Hakkımızda

   Çekilişler Dünyası (www.cekilislerdunyasi.com) adlı sitemiz Türkiye genelinde yapılan çekiliş kampanyaları ve çekiliş sonuçları hakkında bilgi vermek amacıyla kurulmuştur. Çekilişler Dünyası, çekiliş kampanyası düzenleyen ya da düzenlemeyen hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp, tamamen bilgilendirme amaçlı bir sitedir. Hedefimiz bu alanda kendimizi daha da geliştirerek zamanla daha hızlı ve ayrıntılı bilgi veren bir site haline gelerek, çekiliş kampanyaları konusunda bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin ilgili kampanyaların katılım koşulları ve yasal mevzuatlar kapsamında doğru şekilde bilgi sahibi olmaları konusunda yardımcı olmaktır. Sitemizde firmaların düzenlediği çekiliş kampanyaları hakkında bilgi sahibi olarak çekilişlere katılıp hediye kazanma şansınızı artırabilir ve çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimlerini de yine internet sitemizden öğrenebilirsiniz.

Firma Yetkilileri Merak Ettikleri Diğer Konulara Aşağıdaki Butondan Ulaşabilirler

Çekiliş Kampanyası İçin Neler Yapabililiriz?

    Firmanızın Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden aldığı izin kapsamında düzenlediği çekiliş kampanyalarını sitemizde ücretsiz yayınlamaktayız, bu şekilde yayınlanmasını istediğiniz çekiliş kampanyalarını bize info@cekilislerdunyasi.com mail adresinden bildirmeniz durumunda kampanyanız ivedi şekilde yayına alınacaktır, bu şekilde kampanyanız yüzbinlerce kişi tarafından bilinerek çekilişe katılım oranına da artış sağlayacaktır.

    Çekiliş Kampanyasını Neden Çekilişler Dünyası’nda Yayınlayalım?

    Yapılan araştırmalara göre, şirketlerin düzenlediği kampanyaların içeriğine göre ilgili internet sitesinde yayınlanması durumunda kampanyaya katılımların daha etkili olduğu görülmüştür. Çekiliş kampanyası hakkında bir çok internet sitesinde yayın yapılabilir ancak değişik sektördeki sitelerde çekiliş kampanyası hakkında bilgilendirmenin yapılması kampanya etkileşimini düşük tutacaktır. Çekiliş kampanyalarının yayını konusunda lider bir site olan Çekilişler Dünyası’nda yapılan yayınlar, internet sitemizi Türkiye’nin her yerinden takip eden kullanıcılar tarafından görülerek marka bilinirliği artışını sağladığı gibi kampanya etkileşimini en üst seviyede tutar.

        Sitemiz, çekiliş kampanyasına nasıl katılım yapılacağı konusunda bilgi verdiği gibi kişileri doğru şekilde kanalize ederek internet sitesi üzerinden yapılacak katılımlarda linkle yönlendirme yaparak katılımcıları doğru alana yönlendirip daha hızlı şekilde hedefe ulaşılmasını da sağlamaktadır. İnternet sitemiz üzerinde yer alan reklam alanlarını kullanarak kampanyanızı yüzbinlerce kişiye tanıtmak için info@cekilislerdunyasi.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.