Happy Center – Finish Arçelik Bulaşık Makinesi Çekiliş Sonucu

A+
A-
Happy Center – Finish Arçelik Bulaşık Makinesi Çekiliş Sonucu
Happy Center Marketlerde Finish Ürün Alımları Çekilişe Katılım Hakkı Kazandırıyor!

29 Mart 2019 ile 12 Nisan 2019 tarihleri arasında arasında İstanbul, İzmit, Bursa, Balıkesir, Çanakkale illerinde bulunan tüm Happy Center Marketlerden Finish markalı ürünlerden tek seferde 60 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak www.rbkazandiriyor.com internet sitesine ad, soyad, adres, telefon bilgilerini girerek kayıt yaptıktan sonra veya IOS ya da Android işletim sistemli akıllı telefonlarına / tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres, gsm no bilgileriyle birlikte üye olup alışveriş fişinin fotoğrafını (fişin tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Happy Center Market Finish Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 26 Nisan 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 02 Mayıs 2019 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediyeler
10 Kişiye Arçelik 6355 Bulaşık Makinesi
50 Kişiye BRITA Marella XL Filtreli Su Arıtma Sürahisi

Önemli Not: İkramiye tesliminde fiş ibrazı zorunludur.

Bu kampanya MPİ’nin 27.02.2019 tarihli ve E.2109 sayılı izni ile Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.