HSBC Bank Ayasofya Turu Çekilişi

A+
A-
HSBC Bank Ayasofya Turu Çekilişi
HSBC Mobil Bankacılıkla Ayasofya’da Bir Gece Turuna Katılma Fırsatını Yakalayın!

08 Temmuz 2018 ile 08 Ağustos 2018 tarihleri arasında HSBC Mobil Bankacılık uygulamalarına ücretsiz giriş sağlayan bireysel müşterileri 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

HSBC Bank Ayasofya Turu Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 15 Ağustos 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 17 Ağustos 2018 tarihli Akşam Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
30 Kişiye Rehber Saffet Emre Tonguç İle Ayasofya Müzesi Girişi ve Gezisi
(Geziye Four Seasons Hotel Sultanahmet’te akşam yemeği dahildir. Talihlilerin İstanbul – Ayasofya’ya kadar ulaşımı, İstanbul dışından katılacak olan talihlilerin konaklaması ve şehir içi transfer hizmetleri talihliye aittir. Gezi ikramiyesi tek kişiliktir)

Bu kampanya MPİ’nin 27.06.2018 tarih ve 24951361-255.01.02/E.6630 sayılı izni ile HSBC Bank A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. murat dedi ki:

  merhaba,
  mobil bankacılığa giriş yaptım ama çekilişe dair bir bilgilendrime vs göremedim.
  menülerde de yok

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, genelde sisteme giriş yapılması çekilişe katılım için yeterli oluyor, ama banka ayrı bir menü yerleşimi yaptı ise bunu bilemem, katılım koşullarında giriş yapılması yeterli diyor, isterseniz müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz