Garanti Emeklilik Tatil Çekiliş Sonucu

A+
A-
Garanti Emeklilik Tatil Çekiliş Sonucu
Garanti Emeklilik’te Düzenli Birikim Yapan Yurt Dışında Tatilin Keyfini Çıkarıyor!

09 Temmuz 2018 ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. BES müşterisi olup kapatılabilir açık vadelerini (son bir yıla ait ödenmemiş katkı payı) ödeyen veya kapatılabilir açık vadesi olmayan müşterileri 1 çekiliş hakkı kazanmışlardır.

Garanti Emeklilik Tatil Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 10 Ocak 2019 tarihinde noter huzurunda yapılmış olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 13 Ocak 2019 tarihli Akşam Gazetesinde ilan edilmiş ve aşağıda yayınlanmıştır.

15.000 TL’lik Seyahat Paketi Kazanan Asil Talihliler
ELİF ALTUN / İSTANBUL
LEDA PAPAZYAN / İSTANBUL

15.000 TL’lik Seyahat Paketi Kazanan Yedek Talihliler
YEDEK-1 / HALİL İBRAHİM AVUNÇ / ÇANAKKALE
YEDEK-2 / SÜLEYMAN KARAÇALI / MERSİN
YEDEK-3 / BAHRİ ATA / İSTANBUL
YEDEK-4 / EMİNE ULUSOY / İSTANBUL
YEDEK-5 / MUHAMMET TOPAL / BURSA

Katılım Miktarı : 305.312

Bu kampanya MPİ’nin 05.07.2018 tarih ve E.6968 sayılı izni ile Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 4 YORUM
 1. emine dedi ki:

  katılmak için ekstra bir işlem yapmak gerekiyor mu.bes hesabım var ve düzenli ödeme yapıyorum zaten. otomatik olarak katılmış mı oluyorum.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bu konuda Garanti Emeklilik Müşteri Hizmetleri ile görüşmeniz yararlı olacaktır, çünkü size ait BES detayını bilmem imkansızdır

 2. emine dedi ki:

  Merhaba, benim garanti bes hesabım var. ödemelerimi de yapıyorum. çekiliş için herhangi bir şey yapmama gerek var mı yoksa ototmatik olarak katılmış mı oluyorum?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, kapatılabilir açık vadeniz var ise bunu kapatmanız gerekmektedir, böyle bi durum olup olmadığını müşteri hizmetlerinden öğrenmeniz gerekmektedir