Finish Yemek Kitabı Çekilişi Sonucu

A+
A-
Finish Yemek Kitabı Çekilişi Sonucu
Belirtilen Marketlerden Finish Markalı Ürün Alımı Yapanlar Yemek Kitabı ya da Ölçü Bardağı Seti Kazanma Şansı Yakalıyor!

01 Kasım 2019 ile 30 Kasım 2019 tarihleri arasında Finish Performans ürünlerinden tek seferde 30 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra IOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlara veya tabletlere ücretsiz olarak indirilen Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres, gsm no bilgileriyle birlikte üye olduktan sonra alışveriş fişinin fotoğrafını (fişin tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Finish Yemek Kitabı Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 10 Aralık 2019 tariihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri Qumpara uygulamasında yayınlanmıştır.

Kazanılan Hediyeler
200 Kişiye Arda’nın Mutfağı Yemek Kitabı
200 Kişiye Arda Türkmen Ölçü Bardağı Seti

Hangi Marketler Kampanya Kapsamında?
Çağrı Market, Yunus Market, Mopaş Market, Groseri Market, Turgut Seyhan Market, Oli Center, Çetinkaya Giyim, Furpa Gıda, Kiler Market, Altunbilekler Market, Gürmar Market, Simge Süpermarket, Cergibozanlar Market, Akyurt Market, Hakmar Gıda, Özçelikkayalar, Tahtakale Spot, Öztaner Market, Onur Perakende, Simge Market, Halil Pekdemir Market, Dörtler Market, Happy Center, Mehmet Bulanık Market, Gimsa Perakende, Yeni Çağdaş Market, Kim Market, Şafak Gıda, Onur Özen, Özdilek

Bu kampanya Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 10.10.2019 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.9491 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.