Faber Castell Nürnberg Seyahati Çekilişi

A+
A-
Faber Castell Nürnberg Seyahati Çekilişi
Faber Castell İle Nürnberg Seyahatine Hazırlanın!

14 Haziran 2018 ile 07 Ekim 2018 tarihleri arasında satış noktalarından promosyonlu Faber-Castell ürünlerinden (12’li kuru boya, 12’li sulu boya, 12’li pastel boya ve 12’li keçeli kalem) herhangi birini satın aldıktan sonra ürün ambalajı içerisindeki şifreyi www.fabercastellkazandiriyor.com internet sitesindeki alana girenler çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Faber Castell Nürnberg Seyahati Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 11 Ekim 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 15 Ekim 2018 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
3 Kişiye 4’er Kişilik Nürnberg Seyahati

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın

Seyahatin Kapsamı:
14-16 Aralık 2018 tarihleri arasında 3 veya 4 yıldızlı otelde 2 gece 3 gün oda-kahvaltı dahil konaklama, İstanbul-Nürnberg-İstanbul arası gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri, Faber-Castell Şato Turu, tur boyunca 2 adet öğle ve 2 adet akşam yemeği, pasaport (1 yıllık), vize, seyahat sağlık sigortası, yurtdışı çıkış harcı dahildir. Seyahat İstanbul’da başlar ve biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım ve konaklama masrafları, yukarıda belirtilmeyen öğünler ve şahsi harcamalar talihlilere aittir. Çocuk için yaş sınırı 14 yaş ve altıdır.

Önemli Not: İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur.

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 06.02.2018 tarih ve E.1476 sayılı izni ile Adel Kalemcilik Tic. ve San. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. zeliha dedi ki:

  ben tüm kırtasiye ve marketlere baktım içinde şifreli ürün yok instagram ve facebook sayfalarından yazdım kutuların üzerinde çekiliş işle ilgili ibare olacak diyor, yok dedim dönüş dahi yapmadılar, anladığım kadarıyla ya öyle ürün yok yada zaten kazanacak kişiler belli o yüzden şifreli paketlerin dağıtımı yapılmamış.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bazı firmaların ürün dağıtım işleri gerçekten çok karmaşık oluyor, bazı illere şifreli paketler çok fazla giderken, bazılarında nerede ise yok denecek kadar az oluyor, bir şey demem imkansız maalesef

 2. Tulin dedi ki:

  Kontrol edebildigim 30 kutuya baktim sifre barkod yok.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, ambalaj içerisinde diyor, dolayısı ile kutunun iç tarafında bir alanda yazıyor olabilir

  2. tulin dedi ki:

   Kutu ici 30 kutu disi sayisi belki degil.
   Bu cekilisi kiniyorum, insanlari aptal yerine koymasinlar.

 3. Tulin dedi ki:

  Promosyonlu kutunun ozelligi nedir? Henuz uzerinde cekilise dair isaret ibaresi olan bie boya kutusu goremedim.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, aslında promosyonludan kasıt çekiliş için özel üretilen içerisinde şifre olan demektir, üzerinde görsel olması gibi bir mecburiyeti yoktur, şuan okul sezonu olmayınca haliyle bu ürünün satışı da zor oluyordur, bence kampanyaya katılım için ilgili ürünleri Eylül ayında daha iyi bulabilirsiniz

 4. Yasin dedi ki:

  Bakalım anlamışmıyım.4’er kişilik yani anne baba ve 14yaş altı iki çocuk.Peki çocuklardan biri büyük se aileden olmayan başkabir çocuk katılabilirmi bu aile ile geziye.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, kazanan talihli olmanız durumunda 14 yaş altı çocuk için başka kişilerin çocuklarını götürerek hayatın olağan akışı içerisinde meydana gelebilecek olumsuz durumlar için risk almamalısınız, ayrıca konu ile ilgili çekilişin yürütülmesinden sorumlu firma olan Mucize Tanıtım ile görüşerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz