirsiniz, çekiliş işlemleri resmi işlemlere tabi olup, alacağınız belge de resmi bir belge olacaktır

 41. sema dedi ki:

  Seneye bu cekilise benzer bircekilis olur mu

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bu seneki katılımlar devam etmekte olup, 1 yıl sonrasını bilmemiz imkansızdır, buna firma karar verecektir

 42. Serhat dedi ki:

  Merhaba ben paketi saklıyorum ama yamuk şekilde yırttım fakat şifreler sağlam sadece paket yamuk oldu bu bir sorun teşkil eder mi?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, şifreler okunabilir şekilde olduğu sürece herhangi bir sorun olmaz, paketleri olduğu şekli ile muhafa ediniz

 43. Hasan dedi ki:

  Kadir bey hangi zaman göndermek daha iyi sonlara doğru falan mı çoğu arkadaş nasıl bir yol izliyor fikir beyan edebilirmisiniz.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, insanların nasıl bir gönderim şekli yaptığını bilmem imkansız, her geçen gün katılımlar artmaktadır, sürekli gönderende var son günleri bekleyen de var, bu iş tamamen şans işidir

 44. Emre dedi ki:

  Gecen sene 10 milyon du katılım sayısı bu sene bence 8 milyonu anca bulur çünki nescfe gecen sene 50 kurus du bu sene 75 kurus

 45. Kağan Burak dedi ki:

  Merhaba, nescafe’nin internet sitesinden çekilişe katıldığımızda ismimdeki Türkçe karakterleri yazmak sorun olur mu?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, herhangi bir sorun olmaz, bilgilerinizi nüfus cüzdanınızda nasıl yazıyor ise o şekilde belirtmeniz doğru katılım şeklidir

 46. Muro dedi ki:

  bu nescafe çekilişinde çünkü 12 şifre gönderdim ve katılım numaralarının tamamında iki tane aynı sayı var örnek ” 22. 44. 77. 66.88″ böyle tesadüf olmaz diye düşünüyorum.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, günlük olarak 1 adet gönderim yaparak aldığınız katılım numaraları arasındaki farktan günlük ne kadar şifre gönderildiğini kabaca hesap ederek farklı numaralar üzerinden katılım numarası oluşturabilmek için kendinizce bir sistem oluşturabilirsiniz, ilk gönderilen şifre sonrasında alınan bu şekildeki katılım numarasından sonra art arda şifre göndermeniz durumunda rakamlarında aynı şekilde denk gelmesi kaçınılmaz olur

 47. Mahmut dedi ki:

  Merhaba Kadir Bey
  Nescafe çekilişi için mesaj gönderirken Türkçe karakter kullanmayın diyor.
  Web sitesinden katilimda da geçerli mi bu kural

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, internet sitesi üzerinden katılım yaparken herhangi bir sorun olmaz

 48. Begum dedi ki:

  Merhaba üye olurken adresimi sadece şehir ve semt olarak kayıt yaptim sorun olurmu açık adresmi yapmam gerekirdi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekiliş aşamasında herhangi bir sorun olmaz, çekiliş haklarınız geçerlidir, ancak adres konusu firmanın kazanan talihlilere tebligat yapması açısından yetersiz adres olacağından adres bilgilerinizi tam ve eksiksiz şekilde yazmanız her zaman sizin yararınıza olan bir durumdur, çekiliş sonucunu mutlaka takip ediniz

 49. Seyda dedi ki:

  Merhaba benim gonderdigim sifre harf ve rakamdan olusuyordu ambalajin icinde yazani oldugu gibi gonderdim bir yanlislik yok degilmi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, evet doğru şekilde gönderim yapmışsınız, ambalaj içerisinde harf ve rakam karışımı olan tek bir yazı mevcuttur, zaten doğru kodu göndermezseniz sistem de kabul etmez

 50. NEDİM dedi ki:

  Ben şuan 200 şifre yolladım yani 200 puanım var puan kullanmak zorunlu mu? Puan kullanırsak çekiliş hakkımız eksilir mi?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, puanları kullanmak mecburi dedildir, isteyen kullanır istemeyen kullanmaz, puanlar ile alınan hediyelerin çekilişe ya da çekiliş haklarına hiç bir etkisi bulunmamaktadır

  2. Mehmet dedi ki:

   Nedim bey eğer puanlarinizi killanmayacaksaniz sinema bileti için bana verirmisiniz?

  3. Kadir dedi ki:

   Merhaba, sitemiz hediye takas alanı değildir maalesef, lütfen bu şekilde yorumlarda bulunmayalım, bol şans dilerim

 51. Mehmet dedi ki:

  Demistimki katılım numarası 6 haneli mesela 344567 çekilişte 0 da olursa 7 haneli oluyor milyonları bulursa çek iliş 8 haneli olmaz mı nasıl olcak pek anlayamadım ben.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, sizin katılım numaranız 6 haneli ama çekiliş aşamasında katılım miktarı 8 haneli olsun, o zaman sizin kazanmanız için baştaki iki rakamın 0 olması gerekir, 5 haneli katılım numarası olanların da ilk üç rakamı 0 olacak, örnek olarak: 0-0-6-8-2-7-4-4 gibi olması gerekir

 52. Süleyman dedi ki:

  Şifreyi gönderiyorum
  Şifre hatalı diyo neden acaba birçok kişi aynı sorunu yaşıyordur sistem yoğunluğu olsa neden şifre hatalı desin

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, hatalı şifre ile alakalı konular için Nestle müşteri hizmetleri ile görüşmeniz yararlı olacaktır

 53. Mehmet dedi ki:

  İyi geceler. Geçen seneki gibi katılım 10 milyon olduğu taktirde araba için 1 milyonda bir . Telefon için 100 bin de bir kazanma şansımız var değil mi?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, matematiksel olarak hesaplama yapınca evet öyle görünüyor, şansın kime ne zaman güleceğini de unutmamak gerekir 😉

 54. Mucit dedi ki:

  1 cigabayt interneti nasıl alıcaz onunla ilgili bilgi göremedim?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, Haftalık 1 GB data paketi katılımcıları için paket yüklemesi gelecek bilgilendirme mesajının ardından 1 hafta boyunca geçerli olacaktır. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle haftalık paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar. 1 haftalık data paketi 1 GB ile sınırlıdır. Mevcutta data paketi olan kullanıcılar öncelikle söz konusu kampanyadan kazandıkları haftalık ücretsiz data paketini kullanabilecektir. İlgili internet paketleri yurt içinde operatör kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Haftalık data paketinin sona ermesinin ardından data kullanımları kademeli düşüşe tabi olarak devam edecektir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketleri geçerliliğini yitirecektir.

 55. Hafsa dedi ki:

  Geçen seneki çekilişte. Araba talihlileri kaç şifre göndermişler kadir bey . Bilginiz varmi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, geçen yılki çekiliş sonucu kazanan talihlilerin kaç şifre ile katılım yaptıkları konusunda bilgi sahibi değilim, kendileri de sitemizde herhangi bir açıklama yapmadılar veya belirtmediler maalesef

 56. Savaş dedi ki:

  Merhaba Kadir bey katılım sayısı 8 haneli rakamlara ulaşırsa 6 haneli rakamlar elenmiş mi oluyor yada ilk haneler 00 olabilir mi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, elenme durumu gibi bir durum yok, baştaki rakamlar 0 olacak o kadar

 57. Koray dedi ki:

  Bu sonuçlar açıklandığında isimmı yazıyor yoksa şifremi yazıyor? Birde hadi kazandık diyelim haberdar ediyonuzmu yoksa bizim size ulaşmamız gerekiyormu gerekiyorsa nerden ulasabılırız

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekiliş sonuçları açıklanırken genelde isim soyisim / il / şifre şeklinde açıklanmaktadır, kazanan talihlilere firma tebligat yaparak bilgilendirme yapmaktadır, çekiliş sonuçlarını da takip etmeniz yararlı olacaktır

 58. Mehmet dedi ki:

  Kadir Bey merhaba 2018 yılında aynı kampanyaya katılım sayısı kaçtır biliyor musunuz

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bir kaç yorum altta katılım miktarını belirtmiştim, 10 Milyon küsürlü bir rakamdı

 59. Zeynep dedi ki:

  Arabalar otomatik mi manüel mi olacak kim belirliyor

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, aracın vites durumu konusunda bilgi sahibi değilim maalesef, bu araçlar firma tarafından satın alınmış durumdadır, yani nasıl teslim edilirse o şekilde teslim alınmak zorundadır, vites durumu için Nestle müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

  2. Mustafa Yakut dedi ki:

   Araçlar hem otomatik hemde düz olarak kullanılabilen tiptronic tipte şanzımana sahiptir.

 60. inanay dedi ki:

  yok kadir bey sistem yoğunluğuyla ilgili bir sorun değildiir bu. şifre yeni, 10 haneli ve doğru yazıyorum, daha önce göndermedim. buna rağmen gönderim başarısız yazıyor. bu sorunu birçok şifrede yaşadım bir tanede değil. iki gündür şifre gönderemiyorum hala da öyle. müşteri hizmetlerine sorunu ilettim bakalım cevap verecekler mi? başkaları da bu sorunu yaşadılar mı onu merak ettim. yaşayan varsa yazsa iyi olur. teknik bir sorun olduğunu düşünüyorum yoksa aklıma acaba aynı şifrelerden birden fazla mı var da bir başkası tarafından kullanılmış diye düşünmekten kendimi alamıyorum

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, gönderim başarısız diyorsa ya sistem yoğunluğu nedeniyle kayıt edemiyor ya da sistem hatası nedeniyle kayıt edemiyor demektir, aynı şifreden 2 adet olması imkansızdır ayrıca öyle bir hata olsa bile kayıt aşamasında şifrenin daha önce kullanılmış olduğu belirtilir yani gönderim başarısız demez, hayırlısı olsun bakalım, teknik ekipleri mutlaka kontrol edecektir

 61. inanay dedi ki:

  dünden beri hangi şifrreyi gönderdiysem gönderim başarısız diyor bir sorun mu var nedir

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, sistem yoğunluğu olabilir, şifreleri mümkün olduğunca gündüz saatlerinde göndermeye çalışın, çünkü akşam saatlerinde büyük bir yoğunluk oluyor

 62. cihaan dedi ki:

  ben çekilişe katılmak için kayıt oldum ama sonradan giriş yaperken hata oluştu diyor 2gündür giriş yapamıyorum neden acaba?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, sistem yoğunluğu nedeniyle olabilir, eğer teknik bir sorun konu ile ilgili karşı karşıya iseniz Nestle Müşteri Hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir

  2. aysecann dedi ki:

   Aynı sorunla karşılaşmıştım maile bakıp onaylamam gerekiyormus sonrasinda bi sorun yasamadım deneyin bi isterseniz

 63. Mehmet dedi ki:

  Kadir bey 2018 de katılım kaç oldu aynı çekilişe bilgimiz var mı?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, 2018 katılım miktarı 10.298.010’dur

 64. Mehmet Ali dedi ki:

  Nescafe poşetinde burdan açınız kısmı var üst kısmı oluyor,onu ordan açıp o küçük kısmı çöpe atıyorum,alttaki şifreli kısmı saklıyorum,doğru olan bu değil mi ?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, aynen dediğiniz gibi doğru saklama şekli o şekildir, üst küçük kısmı atabilirsiniz alt şifreli kısmı olduğu şekli ile muhafaza ediniz

 65. Selin dedi ki:

  Merhabalar şuan ikametgah ettiğim adresimden taşınacağım için taşındıktan sonra mı şifrelerimi gönderiyim yoksa kazandıktan sonra güncelleme fırsatım olur mu?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekiliş sonucu kazanan talihli olursanız firmaya adres bilginizi elbette iletebilirsiniz, ancak çekilişe katılım aşamasında adres güncellemesi yapamazsınız, eğer kesin taşınacağınız adres belli ise o adresi de girerek de katılım yapabilirsiniz, tabi son karar size aittir

 66. Semih dedi ki:

  Ben gecen sene iphone kazandim insAllah bu sene araba cikmasini umut ediyorum 950 filen atmistim iyi denk geldi canakkaleden selamlar

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, siz en azından bir telefon kazanmışsınız, hiç kazanamayanlar da mevcut tıpkı benim gibi 😉 bize de bir şans gülse Nescafe’den ne güzel olur

 67. Kübra dedi ki:

  Nescafenin daha önceki yaptığı çekilişler in
  ortalama katılım sayısı nedir

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, her yıl katılım oranı değişmekle birlikte 2018 yılı katılım oranı 10.298.010’dur

 68. Umut dedi ki:

  Merhabalar. Araba yada telefon kazandığımızda ilgili kurumla iletişime geçmemiz gerekiyormuş. Her ikisiyle irtibata geçeceğimiz ilgili firmalar nereler

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin hangi tarihlerde nereye başvuru yapacağı da açık şekilde belirtilecektir, bu konularda acele etmeye gerek yok, kazanan talihliler gerekli şartları yerine getirdiği sürece hiç bir sorun yaşamadan hediyesini teslim alacaktır

 69. Nazlı Alagöz dedi ki:

  Paketleri attım ama her katılımımda mail olarak geldi bana onlar duruyor yinede kabul olmazmı

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, katılım koşullarına göre kazanan talihlilerin şifreli ambalaj ibrazı mecburidir, ibraz edemeyenler hediyesini teslim alamazlar

 70. Mehmet dedi ki:

  Kadir bey neden yazdiklarim yayınlanmıyor

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, tüm yorumları genelde yayınlıyorum ama yanlışlıkla arada sizin yorumda silinenler arasında kaynamış olabilir, sorunuzu yazarsanız en kısa sürede yardımcı olmaya çalışacağım

 71. sezgin dedi ki:

  merhaba çekiliş katılım sırasına göre olacaksa eğer biz şifre girince bize katılım sırası vermesı gerekmez mi?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, şifre gönderimi yaptığınızda zaten katılım numarasınızı size iletiyor diye biliyorum

 72. Zeynep dedi ki:

  İyi günler ben ağustos 2019 da 18imi dolduruyorum kampanya için bir sıkıntı olur mu

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, yasal olarak hala 17 yaşında olduğunuz için kampanyaya katılım yapamazsınız, yapmış olsanız ve hediye kazansanız dahi firma hediyeyi asla teslim etmeyecektir

 73. fatih dedi ki:

  çekiliş sonuçlarını nasıl ve nereden takip edebilirim.
  teşekkürler

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekiliş sonuçları için acele etmeye gerek yok, sonuçlar sitemizde açıklanacaktır

 74. Savaş kena dedi ki:

  Yumşakiçimli güzel

 75. Furkan dedi ki:

  Birden fazla şifre ile katilim yaptim biri ile kazanirsam hangi sifre ile kazandiimi bileceğim deil mi ona gore paket goturmeliyim ya

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekiliş sonucu kazanan talihlilere hangi şifreli paket ile kazandığı firma tarafından bildirilecektir, kişininde sadece o şifreli paketi göndermesi yeterli olacaktır, siz şifre gönderimi yaparken tüm bilgileri sistem otomatik olarak kayıt altına almakatadır

 76. Furkan dedi ki:

  Katilim numarasi ne ise yariyor?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, yukarıdaki bilgilendirmede katılım numarası konusunu açıklamıştım, çekiliş işlemleri bu katılım numaraları üzerinden yapılmaktadır, çekiliş günü kürelerde sadece rakamsal toplar bulunuyor ve çekiliş yapılınca çıkan rakam katılım numarasını ifade eder ve katılım numarasına göre kazanan talihli belli olur, eğer çekilişi canlı olarak yerinde izleyecekseniz anında kazanan talihli olup olmadığınız konusunda bu numaralar işinize yarar, ama yok izlemeyecekseniz bu numaraları kaydetmeniz pek işinize yaramaz

 77. Furkan dedi ki:

  Kadir bey xxx adet sifre ile katılım yaptım.
  Hepsinde yeni katılım numaraları verdi.
  Ne işe yarıyor bu katılım numaraları ve hepsini saklamamız gerekiyor mu?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, yukarıdaki açıklama metninde katılım numarası ile ilgili açıklama yapmıştım, eğer çekilişi canlı şekilde izleyecekseniz o zaman katılım numarasını yazabilirsiniz, ben şahsen çekilişi canlı şekilde izleyecek olsam dahi yazmıyorum, çünkü firmaya olan güvenim tam

 78. Tamer dedi ki:

  Kadir Bey Nescafe paketlerinin içindeki şifreyi okumak için paketi açarken arka kısımında birleşim yerinden açmayı tercih ediyorum ama seri numarasına benzer numaralar olduğunu farkettim bazı sayılar zarar gördü sorun olur mu

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, önemli olan kısmı iç yüzündeki şifreli alandır, şifreler zarar görmesin ve okunabilir şekilde olduğu sürece herhangi bir sorun olmaz

 79. Abdulkerim dedi ki:

  Kadir bey adresimiz neden isteniyor note 9 da orada verilmeyecek mi ?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, adres konusu hem tebligat yapılması hem de telefon hediyesinin kargo ile gönderilmesi için isteniyor, telefonlar firmadan teslim edilmez, kargo ile kişilerin adresine gönderilir

 80. Mehmet dedi ki:

  Kadir bey benim şimdi katılım numaram 331602 bunun basında 0 dami dahil ediliyor 8 haneli olursa rakamlar nasıl olcak boşa mı gitmiş olcak

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, eğer katılım miktarı haneli olursa dediğiniz gibi başına 0 eklemeniz gerekecektir, yani 0-0-3-3-1-6-0-2 şeklinde kürelerden toplar çıkarsa kazanan talihli siz olursunuz

 81. Kamuran dedi ki:

  30 mercedes 300 telefon kazandirman lazım değilmiydi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, belki de bir çok firmanın yaptığı gibi 1 otomobil 10 telefon vermeliydi değil mi? 😉 bende Nestle firması kampanya konusunda en iyi firmalar arasında 1. sırada yer alır

 82. Yıldıray dedi ki:

  Merhaba, geçtiğimiz hafta gönderdiğim bir şifreden geri dönüş maili gelmedi hesabımda 122 şifre görünüyor ancak bana gelen mail 121 adet bu bir sıkıntı yaratırmı?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekiliş hak miktarlarınızla alakalı olarak sizce sorun yoksa çekiliş açısından da herhangi bir sorun olmaz

 83. Barno Nurimetova dedi ki:

  Merhaba çekilişe kaç kişi katildiğini görebiliyomuyuz

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekilişe güncel katılım miktarını kimse göremez, katılım miktarı çekilişin yaptığı gün noter huzurunda resmi olarak açıklanır

 84. Enes dedi ki:

  2019’da intikal vergisi 290,000 tl için %10 olarak yazıyor.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bu konu hakkında bir çok kişi internette gördüğü oranı sürekli bu şekilde bildirmektedir, ancak 2018 yılı başında düzenlenen yasal mevzuat ile çekiliş kampanyalarındaki Veraset İntikal Vergisi %20’ye yükseltilmiştir, yani kazanan talihli %20 oranında vergi ödeyecektir, başka alanlara bakarak aklınızı boşuna karıştırmayın

 85. Tuba dedi ki:

  Aynı ikametden hem bana hem eşime çıksa ikimizde alabiliyor muyuz

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, aynı adreste ikamet eden farklı kişiler hediye kazanması durumunda hediyesini teslim alır, herhangi bir sorun yaşanmaz

  2. YANLIZ KURT dedi ki:

   Tuba hanım nedim inşallah olur ama bende senin gibi düşünmüşdüm

 86. Tuba dedi ki:

  Merhabalar
  Xxx adet gönderim yaptım ama gönderdiğim sifrelerden 3tanesine çıktı hepsini alabiliyor muyum.yada sifrelerden birine araba birine telefon çıktı hangisini alabiliyorsun teşekkürler

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekiliş kampanyaları yasal mevzuatı gereği 1 kişi 1’den fazla hediye kazanamaz, 2 şifreye veya daha fazlasına hediye kazanma gibi bir durum söz konusu olamaz

 87. CUMAALİ dedi ki:

  MERHABA BEN ŞUAN 132 TANE GONDERDİM İNŞALLAH CIKAR

  1. Baturay Anar dedi ki:

   132 ne abi yahuuu

 88. Cuma dedi ki:

  Merhaba kadir bey 200 küsür nescafe çekiliş kuponlarını topladım katılırken rahatlık olsun diye hepsinin ambalajını kesip sadece şifre bıraktım sıkıntı olur mu yani sadece suan bende şifre kısmı var

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, firma şifreli paketlerin kesilerek çok küçük hale getirilmesine sıcak bakmaz, paketleri olduğu şekli ile muhafaza edilmesi sizin açınızdan daha iyi olur, sorun olur mu olmaz mı kesin bir şey söyleme yetkisine sahip değilim maalesef, Nestle müşteri hizmetleri ile görüşmeniz yararlı olacaktır

 89. Ufuk dedi ki:

  Merhaba
  Arabanın cekiliste ki fiyatı ile firmanın satıs fiyatı arasın da neden fark var acaba ?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, firma çekiliş kampanyası iznini aylar önce aldı, doğal olarak o zaman ki araç fiyatı ile şuan ki araç fiyatı birbirini tutmaz, kampanya izni alındığından bu yana döviz kur değerleri, vergi durumları vs. konularda bir çok değişiklik oldu, bu da doğal olarak şuan ki fiyatlara yansımaktadır, ama firma satın aldığı fiyatı bilir ve aldığı fiyatı da MPİ’ye bildirir

 90. 8UR4K dedi ki:

  KADİR BEY BU ARABA ÇEKİLİŞLERİNDE VERİLEN ARABALAR SIFIR MI OLUYO.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, otomobiller sıfır km olarak fırından yeni çıkmış kurabiye gibi sahiplerine teslim edilmektedir, bu konuda şüpheniz olmasın

 91. Bekir dedi ki:

  E posta adresi ni kabul etmiyor giriş yaparken

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, sistem yoğunluğu olabilir ya da geçici teknik bir sorun oluşmuş olabilir, kısa süre sonra tekrar deneyiniz, eğer olmaz ise Nestle müşteri hizmetleri ile görüşmeniz yararlı olur

 92. Hamza dedi ki:

  Kadir bey merhaba hani araba çekilişi çekildi diyelim bana cıktı araç kaç gün veya ay sonra teslim ediliyor bir bilginiz varmı

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, hediye teslim aşaması genelde 30-45 işgünü içerisinde tamamlanmaktadır

 93. sema dedi ki:

  şifremi unuttum kısmı çalışmıyor sitenin defalarca istedim maile şifre gönderilmiyor talep alındı diyor kaç gündür bu sorun nasıl çözülecek

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, konu ile ilgili Nestle müşteri hizmetleri ile görüşmeniz yararlı olacaktır

 94. Volkan dedi ki:

  Merhaba Kadir bey arabayı kazanan kişi istenilen ücreti ödemek için arabayı satıp öyle parayı ödeme şansı varmi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, aracı telim almadan satış yapamazsınız, galerici ile anlaşma yapılarak bu durum elbette çözülebilir, kazanan talihli ile galerici arasında olan bir durumdur bu

 95. mert dedi ki:

  abone olabilirmiyiz çekilişlere

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, abone olma gibi bir durum yok, güncel çekiliş kampanyaları için sitemizi takip edebilirsiniz

 96. Muhammet dedi ki:

  Çok güzel

 97. Alişan Altuntaş dedi ki:

  Şifreleri Göndermeye Başladım Tüm Talihlilere Şimdiden Hayırlı Olmasını Temenni Ederim Çekiliş Sonucunda Çıkarsa Tekrar Yazacağım Ve Takipte Kalacağım Sizlere Kolaylıklar Dilerim Nestle Ailesi Ve Kadir Bey

  1. Kadir dedi ki:

   Teşekkür eder, bol şans dilerim

 98. Oya dedi ki:

  Paket içerisinde herhangi bir şifre çıkmadı. Nasıl oluyor anlamafim

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, şifre çıkması için promosyonlu ürün almanız gerekiyor, eğer doğru ürünü aldığınız halde şifre çıkmadı ise Nestle müşteri hizmetleri ile görüşmeniz yararlı olacaktır

 99. Hafsa dedi ki:

  8 haneli numara çekilecek diyelim. Katilim toplam 15 milyon olduğunu varsayarsak. Bu on milyonlar basamağı sadece 1 rakamından ibaret olduğu için nasıl çekecekler

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, dediğiniz gibi 8 haneli 15 milyon katılımlı olur ise ilk kürede 0 ile 1 rakamları bulunacaktır, örneğin 0-5-6-3-2-7-8-1 gibi bir sonuç çıkarsa o zaman 5.632.781 numaralı (7 haneli) katılımcı kazanmış olacaktır, yani baştaki rakamın sıfır çekilmesi gerekir

 100. Selim dedi ki:

  Merhabalar kadir bey arabayı kazanan kişi de örneğin 40 bin gibi bi mevlası yoktur vergiyi vermeden ve arabanın işlemlerini yapmadan direk orda satabilir mi?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, kimsenin parayı dert etmesine gerek yok, o işler basit kısmı, galericiler hazırda bekliyor zaten, isteyen arabayı alır götürür, isteyen galerici ile anlaşır ve yasal prosedürler yerine gelince hemen satışını yapar

 101. Tamer dedi ki:

  Kadir bey bir kişi birden fazla kez çekilişe katılabilir ama sadece bir hediye kazanabilir kuralına göre telefonu ve arabayı kazandığını düşünürsek önce kazandığı hediye mi verilecek yoksa mantıklı olarak araba mı verilecek bilginiz var mı

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekiliş işlemi önce otomobilden başlayacağı için otomobil kazanan talihliler telefon hediyesi kazanamaz, her çekiliş işleminde kazanan kişinin bilgileri kontrol ediliyor ve herhangi bir aksaklığa yer verilmiyor

 102. Bahar dedi ki:

  Nescafe sonuçları ne zaman sonuçlanacak bilgi verir misiniz

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekiliş kampanyası henüz yeni başlamış durumdadır, ayrıca yukarıdaki bilgilendirme yazımızın en baş kısmını okursanız çekiliş kampanyası ile alakalı tüm tarihleri açık ve net şekilde belirtmiştik

 103. Batuhan dedi ki:

  Kadir bey bu cekilissiz hediyeleri kullanınca cekilisim hükmü bitmiyor degilmi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, hayır herhangi bir şekilde olumsuz durumla karşılaşmazsınız, o hediyeleri firma ayrıca vermektedir, çekiliş haklarınız aynen geçerliliğini korur

 104. Hamza dedi ki:

  Merhaba çekiliş zamani çekilişi canli bir şekilde yayınlayacak misiniz ve nerede yayinlayacaksinz nereden izleyebiliyoruz

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bu konuda firma geçmiş yıllarda canlı yayın yapmıştı ancak bu yıl yapar mı acaba? şu aşamada bunu söylemem imkansız, kampanya bile daha yeni başladı, şimdiden sonuçları hakkında söylemlerde bulunmak doğru olmayacaktır

 105. Barno Nurimetova dedi ki:

  Merhaba kusura bakmayim sizi soruya gömdüm ikamet tezkeresini ibraz etmek ne demek
  Nasil yapiloyo noter ile ilgili bişeymi o

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, firma kazanan talihlilere tebligat yaparak bilgilendirme yapacaktır ve yabancı uyruklu şahıslardan da ikamet tezkeresinin onaylı suretini isteyecektir, kazanan talihliler bu belgeleri posta yolu ile veya firmanın adresine müracaat ederek teslim edecektir, firma da belgelerin doğruluğunu ve tam olup olmadığını kontrol ederek hediyeleri kişilere teslim edecektir

 106. Ramazan dedi ki:

  Çekiliş şifresi olan ürünler bilinen büyük marketlerde yok bulamadım

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, firma en kısa sürede tüm marketlere gerekli dağıtımı yapacaktır, kampanya zaten yeni başladı, sabırlı olmakta fayda var

 107. Ramazan dedi ki:

  Şifreli ürünleri hiç bir büyük markette bulamadım

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, Nestle müşteri hizmetlerini arayarak bulunduğunuz bölgeyi söyleyerek ürün talebinde bulunabilirsiniz

 108. Faik dedi ki:

  Paketin üstünde araba resmi olanlarmı gecerli acaba

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, evet promosyonlu ürünlerin üzerinde otomobil resmi bulunmaktadır

 109. karakartal dedi ki:

  benim çekiliş numaram 99888 ama bana 6 rakamdan oluşması gerek dediler doğrumu kadir bey tşk

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekilişe katılım numaraları değişebilmektedir, 4 haneli olanda var, 7 hatta 8 haneli bile olabilir, çekilişe katılımlar arttıkça bu rakamda doğal olarak artacaktır, 6 haneli olacak diye bir zorunluluk yok

 110. safiye sözer dedi ki:

  aracı hemen satabilir miyiz

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, kazanan talihli aracı teslim aldığı andan itibaren istediği vakit satabilir, ister 1 dakika sonra, ister 1 yıl sonra, talihlinin keyfine kalmış bir durumdur

 111. Mehtap dedi ki:

  Merhabalar benim size sormak istediğim çekilişin nerede olacağını dair bir adresi ulaşamadım hakkında isterim ki canlı canlı o heyecanı yaşayayım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, Çekiliş işlemi 21.05.2019 tarihinde saat 11:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde yapılacaktır.

 112. batuhan dedi ki:

  katılım şartların kdv ve ödv harış bütün ödemeler kazanan tahliyliye aitdir yazıyo buda demek oluyoki 50.000 bin tl değil 3-4 bin tl demektir insanları okumadan yanlış yönlendirmeyin

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, ben yıllardır bu kampanyalar hakkında bilgi sağlayan bir kişiyim, keşke siz buraya bu şekilde yazmadan önce kendiniz biraz araştırma yapsaydınız, kazanan talihliler KDV ve ÖTV ödemez, ancak Vesaret İntikal Vergisi ödemek zorundadır, bu oran araç değerinin %20 oranı kadardır, kaba hesaplama ile 40.000 TL civarı olacaktır, bunun dışında aracın kasko, sigorta, MTV, bandrol, plaka tahsis ücreti, noter masrafları vs. gibi ücretlerde kazanan talihli tarafından ödenir, umarım anlatabilmişimdir. bol şans dilerim

 113. Mehmet dedi ki:

  Merhaba çekiliş şartlarında “ötv kdv hariç tüm yasal yükümlükler kazanana aittir ” diyor ama burda 40 tl diyor açıklama yapabilir mısınız

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, 40 TL dediğiniz konu 40.000 Bin TL’dir, o da aracın Veraset İntikal Vergisidir, yasal mevzuatlar bu şekildedir, bu vergi devlet tarafından alınmaktadır

 114. sercan dedi ki:

  internet sitesinden giris yapilamiyor hata veriyor.bilgisi olan var mi acaba?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, sistem yoğunluğu nedeniyle geçici olarak hatalar veriyor olabilir, bir süre sonra tekrar denemeniz yararlı olacaktır

 115. Neskafecii dedi ki:

  Şifreyi girerken şifrenin yarısını büyük harf yarısını küçük girmişim dalgınlıkla hediye kazanmamız durumunda bu bir sıkıntı yaratırmı ?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekilişe katılım işlemi başarılı şekilde gerçekleşti ise herhangi bir sorun olmaz

 116. Barno Nurimetova dedi ki:

  Merhaba benim nufus cuzdanim yok turk vatandaşi olmadiğim için ama ikamet iznim ve pasaport numaram var burda çalişan kardeşim var çalişma izni var her şeyi var eğer şansim varsa kazanirsam o kardeşimin adina alabilirmiyim hediyemi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, ülkemizde yasal olarak ikamet eden yabancı uyruklu şahıslar da elbette çekilişe katılım yapabilir, çekiliş sonucu kazanan talihli olması durumunda hediyeyi alabilir, ancak yabancı uyruklu şahıslar hediyeyi teslim alabilmesi için ikamet tezkeresini ibraz etmek zorundadır

 117. Elif dedi ki:

  Merhaba, ürün paketleriyle birlikte fişleri de saklamamız gerekiyor mu?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, fiş/fatura saklamanıza gerek yok, sadece şifreli ürün paketlerini saklamanız yeterlidir

 118. Şule dedi ki:

  Merhaba Kadir bey ben günde 15 bardak nescafe içiyorum artık bağımlısı oldum vazgeçemiyorum:) size sorum şu nescafe şifreyi internet üzerinden göndermek daha iyi yoksa SMS olarak mı ? Şans inşallah Güler:)

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, öncelikle sağlığınız açısından bu kadar kahve içmemenizi tavsiye ederim, sorunuza gelecek olursak eğer şifre gönderiminde internet ya da SMS gönderimi arasında herhangi bir fark yok, internetten gönderim ücretsiz iken SMS ücretlidir ve bu ücreti de firma değil GSM operatörü alıyor, ben şahsen internetten gönderimden yanayım, boşuna SMS ücreti ödemeyin

 119. Ufuk dedi ki:

  Kadir bey merhaba , adresimi ikamet edresim değilde farklı bir adres yazsam ve olduki çekilişten bişey kazansam sorun olurmu bilgi verirsesiz sevinirim

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekilişe katılım aşamasında verilen adres bilgisi kazanan talihlilerin adreslerine firma tarafından yapılacak tebligat açısından önemlidir, ama oldu ki adres değişikliği oldu, o zaman da çekiliş sonucu hediye kazanan talihli firma ile irtibata geçerek güncel adresini belirtebillir, herhangi bir sorun da yaşanmaz

 120. Emre dedi ki:

  Artık katılım numarası veriyorlar şimdi gönderdim şifre 100.000 i geçmiş ama katılım numaları vermeleri güvenilirlik açısandan mükemmel.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, Nescafe çekiliş kampanyasında hiç bir firmanın yapmadığı bir uygulamayı gerçekleştiriyor, bunu yapmasındaki amacı da çekiliş kampanyasındaki şeffaflığı artırmaktır, yapmaya mecbur olmadığı halde bu uygulamayı yapması firmanın bu konuya ne kadar önem verdiğinin bir göstergesidir

 121. Cemil FİDAN dedi ki:

  Hadi hayırlısı olsun bakalım

 122. Batuhan dedi ki:

  Kadir bey ben evin adresini yazarken mahalle yazmadım cadde yazdim sadece sıkıntı olurmu acaba

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bundan sonraki gönderimlerde adresinizi tam ve doğru şekilde yazmanızı tavsiye ederim, şu aşamada bu adres bilgilerini de değiştiremezsiniz, yapacağınız işlem belli, şifre gönderimine devam edin, eğer kazanan talihli olursanız o zaman firma ile irtibata geçerek adres bilgisinin doğruluğunu teyit edersiniz

 123. Süleyman dedi ki:

  Merhaba diyelim araba yada telefon kazanan kişiler araba kazanan herhangi bir ücret ödeyecek mi.. Yada telefon kazanan kişi telefon için herhangi bir ücret ödeyecek mi ödeyecekse ne kadar ödeyecek lütfen bir açıklarmısınız herkes bunu merak ediyorlar

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, hediye kazanan talihliler elbette veraset intikal vergisi ödeyecektir, bu oran %20 düzeyindedir, telefon kazanan talihliler için bu ücret çok düşük bir miktarda olacak, ancak otomobil için kabaca 40.000 TL civarı olacaktır, ayrıca diğer ücretleri yani sigorta, bandrol, mtv, noter masrafı vs. ücretlerde dahil 50.000 TL’ye kadar ulaşabilir

 124. karakartal dedi ki:

  kadir bey kurada kaç tane top bulunur birinci şifrem 20356 ikinci 1000964 tşk

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekilişe katılım aşamasında şuan aldığınız numaralara göre değerlendirmeyin, çekiliş için küreler katılımlar bittikten sonraki katılım numarası miktarına göre belirlenir, toplam katılım 8 haneli bir rakam olur ise 8 küre konulur, sizin numaralarınızın kazanması için ise kürelerdeki ilk rakamların sıfır olarak çıkması gerekir, tıpkı milli piyango çekilişi gibi düşünün

 125. Ayten dedi ki:

  Merhabalar şifre paketin tam olarak neresinde yardımcı olursanız sevinirim

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, şifreler promosyonlu paketleri açınca iç kısım orta alanda bulunur, paketi düzgün şekilde ayırın orada görürsünüz, zaten başka bir yazı yok

 126. Neslihan dedi ki:

  Kolay gelsin.Sms attığım numaramın operatörünü değiştirirsem kazanmamız durumunda sorun yaşar mıyım acaba?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, hayır herhangi bir sorun yaşamazsınız, ayrıca SMS ile katılım ücretlidir ve bu ücret GSM operatörünüz tarafından tahsil edilir, firma ile bağı yoktur, SMS ile katılım şans yüzdesini artırmaz, bence internetten katılın

 127. Tuncay demirel dedi ki:

  Kadir bey kolay gelsin verilen araçlar çıkması durumunda hangi şehirde teslim ediyorlar teşekkür ederim

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, araçları kazanan talihliler İstanbul ilinde firmanın belirttiği adresten teslim almak zorundalar, telefonları ise kargo ile gönderiyorlar

 128. aliiii dedi ki:

  tokatta hiçbir markette yok

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, konu ile ilgili Nestle Müşteri Hizmetleri ile görüşerek promosyonlu ürün talebinde bulunabilirsiniz

 129. Haktan dedi ki:

  bende ilkez katılıyom çekilişe herkeze başarılar…

 130. mustafa dedi ki:

  Merhaba Kadir Bey, ayni adresten katilim sağlayan farkli kişilere çekilişte ismi çıkmış olsa ikramiye alamaya hak kazanabilir mi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, mesela aynı adresten 2 farklı kişi şifre gönderimi yaptı ve çekilişe katıldı, çekiliş sonucunda da bu 2 farklı kişi hediye kazandı, EVET bu 2 kişide hediyesini elbette alabilir, herhangi bir sorun yaşamazlar, çekiliş kampanyasının genel kuralı 1 kişi 1’den fazla hediye kazanamaz şeklindedir

 131. Mehmet dedi ki:

  Şuan çekilişe 86 bin katılmış durumda

 132. Enes dedi ki:

  Merhaba,5 Mart 2018’de 18 yaşıma gireceğim,şifreleri şu andan itibaren kendi adıma göndersem sıkıntı olur mu?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, yasal mevzuat gereği 18 yaşından küçükler çekiliş kampanyasına asla katılamazlar, katılıp hediye kazansa dahi firma bu hediyeleri asla teslim etmez, sizin sorunuza gelecek olursak ben bir şey diyemem maalesef, tüm sorumluluk size aittir

 133. Mehmet Cemal dedi ki:

  Aynı bilgisayardan 2 ayrı kişi adına şifre girişi yapılamıyor.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, konu ile ilgili bilgim yok, ancak aynı IP adresinden bloklama yapacaklarını sanmıyorum, öyle bir durum olsa dahi mobil cihazınız üzerinden katılım işlemi yapabilirsiniz

 134. Kazım dedi ki:

  Arabanın ve telefonun vergilerini talihliler mi ödeyecek yoksa firma mı ödeyecek?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, hediye kazanan talihliler vergi olarak KDV ve ÖTV ödemez, Veraset İntikal Vergisi ödeyecektir, bu da yasal mevzuat gereği bu şekildedir

 135. Barno Nurimetova dedi ki:

  Merhaba nescafe çekilişine katildim çekilişe katildikdan sonra puanlarda geliyo bu puanlari kulanirsan katildiğin çekiliş haklari gidermi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, kazandığınız puanları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz, çekiliş haklarınızı asla etkilemez ya da çekiliş aşamasında herhangi bir etkisi olmaz, o hediyeleri firma ayrıca veriyor

 136. Osman dedi ki:

  İlk kez Nescafe’nin çekilişine katılıyorum hadi hayırlısı inşallah 🙂 Bu arada bu tür çekilişlere hiçbir zaman güvencim yoktu kesin hile vardır diye düşünüyordum. Taki Ruffles’dan Need For Speed oyunu kazanana kadar. Geçen sene cips paketinden şifre çıkmıştı gönderdim ve asil talihli olarak 1 adet oyun kazandım. eve tebligat gelince öğrendim kazandığımı. yalnız şifre kağıdını kaybettiğim için hediyeyi alamadım :)) nescafe paketlerini güzelce saklayacağım.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, her zaman söylüyorum, yok hile var, kendi adamlarına veriyorlar gibi şehir efsanelerine inanmayın, bu iş tamamen şans işi, siz katılım koşulları içinde çekilişe katılım yapın, nasipte varsa kazanırsınız, eğer yoksa da elbette yapacak bir şey yok, çekilişte bahsedilen hediyeler gerçekten sahiplerine teslim ediliyor

 137. SABRİYE Demirtaş dedi ki:

  Hadi insallah bana çıkar

 138. Tuncay demirel dedi ki:

  Verilen araçların rengi ve özellikleri nedir teşekkür ederim

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, araç modeli yukarıda da belirtildiği gibi Mercedes A200 Style 2018 Model olarak belirtilmiştir, kampanya katılım koşulları içinde rengi gibi özellikleri belirtilmemiştir

 139. Tayfun Koray dedi ki:

  Nasipten öte yol yok herkese başarılar

 140. SELAHATTİN dedi ki:

  GÜZEL BİR ÇEKİLİŞ FIRSATI

 141. Abdullah İyison dedi ki:

  Ben baktım bütün marketlere bakkalara bulamadım bu promosyonlu nescafe yi nereden alabilirim bunu

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, ben genel olarak büyük marketlerde görüyorum, ayrıca kampanya yeni başladı, en kısa sürede şifreli ürünler tüm her yere ulaştırılacaktır

  2. Tolga dedi ki:

   Ankara/ Ulus gibi büyük bir merkezde bile ben de hala bulamadım , küçük marketlerde ise ürün başına 0,25 kuruş farkediyor , umarım başka bir semte yolculuk yapmadan en yakın marketten alabilirim :))

 142. Nur Olaru dedi ki:

  Merhaba Kadir bey ben pusnlarımla mesrla burger menü alsam çekiliş hakkım düşermi (acıktım) 😄

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, puanlar ile alınan hediyeler nedeniyle çekiliş haklarınız etkilenmez, bu hediyeler firma tarafından ekstra verilmektedir, yeterli puana ulaşan herkes hediyesini alsın bence, fırsatı kaçırmayın

 143. elif inan dedi ki:

  Merhabalar. Ben kayıt olmadan yolladım şifrelerimi form yoluyla yolladım sadece geçersiz mi sayılır?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekilişe katılım için kayıt olma mecburiyeti yoktur, çekiliş işlemi sırasında kayıt olma ile olmama arasında fark yoktur, kayıt işlemindeki avantaj çekiliş haklarınızı görebiliyorsunuz, ayrıca şifre gönderdikçe puan birikiyor ve o puanlar ile stoklarla sınırlı hediyeleri alabilirsiniz

 144. Nimet çam dedi ki:

  Şifrelerdeki bir hane okunaksız bu nedenle katılamıyorum

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekilişe katılım için şifrenin tam ve doğru şekilde girilmesi gerekmektedir, eğer okunaksız ise ve doğru yazamıyorsanız katılımın başarısız olması da gayet normaldir

 145. Galip dedi ki:

  Kadir bey ben hiç içemiyorum bu 3 bir aradalari çay ocağında sattığım paketleri göndersem hediye çıkarsa alabilirmiyim saygılar

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, şifreli paketler sizde olduğu sürece sorun olmaz, ister için ister içmeyin, şifreleri gönderin ve paketleri saklayın

 146. OMER dedi ki:

  MERHABA KADİR BEY 30 SANİYE ARAYLA 2 TANE ŞİFRE GÖNDERDİM SİSTEM İLK GÖNDERDİĞİME 26955 2. GÖNDERDİĞİME İSE 26962 KATILIM NUMARASI VERDİ BU 30 SANİYEDE ARAYA 7 KİŞİ DAHAMI ŞİFRE GÖNDERMİŞ OLDU?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, evet aynen dediğiniz gibi 30 saniye içerisinde 7 kişi daha şifre göndermiş, 30 saniye için 7 kişi çok az bir rakam, ilerleyen zamanda bu miktar daha da artacaktır, Nescafe’nin bu çekilişlerine katılımlar çok oluyor, herkes hakkında hayırlısı olsun

 147. Barno Nurimetova dedi ki:

  Merhabalar telefon veya araba kazanirsa nasil alabilir kazanirsa ücret varmidir.
  Örnegin telefon kazanirsa türkmenistan vatandaşi için ne evraklar hazirlamasi lazim

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, kazanan talihlilere firma iadeli taahhütlü posta yolu ile tebligat yaparak hediyeyi teslim alabilmesi için gerekli evrakları belirtecektir, genel olarak istenen evraklar nüfus cüzdan fotokopisi, şifreli ambalaj, noter ibranamesi, yabancı uyruklu vatandaşlar için ikamet tezkeresi olmaktadır, şu aşamada bunları düşünmenize gerek yok, şifreli paketleri saklayın yeterli, kazanan talihli olmanız durumunda diğer evrakları hazırlamak basittir

 148. muzaffer dedi ki:

  şifre gönderdikten sonra katılım takip nuarası geliyo bu numara saklanacakmı peki bşe anlamadım

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, takip numaralarını saklama mecburiyeti yoktur, ancak çekiliş işlemleri de bu katılım numaraları üzerinden yapılmaktadır, eğer çekiliş işlemini canlı olarak izlemek istiyorsanız numaraları bir yere not alabilirsiniz, Nescafe yapılan çekiliş işlemlerinde herhangi bir şaibe olmadığının ispatı için hiçbir firmanın bugüne kadar yapmadığı bir uygulamayı ilk kez yaptı, kendilerine buradan da teşekkür edeyim

 149. Özkan dedi ki:

  Şifre göndermeyi 4 aya dengeli bir şekilde yaymak mantıklı olacaktır… örneğin; 120 şifre gönderen birisinin her ay 30 şifre göndermesi kazanma ihtimalini arttıracaktır zannımca

 150. Pardayan dedi ki:

  Ben bir sağlıkçı olarak …. herkese bol şans

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, tabi sağlıkçıların değişik şekillerde görüşleri mevcut olmakla birlikte benim de hep merak ettiğim konu sağlıkçıların genelde neden iki şeyi içtikleridir, şimdi burada ne olduklarını yazmam asla doğru olmaz ama biri 4 harf diğer de 6 harflidir, yorumunuzun ilgili kısmı tarafımca silinmiş olup, nedeni ise sitemizin sadece çekiliş kampanyası konusunda bilgi vermesidir, size de bol şans dilerim

 151. Maraz dedi ki:

  Bol bol icersiniz artık

  1. Kadir dedi ki:

   Herkese afiyet olsun, En ideali Nescafe 2’si Bir Arada bence

 152. mahmut TALAY dedi ki:

  merhaba kadir bey nescafenin çekiliş sayfasında, kayıt ol çekilişsiz hediyeleri kazan diye bir yer war bunun ne olduğunu tam anlayamadım

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, o hediyeler burger king, steam kodu, cinemaximum sinema bileti ve 1 gb internet paketlerini kapsıyor, şifre gönderdikçe orada puan birikir ve yeterli puana ulaşınca o hediyeleri almaya hak kazanabilirsiniz, bu hediyeler çekilişsiz anında alınır ve çekiliş haklarınızı asla etkilemez, yeterli puana ulaşan herkes mutlaka hediyesini almalıdır, ama yok ben hediyeyi kullanmayacağım derse ayrı bir konu tabi, ayrıca bu hadiyeler de STEAM-CASH 5.000 adet ve “1 adet Köfteburger Menü + 1 adet Nescafe Allegria” 30.000 adet, Cinemaximum’dan 1 kişilik sinema bileti 5.000 adet ve 1 gb data hediyesi 5.000 adet olmak üzere stokla sınırlıdır. Hediyeleri kaçırmayın 😉

 153. Ömer dedi ki:

  Merhabalar Kadir bey bir yorumunuzda katılım kaç rakam olursa örn(650.000) çekiliş 6 rakam üzerinden yapılır demişsiniz. Peki 4 rakamlı alınan numaralar ne olacak yada 5 rakamlı sayılar bunlara çıkma şansı 0 mı olacak?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, verdiğiniz örnekteki gibi olabilecek çekilişte 4 haneli numaraların kazanması için baştaki iki rakamın sıfır olması gerekir, örneğin 0-0-5-6-8-1 olursa 5681 katılım numarasındaki kişi kazanan talihli olur

 154. baskan dedi ki:

  Kadir bey ozaman bize gelen bu 4 haneli rakamlara hediye çıkma şansı sıfır

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, şanslı numaraların hangisi olacağını kimse bilemez, ben şahsen çekilişlere başlangıcından itibaren 10-15 gün geçince gönderim yapmaya başlıyorum, benim stratejim bu, ama sizinkini bilemem tabi

 155. Baskan dedi ki:

  Şifreyi gönderince 4 haneli rakam geliyo bu gelen bizim şifremizse çekilişte kaç haneli rakam çekilecek

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekiliş işlemi gönderilen şifre miktarı üzerinden yapılır, örneğin katılım miktarı 594.762 olsun, bu şekilde ise 6 haneli rakam üzerinden yapılır, ama 12.686.795 olduğunu düşünürsek eğer o zaman 8 haneli rakamlar üzerinden çekiliş işlemi yapılır, yani şuan için kesin bir şey demek doğru olmaz, ne kadar şifre gönderilirse ona göre yapılır

 156. Engin dedi ki:

  geçen seneki kampanya 3 ay sürmüştü ve 10 milyonun üzerinde şifre gönderilmişti bu seneki 4 aya uzatılmış tahminen 15 milyona yakın gönderim olur bu durum kazanmayı daha da güçleştirecek

  1. hatice dedi ki:

   keşke 15 milyon olsa en az 20 milyon :))

  2. Kadir dedi ki:

   Merhaba, katılımlar daha yeni başladı, hemen rakamlar havada uçuşuyor 😉 bence herkes rakamları bırakmalıdır, çünkü bu iş nasip işi, ayrıca 100 bin kişi içinden kazanan talihli olmaktansa milyon katılım arasında talihli olmakta ayrı bir hava verir 😉

 157. aliiii dedi ki:

  tşk çok güzel anlatmişiniz haydi hayırlısı riski veren Allahtir

 158. aliiii dedi ki:

  farklı durum derken bir şifreden kaç adet vardır acaba mesala

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, sizin bahsettiğiniz durum mükerrer katılım ile alakalı ilk gönderilen şifre konusu, 1 şifrenin başka bir benzeri yoktur, sistem hatası nedeniyle aynı şifrenin gönderilme ihtimaline karşı önlem amaçlı yazılmış bir durumdur, aynı şifrenin gönderilmesi aslında imkansızdır ama program hatası olur ise o zaman ilk gönderildiği an dikkate alınır ve sonraki gönderilen silinir, umarım anlatabilmişimdir, sizler aldığınız her promosyonlu şifreyi gönül rahatlığı ile gönderin, herhangi bir sorun olmayacaktır

 159. aliiii dedi ki:

  mrb şifreyi ilk göndereninki kabul olacakmış bunu daha önce gönderildiğini nasıl anlayacağiz

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, o konu farklı bir durum, siz her farklı şifre için gönderim yapabilirsiniz

 160. Bülent dedi ki:

  şifre girince katılım numarası yazıyo orda böyle iyi olmuş ama her gönderdiğin şifrenin not alman gerekiyo galiba çekilişi takip etmek için

 161. Ahmet dedi ki:

  Nasil cekilise katilirim

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, yukarıda da belirtildiği gibi promosyonlu ürünlerdeki şifreleri göndermeniz gerekmektedir

 162. Ömer dedi ki:

  Ben geçen katılımda 300 adet’e yakin falan göndermistim ama yedeklere bile giremedim:)
  Bu sefer yine sansimi denicem.

 163. Merak dedi ki:

  Gerçekten sadece şansa dayalı bir çekilişmi oluyor yoksa bosunami alip sifre gonderiyoruz.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekiliş işlemi adil bir şekilde yapılmakta olup, hediyeleri tamamen şans eseri nasibinde olan kişiler kazanmaktadır, şifre göndermeden kazanmayı beklemek anlamsız olur, 3-5 şifre de olsa göndermek şansı denemek mantıklı olandır, son karar size aittir elbette

 164. Eyyüp yeşilmen dedi ki:

  İnşallah bana çıkar

 165. Hamza Hamza kök dedi ki:

  Hayırlısı neyse o olsun herkese bol şans

 166. Deniz Gündoğan dedi ki:

  Hadi inşallah benimse çok ihtiyacım var

 167. HAKAN GÜÇLÜ dedi ki:

  tadı çok güzel yanımda olsa yine içerim.

 168. Dogan dedi ki:

  Hayirlisi

 169. Emircan dedi ki:

  Nasip kısmet inşaallah

 170. Ceyda Sayıl dedi ki:

  Hadi inşallah çok ihtiyacımız var 🙂

 171. Muammer dedi ki:

  Şanslı olmak, şanslı doğmak ayrı bir şey. Ama şansını denemek farklı bir heyecan.

 172. Arif dedi ki:

  Bismillahirrahmanirrahim

 173. pınar dedi ki:

  Merhaba Kadir bey diyelim araba bana çıktı 40.000 tl vergiyi nasıl ödiyeceğim:) teşekkürler

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bunu düşünmenize gerek bile yok, galerici ile anlaşılınca o vergiyi öder ve aracın kalan parasını size öder merak etmeyin, iş kazanan talihliler içinde olabilemektir, yoksa hediyeler kısmı çok basit

  2. ufuk dedi ki:

   galeri sahibi arabayı ucuza almaya çalışacaktır fırsattan istifade

  3. Kadir dedi ki:

   Artık o da kazanan talihli ile galerici arasında olacak pazarlıktır, kimseye bir şey diyemeyiz maalesef

 174. Recooo dedi ki:

  Promosyonlu ürünler piyasada satılmaya başlandı mı ?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, evet promosyonlu ürünler firma tarafından piyasaya sürüldü ve marketlerde satışı yapılmaktadır

 175. Süleyman dedi ki:

  Mrb peki kazanan kişiler herhangi bir ücret ödeyecek mi KDV ve benzeri

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, evet hediyelerin %20 oranında veraset intikal vergisi olacaktır, telefon için miktar çok düşük bir rakam olacakken otomobil için yaklaşık 40.000 TL’yi bulacaktır

 176. Aizina Erkinbek dedi ki:

  Merhabalar ben yabancıyım acaba kazanma şansım var mı öğrenciyim burda 5 senedir Turkiyede yaşıyorum???

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, ülkemizde yasal olarak ikamet eden yabancı uyruklu şahıslarda çekiliş kampanyasına katılım yapabilir, kazanan talihli olması durumunda hediyesini alabilir, ancak bu şahıslar hediye teslim aşamasında ikamet tezkeresini ibraz etmek mecburiyetindedir, aksi halde hediyeyi alamazlar

 177. yunus dedi ki:

  bu şans bana güler inşallah

 178. Gül dedi ki:

  Selam, çekilişin kazananlarına ödül töreni düzenlenecek mi? Bu törenleri hiç sevmiyorum. Sanki oscar kazanmış gibi düşüncelerini, hislerini falan soruyorlar ve genelde de kazananlar firmayı över türde yorum yapıyorlar fotoğraf vb. çektiriyorlar. Sormak istediğim şu: bu saçma törene katılmak zorunlu mu?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, ödül töreni olur mu olmaz mı bilinmez ama firma otomobil kazananları genelde hediyeleri teslim aşamasında videoya çekerek yayınlıyor, kampanyadaki hediyelerin gerçekten hak sahiplerine teslim edildiğine dair yapıyor, olurda kazanırsanız konuşmak istemediğinizi belirtebilirsiniz

 179. cihan cengiz dedi ki:

  Pardon kodları bu sayfa danmı giriyoz çekiliş için

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekilişe katılım 15 Ocak’ta başlayacak ve şifre gönderimleri o zamandan itibaren yapılacaktır, şifreli paketi saklayın ve 15 Ocak’da bu sayfada olun, o zaman çekilişe katılım linkini ekleyeceğiz

 180. cihan cengiz dedi ki:

  Nasip kısmet

 181. Erol dedi ki:

  Araba için ne kadar vergi ödememiz gerekiyor acaba

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekilişlerdeki veraset intikal vergisi %20’dir, araç değeri üzerinden hesaplanır ise yaklaşık 40.000 TL vergisi olacaktır, kasko, sigorta, MTV, plaka tahsis ücreti, bandrol falan derken tüm masraflar 50.000 TL’yi bulabilir

 182. Mufasa dedi ki:

  Kadir bey bu kez Burger king, Watsons vs dahil olmadı mı çekilişe?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, be hediyeler MPİ iznine tabi değil, bu nedenle bilgim yok, ama katılımlar başladığında süpriz olarak karşımıza çıkabilir 😉

 183. Ramazan dedi ki:

  işte geliyor

  1. Kadir dedi ki:

   Katılıma başlama için geri sayım başladı, büyük güne az kaldı, kampanyalı ürünler her yerde dağıtılıyor, 1 adet bile olsa gönderin, 1 adet şifre kimseye bir şey kaybettirmez ama şans bu ya gülerse büyük süpriz olur 😉

 184. emin ünal dedi ki:

  geçen çekiliş 100 adet civarı katılımım olmuştu 52.yedek çıkmıştım..bakalım nasip yeni çekilişe artık.

 185. Erdal irtegun dedi ki:

  Harika mis

 186. Serhat dedi ki:

  Usta 2500 tane şifre göndersem arabalardan birisi illa ki çıkar değil mi?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, öyle bir garanti olsa ben 50.000 adet gönderirim 😉 şans işi, kaç şifre gönderen kazanır bilinmez maalesef

 187. Meryem Türkmen dedi ki:

  En havalı hediyeler nescafe de..

  1. Kadir dedi ki:

   Her yılın bombası hep Nescafe’de oluyor 😉

 188. Murat dedi ki:

  Kadirr bey gecen yılki gibi nescafe sitesinde katılım miktarımızı görebilecegimiz bi uygulama varmı

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, yanlış bilmiyorsam bu uygulamayı ilk Nescafe yapmıştı, geçen yıl yaptığına göre bu yıl da yapmaması için bir neden yok

 189. hacı ömer şimşek dedi ki:

  İŞTE GELIYOR

  1. Mustafa dedi ki:

   Çok güzel

 190. YANLIZ KURT dedi ki:

  Kadir bey nescafe sitesinde neden bilgi yok bizmi göremedik saygılar

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, kampanya bilgileri Nescafe’nin resmi internet sitesinde yayında olmadığından göremediniz, kampanya bilgileri Türkiye’de ilk olarak sitemizde yayınlanmıştır, kampanya bilgilerini çok yakında firmanın sitesinde de göreceksiniz

 191. Akif dedi ki:

  Merhaba

  Android ya da ios ta programınız var mı ?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, maalesef şuan ki aşamada mobil uygulamamız bulunmamaktadır, kampanyalar hakkında sürekli bilgi sahibi olmak isterseniz e-posta aboneliğimizi kullanabilirsiniz

 192. Mine dedi ki:

  Geçen yıl kaç katılım oldu kadir bey
  Bu yıl kaç katılım olur sizce?
  Bir de geçen yıl sizde gitmiştiniz sanırım kaç şifre yollamısstınız siz?
  Teşekkür ederim şimdiden

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, geçen yıl ki katılım miktarı 10.298.010’dur, kişilerin kaç şifre göndereceğini bilmediğim için katılım miktarını söylemem imkansız, firma ile herhangi bir bağım olmadığı için çekilişe katılım hakkım elbette mevcuttur, geçen yılı söylemeyeceğim ama bu yıl ki hedefimi 300 olarak planlıyorum

 193. Enes gezer dedi ki:

  Buna nasıl katıla biliriz bi bilgi verirmisiniz lütfen

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, yukarıda da belirttiğimiz gibi promosyonlu ürünlerden satın aldıktan sonra paket içerisindeki şifrenin gönderilmesi gerekmektedir, çekilişe katılım 15 Ocak’ta başlayacaktır

 194. Kevser dedi ki:

  6635 hatalı sms diyor internetten de başvuru yapılamıyor yardımcı olur musunuz

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, yukarıdaki açıklamamızı dikkatli okursanız çekilişe katılım işlemleri henüz başlamadı, 15 Ocak 2019 tarihini bekleyiniz, ayrıca SMS ücretlidir bilginiz olsun, ücretsiz katılım için sitemizin bu sayfasına çekilişe katılım linki koyacağız, SMS gönderimi ile internetten katılım arasında fark yoktur, boşuna ücret ödemeyin, tabi son karar size ait

 195. Mehmet dedi ki:

  Hiç bir yerde acıklama yok resmi internet sitesi dahilinde sizler kampanyadan nasıl haberdar oldunuz

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, sitemiz yaklaşık 4 yıldır profesyonel şekilde yayıncılık yapmaktadır, bilgilendirme sitesi olarak çoğu soruya cevap veriyorum diye bu soruya cevap vereceğimi gerçekten düşünmediniz değil mi? Maalesef cevap verilmeyecektir, kampanyada bol şans dilerim.

 196. TT dedi ki:

  Gecen yıla ait ürün paketleri gecerlimi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, hayır geçerli olmaz, çekilişe katılım için yeni promosyonlu ürün almanız gerekmektedir

 197. BAYRAM dedi ki:

  Merhaba kadir bey bu nescafede fiş olayı varmı

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, fiş/fatura konusu yok, sadece şifreli ambalajları saklayın yeterlidir

 198. Esra dedi ki:

  Merhabalar geçen seneki paketler bu çekilişte geçerli mi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, hayır geçerli olmaz, firma şifreleri çekilişe özel yenililiyor, paketler üzerinde Mercedes otomobil ve Samsung Note 9 ibaresi mevcut

 199. Sinan dedi ki:

  Peki önceki çekilişler gibi watsons Burger King gibi promosyon verecekmi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, belirttiğiniz hediyeler MPİ iznine tabi değildir, bu nedenle kesin bir şey diyemem ama süpriz olarak karşımıza çıkabilir elbette

 200. hakan dedi ki:

  merhaba katılmak için herhangi bir ücret varmı

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, internet üzerinden katılımlar tamamen ücretsizdir, ancak SMS gönderimleri ücrete tabidir ve kullandığınız GSM şirketi bunu yansıtacaktır, bu ücretin Nescafe ile alakası yoktur

 201. İrem dedi ki:

  Nescafe çekilişe kayıt nasıl yapılıyor

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, katılım konusunu yukarıda açık şekilde belirttik, 15 Ocak’ta başlayacak ve bu sayfada da çekilişe katılım için yönlendirme linki koyacağız

 202. Mehmet Cemal dedi ki:

  10 kişiye 1 araba mı ya

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, 10 Kişiye birer adet olmak üzere toplam 10 otomobil hediye edilecek

  2. Nesim dedi ki:

   Yok gardasm ön kapılar benm arka kapılar baskasnn kaoprtada da başkasının vs.:)

 203. SERKAN dedi ki:

  Kadir bey çok güvendiğiniz şirketin geçen sene ki çekilişine bi zahmet seyredin sokatan çevirdikleriyle saçma sapan amatörce çekiliş yaptılar geçen sene 2 çuval dolusu (abartmıyorum gerçekten) boşneskafe paketi attım çıkmamasına değil böyle bir firmanın bu kadar amatörce ve sokaktan çevirdikleriyle çekiliş yapmasını çok garipsedim ve çok saçma buldum nesafeye yakıştıramadım bu amatörlüğü. bu sene 1 adet belki gönderirim oda belki bu kadar güvenimi sarstı bu firma

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, öncelikle insanlar için “sokaktan geçen” ibaresini kullanmanız hiç doğru bir cümle olmamış, o kişilerin insan olduğunu unutmayın, ayrıca o bahsettiğiniz kişiler çekilişe bizzat katılım yapmış olan ve çekiliş işlemini canlı olarak izlemeye giden kişilerdir, çekiliş işlemini çok şahşahalı şekilde yapacak gücü mü yok Nestle’nin, elbette var, ama orada o kişilere bizzat çekiliş işlemini yaptırıyor ki “bakın kazanan talihlileri biz değil sizin içinizdeki kişiler seçiyor” demek istiyorlar, çekilişler hakkında zaten bir çok ön yargı mevcut iken firmanın bu şekilde işlem yapması bence en güzelidir, önemli olan topları çeken kişiler ya da giyim kuşamları değil, çıkan rakamlardır

 204. Muhammet tut dedi ki:

  Nasıl yapiliyor

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekilişe katılım için yukarıda belirtilen ürülerin promosyonlu olanlarından satın alarak paket içindeki şifrenin gönderimi yapılacaktır, promosyonlu ürünlerin üzerinde Mercedes otomobil ve Samsung Note 9 ibaresi bulunacaktır

 205. Alper dedi ki:

  Kadir bey milli piyangoda yaşanan olaydan sonra çekilişlere de pek güvenim kalmadı açıkçası lime güveneceğiz heryerimizden sahtekarlık akıyor

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, muhtemelen aklımda olan konuyu dile getirmek istediniz, o konuda bir şey diyemem ama Milli Piyango çekilişleri digitale bağlıyken bu çekiliş kampanyaları kişilerin top çekme suretiyle manuel yapılıyor, ülkemizdeki çoğu markayı neredeyse biliyorum ve konu ne olursa olsun Nescafe (Nestle) markası benim şahsen en güvediğim şirketlerin baş sıralamasında yer alıyor

 206. Elif dedi ki:

  Nescafe’nin çekilişlerini seviyorum, GüzeL bir heyecan oluyor. Iyi sanslar.

 207. Alper dedi ki:

  Binlerce kez katıldım yedeklere bile giremedim.kendimi bildim bileli katılırım. Artık nescafeye hiç güvenim kalmadı bu yıl katılmayacağım.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, aslında milyonluk katılım içinde binlerce şifre gönderdiğiniz için kazanamayınca haliyle bir soğukluk olabilir, ama çekiliş kampanyalarının gönderimden ziyade şansa bağlı olduğunu da biliyorsunuzdur, bu nedenle küçükte olsa katılım yapılabilir şeklinde değerlendiriyorum, tabi son karar size aittir

 208. Murat yılmaz dedi ki:

  Normalde bu kampanya .. ile .. tarihleri arasında başlayacaktı demekki öne aldılar

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, öne alma konusu yok, normal tarihleri bu şekildedir

 209. Serkan dedi ki:

  Bu çekiliş için nescafenin anasayfasında hiçbir bilgi yok nasıl katılmamız gerek acaba

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekilişe katılım yukarıda da belirttiğimiz gibi 15 Ocak 2019 da başlayacak ve o tarihte bu sayfada çekilişe katılım linkini koyacağız, 15 Ocak’ta bu sayfada olmanız dileğiyle

 210. Arif dedi ki:

  Bi umut daha ama yine çıkmaz

  1. Idris taşdemir dedi ki:

   Son 2 senedir 900 küsuratlı gönderdim bisey çikmadi o kadar şanssızım yani yedeklerde bile yoktum

  2. Kadir dedi ki:

   Merhaba, şansın ne zaman güleceği belli olmaz, belki o zaman bu zamandır 😉

 211. Kadir dedi ki:

  Herkese Merhaba, Yine Nescafe Yine Mükemmel Bir Kampanya, Tüm Sorularınızı Bize Yazabilirsiniz, Herkese Bol Şans Dilerim