Migros – Ruffles UEFA Süper Kupa Final Maçı Çekilişi

A+
A-
Migros – Ruffles UEFA Süper Kupa Final Maçı Çekilişi
Migros’larda Ruffles Alımları Çekiliş İle UEFA Süper Kupa Final Maçına Bilet Kazandıracak!

28 Şubat 2019 ile 30 Nisan 2019 tarihleri arasında tüm Migros Mağazalarından, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market Mağazasından, Ruffles markalı ürünlerinden tek seferde 10 TL ve katları tutarında satın alan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli kart sahibi müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Ruffles UEFA Süper Kupa Final Maçı Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 15 Mayıs 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 17 Mayıs 2019 tarihli Akşam Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediyeler
10 Kişiye 14.08.2019 Tarihinde İstanbul Beşiktaş Stadyumundaki UEFA Süper Kupa Final Maçına Çift Kişilik Giriş Bileti
10 Kişiye Sony Playstation Pro 4 1 TB
50 Kişiye FİFA 2019 Playstation 4 Oyunu

Bu kampanya MPİ’nin 13.02.2019 tarih ve E.1642 sayılı izni ile FRİTO LAY GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Mehmet dedi ki:

  Kadir bey, çekilişe katılım sınırlı mı yoksa sınırsız mı
  Ayrıca katıldığımızı nasıl anlıcaz
  Fişte bir kod fln mı olcak

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, her 10 TL’lik alışveriş 1 çekiliş hakkı kazandırıyor, herhangi bir sınır yok, Migros çekilişlerinde maalesef katılımı takip edebilme imkanı yok, firma sistem üzerinden alışveriş yapanların bilgisini çekip ilgili firmaya gönderiyor

 2. hanife dedi ki:

  Merhaba Kadir Bey
  Bu çekilişten sadece Money karta sahip olanlar mı yararlanıyor. Ben Money clup üyesiyim sanal kart numaramla veya telefon numaramla alışveriş yapıyorum. Elimde fiziki bir kart yok. ‘’ Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli kart sahibi müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.’’ Yazınca kuşkuya düştüm. Bilginiz var mı acaba?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, fiziki kart olmasına gerek yok, zaten siz Money Club üyesisiniz, telefon numarası ile yapılan girişte de alışverişler sizin bilgilerinize işleniyor, herhangi bir sorun yok yani