Falım Arçelik Seti Çekiliş Sonucu

A+
A-
Falım Arçelik Seti Çekiliş Sonucu
Migros’da Falım Sakız Alımları Çekiliş İle Arçelik Hediye Set Kazandıracak!

21 Kasım 2019 ile 04 Aralık 2019 tarihleri arasında tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan veya Sanal Market’ten Falım Markalı ürünlerden 5 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra IOS veya Android işletim sistemli telefonlarına indirdikleri Çek Kazan uygulamasına üye olarak Falım kampanyasını seçerek fiş/fatura resmini çekip yükleyenler çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Falım Sakız Arçelik Set Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 13 Aralık 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 17 Aralık 2019 tarihli Birgün Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
10 Kişiye Arçelik 3’lü Set
(Arçelik 9103YP 9 kg çamaşır makinesi, Arçelik TKM 9961B Telve Türk Kahve Makinesi ve Arçelik Mikrodalga Fırın)

Çekiliş Sonucu Bekleniyor

Önemli Not: İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. Çek Kazan uygulamasına üye olduktan sonra profil bilgisine giriş yaparak adres bilgilerinizi güncelleyip daha sonra kampanyaya katılmanız yararlı olabilir.

Bu kampanya MPİ’nin 18.10.2019 tarih ve E.9790 sayılı izni ile KENT GIDA MADDELERİ SAN. VE TİC.A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 2 YORUM
  1. İbo dedi ki:

    Merhaba kampanyada migros sanal marketlerden de yazıyor ama biz sanal marketlerden alışveriş yaptığımzda fişin fotoğrafını nasıl yükleyeceğiz… Teşekkürler

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, sanal marketten satın aldığınız ürünlerin de faturasu oluyor, ürünler ile birlikte getiriyor olması lazım, o fişi uygulama üzerinden yükleyeceksiniz, eğer e-fatura kesiliyor ise o zaman o faturayı telefona indirip ya da yazıcıdan çıktısını alıp o şekilde gönderip yapabilirsiniz