Gürmar Market – Finish Arçelik Bulaşık Makinesi Çekiliş Sonucu

A+
A-
Gürmar Market – Finish Arçelik Bulaşık Makinesi Çekiliş Sonucu
Gürmar Marketlerde Finish Ürün Alımları Çekilişe Katılma Şansı Kazandırıyor!

01 Mart 2019 ile 15 Mart 2019 tarihleri arasında Aydın ve İzmir illerindeki tüm Gürmar Marketlerinden Finish markalı ürünlerden tek seferde 60 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak www.rbkazandiriyor.com internet sitesine ad, soyad, adres, telefon bilgilerini girerek kayıt yaptıktan sonra veya IOS ya da Android işletim sistemli akıllı telefonlarına / tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres, gsm no bilgileriyle birlikte üye olup alışveriş fişinin fotoğrafını (fişin tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Finish – Gürmar Market Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 27 Mart 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 02 Nisan 2019 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediyeler
10 Kişiye Arçelik 6355 Bulaşık Makinesi
3 Kişiye Kadın Dizisi Set Ziyareti
50 Kişiye BRITA Marella XL Filtreli Su Arıtma Sürahisi

Çekiliş Sonucu Bekleniyor

Önemli Not: İkramiye tesliminde fiş ibrazı zorunludur.

Bu kampanya MPİ’nin MPİ’nin 18.02.2019 tarihli ve E.1840 sayılı izni ile Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.