ETS Tur Tatil Çekiliş Sonucu

A+
A-
ETS Tur Tatil Çekiliş Sonucu
ETS Tur Mobil Uygulamasına Giriş Yap, Çekiliş İle Çift Kişilik Tatil Hediyesi Kazanma Şansı Yakala!

01 Nisan 2019 ile 30 Haziran 2019 tarihleri arasında Etstur mobil uygulamasına, kullanıcı adı ve şifresi ile ücretsiz giriş yapan Ets tur üyeleri 1 çekiliş hakkı kazanmışlardır. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıydı.

ETS Tur Tatil Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 10 Temmuz 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 12 Temmuz 2019 tarihli Hürriyet Gazetesinde ilan edilmiştir.

Kazanılacak Hediyeler
10 Kişiye Çift Kişilik Club Marco Polo Otelde 5 gece 6 gün Ultra Her Şey Dahil konaklama (Antalya-Çamyuva’da 01.10-06.10 2019 tarihleri arasında)
10 Kişiye Çift Kişilik Le Bleu Hotel & Resort; 3 gece 4 gün Ultra Her Şey Dahil konaklama  (Kadınlar Denizi Mevkii-Aydın’da 24.10-27.10 2019 tarihleri arasında)
1 Kişiye Çift Kişilik Otobüslü Selanik Turu; 29 Ağustos 2019 Perşembe akşamı hareket, 30 Ağustos 2019 Cuma giriş, Selanik’te 4 yıldızlı otelde 1 gece Oda-Kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı, özel lüks otobüsler ile ulaşım ve ikramlar, panoramik Selanik ve Kavala şehir turları, ETS Türkçe Tur Liderlik Hizmetleri dahil.,
1 Kişiye Çift Kişilik Otobüslü Balkanlar Turu; 13 Eylül 2019 Cuma akşamı hareket, 14 Eylül 2019 Cumartesi itibariyle konaklama, toplam 7 gece, Etstur otobüsleri ile ulaşım ve ikramlar, 3 ve 4 yıldızlı otellerde gerçekleştirilmek üzere Selanik’te 1 gece, Ohrid’de 1 gece, İşkodra ya da Podgorica’da 1 gece, Trebinje, Neum ya da Mostar’da 1 gece, Saraybosna’da 1 gece, Belgrad’da 1 gece ve Üsküp’te 1 gece olmak üzere toplam 7 gece Oda-Kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı, Panoramik Selanik, Manastır, Resne, Ohrid, Tiran, Budva, Kotor, Dubrovnik, Mostar, Saraybosna, Belgrad, Üsküp, Sofya şehir turları, şehirlerarası transferler, ETS Türkçe Tur Liderlik Hizmetleri dahil.
1 Kişiye Çift Kişilik Otobüslü GAP Turu; Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi, otellerde 4 gece Yarım Pansiyon, 1 gece Oda Kahvaltı ola üzere toplam 5 gece konaklama, 5 sabah kahvaltısı, 4 akşam yemeği, lüks otobüsler ile ulaşım, çevre gezileri, Etstur ikramları dahil.
1 Kişiye Çift Kişilik Otobüslü Yeşil Karadeniz Turu; Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi, otellerde 4 gece Yarım Pansiyon, 1 gece Oda-Kahvaltı olmak üzere toplam 5 gece konaklama, 5 sabah kahvaltısı, 4 akşam yemeği, lüks otobüsler ile ulaşım, çevre gezileri, Etstur ikramları dahil.
1 Kişiye Çift Kişilik Günübirlik Sapanca & Abant Gezisi; Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi, lüks otobüsler ile ulaşım, çevre gezileri, Etstur ikramları, araç içi ikramlar (sıcak ve soğuk içecekler), Sapanca’da köy kahvaltısı, Abant Gölü kenarında, sucuk- köfte-tavuk ızgara çeşitleriyle soğuk ve sıcak içecek ikramı dahil.

Bu kampanya MPİ’nin 29.03.2019 tarih ve E.3143 sayılı izni ile ETS ERSOY TURİSTİK SER. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Filiz dedi ki:

  Merhaba, gidemezsek soyadı tutan akrabımıza devri mümkün mü?
  Teşekkürler

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, hediyeler maalesef devredilemez, kazanan talihlilerin kendileri hediyeyi teslim alır ve kullanır

 2. Ziynet dedi ki:

  Çok güzel bir şey sevindim

 3. Kemal günay dedi ki:

  Uygulamayı indirdim. Üye oldum. Yukarıdaki bilgilerde kullanıcı adı ile giriş yapanlar dio. Bende mail adresi ile giriş oluyor. Bi sorun olurmu

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, önemli olan uygulamaya giriş yapmaktır, kullanıcı adı bazı sitelerde özel adlardan oluşmakla birlikte bazılarında mail adresidir, yani herhangi bir sorun yok

 4. Oğuzhan dedi ki:

  Uygulamayı indirip kayıt oldum ve giriş yaptım ama herhangi bir bildirim filan gelmedi. Çekilişe katılıp katılmadığımı nasıl anlayabilirim?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekiliş ile alakalı firma herhangi bir bildirim göndermiyor, sistemden belirtilen tarih aralığındaki giriş yapan kişilerin listesini alarak çekiliş işlemini yapıyorlar