Kinder Mini Buzdolabı Çekilişi Sonucu

A+
A-
Kinder Mini Buzdolabı Çekilişi Sonucu
Kinder Lezzeti Çekiliş İle Mini Buzdolabı Kazandırıyor!

12 Kasım 2019 ile 12 Aralık 2019 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan ve Sanal Market’ten Kinder Pingui tekli paket, Kinder Pingui dörtlü paket, Kinder Süt Dilimi tekli, Kinder Süt Dilimi dörtlü paket ürünlerinden satın alarak www.kinderkumbaram.com internet sitesine kayıt yaptıktan sonra alışveriş fişinin fotoğrafını (fişin tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Kinder Mini Buzdolabı Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 23 Aralık 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 27 Aralık 2019 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
100 Kişiye Kinder Mini Buzdolabı (Değeri: 400 TL)

Çekiliş Sonucu Bekleniyor

Önemli Not: İkramiye tesliminde fiş aslının ibrazı zorunludur. her 1 adet Kinder Pingui tekli paket, Kinder Süt Dilimi tekli paket ürünleri için 1 çekiliş hakkı, Kinder Pingui dörtlü paket, Kinder Süt Dilimi dörtlü paket ürünleri için 4 çekiliş hakkı kazandıracaktır.

Bu kampanya MPİ’nin 07.11.2019 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.10376 sayılı izni ile Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürün. San. ve Dış Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Halil dedi ki:

  resim yükleme hata veriyor kampanya sona ermiş yapcak bir şey yok.

 2. Mesuttt dedi ki:

  Kolay gelsin.Görseli yüklerken sürekli hata veriyor neyden olabilir

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, telefondan yükleme yapıyorsınız belki mobil kaynaklı sorun olabilir, bunu bilgisayara atarak desktoptan göndermeyi deneyiniz, yine aynı şekilde hata veriyor ise resim dosyası büyük olabilir, sıkıştırma programı yoksa bilgisayarınıza yükleyerek resmin boyutunu sıkıştırınız, riot isminde sıkıştırma programı bu işler için çok ideal, kullanımı da basit, bu şekilde denemeniz yararlı olabilir

 3. yavuz dedi ki:

  cep telefonundan çekilen fişler siteye yüklenmiyor….yükleyen oldu mu hiç =?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, telefonunuzda olan resmi bilgisayara yükleyip bu şekilde katılım yapmaya çalışabilirsiniz

 4. serkan avcı dedi ki:

  KAMPANYA KOŞULLARINDA, KİŞİSEL BİLGİLERİMİZİN PAYLAŞILACAĞI KOŞULU ÇOK KÖTÜ TEHLİKELİ..

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, kişisel veriler ilgili firmalar tarafından saklanmaktadır ve genel olarak tüm firmalar müşterilerine daha hızlı ulaşabilmek adına kişisel verilerin saklanması konusunda izin isterler, bu verileri de kendi bünyesinde bulunan diğer markalar ile paylaşırlar, ayrıca çekilişe katılım için bu izni vermenize gerek yok, kampanya katılım koşullarını onaylayarak şifre gönderimi yapmanız yeterli olacaktır