Gratis iPhone XS Çekiliş Sonucu

A+
A-
Gratis iPhone XS Çekiliş Sonucu
Gratis Karta Kayıt Ol ve Bilgilerini Güncelle, Çekiliş İle iPhone Kazanma Şansı Yakala!

15 Mart 2019 ile 30 Nisan 2019 tarihleri arasında “GRATIS KAYIT” yazıp 7889’a ücretsiz kısa mesaj göndererek gelen SMS içindeki linkten veya aynı SMS içinde gelen şifresi ile www.gratis.com internet sitesi üzerinden cep telefonu numarası ve gelen şifreyle giriş yaparak Gratis Kart bilgilerini eksiksiz güncelleyen veya güncel bilgilerine onay veren Gratis Kart üyeleri çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Gratis iPhone XS ve iPhone 7 Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 15 Mayıs 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 21 Mayıs 2019 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediyeler
1 Kişiye iPhone XS 64GB
2 Kişiye iPhone 7 32GB

Çekiliş Sonucu Bekleniyor

Bu kampanya MPİ’nin 08.03.2019 tarihli ve E.2451 sayılı izniyle Gratis İç ve Dış Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYA YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Bilal dedi ki:

    Meraba hocam çekilişe katıldım yani kayıt oldum ama çekilişe katılfınız diye bi yazı çıkmadı

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, siz mesaj gönderdikten sonra gelen SMS içindeki şifre ile sisteme giriş yaparak bilgilerinizi güncellemeniz gerekiyor, firma belirtilen tarih aralığındaki kişileri sistem üzerinden alıp o şekilde çekilişe dahil ediyordur