Misli Phuket Seyahati Çekilişi

A+
A-
Misli Phuket Seyahati Çekilişi

22 Eylül 2017 ile 22 Kasım 2017 tarihleri arasında, misli.com internet sitesine ya da mobil uygulamasına giriş yapıp kampanyaya katıl butonuna bastıktan sonra 3 TL ve katları tutarında iddaa kuponu oynayanlar çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Kampanyanın çekilişi ilgili firma tarafından 30 Kasım 2017 tarihinde noter huzurunda yapılmış olup, kazanan talihlilerin isimleri 03 Aralık 2017 tarihli Fotomaç Gazetesinde ilan edilmiş ve aşağıda yayınlanmıştır.

Çift Kişilik Tayland / Phuket Seyahati Kazanan Asil Talihliler
R. AKPINAR
E. YEŞİL
A. İLERİ
S. YÜCEL
A. YİĞİT

Çift Kişilik Tayland / Phuket Seyahati Kazanan Asil Talihliler
J. GÜLŞEN
M. SANAL
F. ALTINGÖVDE
Z. ÜNSAL
M. ÖZTÜRK
S. ÜRERSOY
A. BACAN
K. GÖRGÜLÜ
M. KÜRÜCÜ
O. CİVELEK
G. YÜKSEL
Ö. Ö. KARAKÖÇEK
A. A. BOZKURT
S. ÖZTÜRK
C. MALAZGİRTLİOĞLU

Bu kampanya Milli Piyango İdaresinin 20.09.2017 tarih ve E.3199 sayılı izni ile MİSLİ ELEKTRONİK ŞANS OYUNLARI VE YAY. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYA YORUMLARI - 3 YORUM
 1. özcan dedi ki:

  Merhaba , çekiliş ilan tarihi dün fakat hala hiçbir yerde sonucu bulamadım ne zaman görebiliriz

 2. Halit dedi ki:

  merhaba, bu kampanyada da çekiliş numarası olacak mı acaba hiç bir bilgi yok. birde siteden kampanyaya katıl butonuna basınca bugünün tarihinde katıldınız yazdı yani diğer günlerde çekiliş hakkım olsa yeni numara alamayacak mıyım??

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, kampanyaya katıl butonuna ne zaman basarsanız ondan sonraki zamanda yapacağınız kuponlar ile çekiliş hakkı elde edersiniz, butona basmadan oynanan kuponlar için çekiliş hakkı kazanılamaz, bütün kampanyalarda çekiliş numarası olur