Migros – Blendax Çekiliş Sonucu

A+
A-
Migros – Blendax Çekiliş Sonucu
Migros’larda Blendax Ürünleri İle Çekilişe Katılma Şansı!

19 Temmuz 2018 ile 01 Ağustos 2018 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan veya Sanal Market’ten Blendax markalı ürünlerden tek seferde 15 TL ve katları tutarında satın alan Money Club Kart özellikli kart sahibi müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Migros – Blendax Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 14 Ağustos 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 17 Ağustos 2018 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediyeler
3 Kişiye iPad Wifi 32 GB
5 Kişiye Tomolco CS-813 Smart Balance Elektrikli Kaykay Hoverboard
10 Kişiye Geroni Bisiklet 26 – Mars XC
20 Kişiye AND 200MM Big Wheel Kick Scooter

Çekiliş Sonucu Bekleniyor

Bu kampanya MPİ’nin 25.06.2018 tarih ve E.6532 sayılı izni ile Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYA YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Isil isil dedi ki:

    Merhaba bem simdi migrosdan migros club kartimla 2 adet blendax aldim fkt ne slipte ne de fiste cekilie katildigima dair hicbir bilgi yazmiyor.nasil anlicaklar bnm katildigimi ?

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, Money Club kartınıza hangi ürünler ile alakalı alışveriş yaptığınız zaten işleniyor, kampanya sonunda Migros kimler bu ürün ile alakalı şekilde alışveriş yaptıysa tamamını sistemden çekip ilgili firmaya iletiyor