Forum Erzurum AVM Toyota C-HR Çekilişi

A+
A-
Forum Erzurum AVM Toyota C-HR Çekilişi
Forum Erzurum AVM’de Toyota C-HR Kazanma Şansı!

Erzurum ilinde bulunan Forum Erzurum Alışveriş Merkezinde, 01 Ekim 2018 ile 22 Aralık 2018 tarihleri arasında tek seferde 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra fiş/faturaları ile kampanyaya katılım noktasına müracaat ederek işlemleri tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanabilecektir.

Forum Erzurum AVM Toyota C-HR Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 28 Aralık 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 03 Ocak 2019 tarihli Posta Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye 2018 Model Toyota C-HR

Bu kampanya MPİ’nin 14.09.2018 tarih ve E.9176 sayılı izni ile MULTİ GAYRİMENKUL YÖNETİM A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Furkan dedi ki:

  Merhaba.diyelim ki alışveriş yaptık sonra aldığımız ürünü değiştirdik bu durumda çekiliş hakkımız devam ediyor mu?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, ürünün iptal edilmesi çekiliş hakkını da iptal ettirir, değiştirme ya da iptal edilerek yeni ürün alımlarında elinizdeki diğer belgeler ile birlikte kampanyaya katılım standına müracaat ederek gerekli işlemleri yaptırın, aski halde yaşanabilecek aksaklıktan dolayı firma sorumlu olmaz

 2. Ahmettt dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben 1200 tane gonderdedim

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, gönderdim derken neyi anlatmak istediniz acaba? AVM çekilişinde alışveriş yapmanız gerekmektedir