Forum İstanbul AVM Param Kart Çekilişi

A+
A-
Forum İstanbul AVM Param Kart Çekilişi
Forum İstanbul AVM’de Çekiliş İle 100.000 TL Yüklü Param Kart Kazanma Şansı!

İstanbul / Bayrampaşa / Kocatepe Mahallesinde bulunan Forum İstanbul Alışveriş Merkezinde, 15 Kasım 2018 ile 15 Ocak 2019 tarihleri arasında tek seferde 150 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kampanya danışma bankosuna müracaat ederek işlemlerini tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Forum İstanbul AVM Param Kart Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 22 Ocak 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 25 Ocak 2019 tarihli Hürriyet Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediyeler
1 Kişiye 100.000 TL Yüklü Param Kart
2 Kişiye 25.000 TL Yüklü Param Kart
50 Kişiye 1.000 TL Yüklü Param Kart

Önemli Not: Param Kart, Forum İstanbul AVM’deki mağazalarda geçerlidir. Ancak; Chocnette, Corn in Cup, Daily Fresh, Başak Lostra, Çaycı, Jasmine&Gebe, Armine, Atasay, Atasun Optik, Cafe Crown, Fenerium, Hacıbozanoğulları, Starbucks, Türk Telekom, Yves Rocher, Biletix, Koçtaş, Ayakkabı Dünyası, Cinemaximum, Enplus, Emsan, Haribo, Kiğılı mağazalarında geçerli değildir. Talihliler, söz konusu kartlara yüklenen bakiyeleri ATM’lerden nakit olarak çekemeyecek, bir başka banka hesabına transfer edemeyeceklerdir. 01.03.2019-31.08.2019 tarihleri arasında hediyenin kullanılması gereklidir.

Bu kampanya MPİ’nin 06.11.2018 tarih ve E.11071 sayılı izni ile MULTİ TURKEY YÖNETİM A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Recep dedi ki:

  Kadir bey bu çekilişi kazanan kişi 15 telefon alabilir mi? Parayı nakite dönüştürmek için

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, yukarıya ÖNEMLİ NOT şeklinde açıklamayı ekledim, nasıl kullanılacağı ve nerelerde geçersiz olduğu belirtildi, bunlar dışındaki mağazalardan alışveriş yapabilirsiz

  2. Recep dedi ki:

   Kadir bey Avm mağazalarının çoğunda geçerli değilmiş 100.000 lira para 8 ayda harcanması imkansız gibi

  3. Kadir dedi ki:

   Merhaba, ilgili AVM içerisinde bunlar dışında hangi mağazaların bulunduğunu bilmediğim için yorum yapmam doğru olmaz, ayrıca teknoloji mağazalarının ismi geçmiyor ve yukarıda belirtilen mağazalar dışında da bir çok mağaza elbette mevcuttur