Kilpa Market Toyota Corolla Çekiliş Sonucu

A+
A-
Kilpa Market Toyota Corolla Çekiliş Sonucu
Kilpa Marketlerde Unilever Markalı Ürün Alışverişleri Çekiliş İle Toyota Corolla Kazandıracak!

Trabzon, Rize, Artvin, Giresun ve Gümüşhane il ve ilçelerinde bulunan Kilpa Marketlerde, 13 Mayıs 2019 ile 07 Temmuz 2019 tarihleri arasında 50 TL ve katları tutarında Unilever markalı ürün alışverişi yapan Kilpa Kart sahipleri çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Kilpa Market Toyota Corolla Otomobil Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 12 Temmuz 2019 tarihinde noter huzurunda yapılmış olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 17 Temmuz 2019 tarihli Birgün Gazetesinde ilan edilmiş ve aşağıda yayınlanmıştır.

Toyota Corolla Otomobil Kazanan Asil Talihli
HAYRİYE YILMAZ / TRABZON

Toyota Corolla Otomobil Kazanan Yedek Talihli
YEDEK / HİLAL ÖZDEMİR / TRABZON

Bu kampanya MPİ’nin 09.05.2019 tarih ve E.4481 sayılı izni ile KİLER GIDA MADDELERİ İHRACAT TİCARET VE TAAHHÜT A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mehmet dedi ki:

    Kilpa dan 60 tl lik alisverisi yapip cekilise dahil olmak istedigimi ve kayit yapmalari gerektigini soyledim.fakat kilpa kart ile alisverisi yaptigim icin cekilis hakkinin otomatik olarak verilecegimi soylediler.nasil oluyor.bilgilendirirmisiniz

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, kilpa kart ile belirtilen ürünlerden belirtilen miktarda alışveriş yapılması durumunda durumunda sistem üzerinden otomatik kaydınız alınılır, yani bilgisayar sistemi kayıtları oluşturuyor başka işlem yapılmasına gerek yok