Marshall Volkswagen Amarok Çekilişi

A+
A-
Marshall Volkswagen Amarok Çekilişi
Daha Çok Marshall Akrikor Satın Al, VW Amarok Kazanma Şansı Yakala!

10 Eylül 2018 ile 31 Ekim 2018 tarihleri arasında kampanyaya dahil promosyonlu Akrikor boya ürünlerinden satın aldıktan sonra ürün üzerinde bulunan üstü kapalı katılım şifresini ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak 6202 nolu kampanya hattına kısa mesajla gönderenler veya www.marshallakrikor.com internet sitesindeki alana girenler çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Marshall Boya Volkswagen Amarok Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 09 Kasım 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiiş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 14 Kasım 2018 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediyeler
1 Kişiye Volkswagen Yeni Amarok V6
4 Kişiye Samsung Galaxy S9 Titanyum Grisi 64 GB Cep Telefonu
40 Kişiye 1 adet Akrikor Silikonlu + Örücü Astar 20 KG ve 2 adet Akrikor Silikonlu + Akrilik 15 L’den Oluşan Set

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın

Hangi Ürünler Kaç Çekiliş Hakkı Kazandırır?
Akrikor Anti Alkali+Örtücü Astar, Akrikor Silikonlu+Örtücü Astar, Akrikor Silikonlu + Akrilik Grenli Bm, Akrikor Silikonlu + Akrilik Grenli Bw ve Akrikor Silikonlu + Akrilik Grenli Bc ürünleri bir çekiliş hakkı,

Akrikor Silikonlu+Akrilik Bc, Akrikor Silikonlu+Akrilik Bm, Akrikor Silikonlu+Akrilik Bw, Akrikor Silikonlu+Akrilik Beyaz, Akrikor Saf Akrilik Bc, Akrikor Saf Akrilik Bm, Akrikor Saf Akrilik Bw, Akrikor Saf Akrilik Beyaz, Akrikor Elastomerik Bm, Akrikor Elastomerik Bw ve Akrikor Elastomerik Beyaz ürünleri iki çekiliş hakkı kazandırır.

Önemli Not: Kazanan talihlilerin şifre ibrazı mecburidir.

Bu kampanya MPİ’nin 06.09.2018 tarih ve E.8870 sayılı izni ile Marshall Boya ve Vernik San. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.