Metlife Emeklilik Hediye Çeki Çekiliş Sonucu

A+
A-
Metlife Emeklilik Hediye Çeki Çekiliş Sonucu
Metlife Emeklilik İle Seyahat Hediye Çeki Kazanma Şansı!

03 Eylül 2018 ile 30 Kasım 2018 tarihleri arasında Denizbank şubelerinden ya da MetLife Acentelerinden Bireysel Emeklilik Sigortası yaptırarak sözleşmesi yürürlüğe giren katılımcılar bir çekiliş hakkı, Denizbank İnternet Sitesinden online olarak Bireysel Emeklilik teklif sözleşmesini satın alarak sözleşmesi yürürlüğe giren katılımcılar iki çekiliş hakkı kazanmışlardır.

Metlife Emeklilik Hediye Çeki Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 22 Şubat 2019 tarihinde noter huzurunda yapılmış olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 27 Şubat 2019 tarihli Star Gazetesinde ilan edilmiştir.

Kazanılacak Hediye
10 Kişiye 5.000 TL Değerinde Seyahat Hediye Çeki

Önemli Not: Kampanya dönemi içerisinde sona ermiş, cayma hakkı kullanılmış veya başka şirkete aktarılmış sözleşmelerin ödeyen taraf müşterileri kampanya koşullarını yerine getirse dahi çekilişe dâhil edilmeyecektir. Otomatik katılım sözleşmeleri, Emeklilik Gelir Planında olan sözleşmeler, İşveren Grup Emeklilik sözleşmeleri, şirketlerin ödemeye aracılık ettiği Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Sözleşmeleri kampanya dâhil değildir. Seyahat çeki 30.03.2019 – 31.05.2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Bu kampanya MPİ’nin 10.08.2018 tarih ve E.8194 sayılı izni ile MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.