Eti Alaska Frigo LG Tv Çekilişi

A+
A-
Eti Alaska Frigo LG Tv Çekilişi
Eti Alaska Frigo İle LG Tv ya da Diğer Hediyelerden Birini Kazanma Şansı Sizi Bekliyor!

22 Ağustos 2019 ile 30 Eylül 2019 tarihleri arasında aşağıda belirtilen satış noktalarında yer alan marketlerden Alaska Frigo (Sütlü, Bitter, Antep Fıstıklı, Karamel, Mozaik) ürünlerinin herhangi birinden satın aldıktan sonra Çek Kazan mobil uygulamasına üye olarak alışveriş fişinin fotoğrafını (fişin tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterileri, en geç 24 saat içerisinde sistem tarafından incelemesi yapılıp onaylanan fiş üzerindeki her 1 adet Alaska Frigo ürünü için 1 çekiliş hakkı kazanabileceklerdir.

Eti Alaska Frigo LG TV Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 15 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 18 Ekim 2019 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediyeler
2 Kişiye LG 55SM8200 55″ 139 Ekran Nano Cell Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV
2 Kişiye IKEA Norsborg 2’li uzanma koltuğu
3 Kişiye LG Q60 Cep Telefonu
20 Kişiye Arzum Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi
50 Kişiye 100 TL değerinde D&R Hediye Çeki
50 Kişiye 100 TL değerinde Yemek Sepeti Hediye Çeki
75 Kişiye Digiturk Play 3 Aylık Eğlence Paketi
60 Kişiye Madame Coco Gauthier Dantelli Tek Kişilik Düz Pike

Kampanyaya Dahil Marketler:
Burda Marketler, Çağrı Marketler, Çetinkaya Marketler, Dörtler Marketler, Gazi-Namlı Marketler, Groseri Marketler, Gürmar Marketler, Kim (Ersan) Marketler, Merkez Marketler, Mopaş Marketler, Oli Center Marketler, Onur Gıda Marketler, Özkuruşlar Marketler, Öztaner (Özhan) Marketler, Simar Sarıyer (İndirim) Marketler, Simge (Hatay) Marketler, Ulukardeşler (Snowy) Marketler, Üçler Marketler

Önemli Not: D&R Hediye Çeki D&R mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerlidir, YemekSepeti Hediye Çeki www.yemeksepeti.com internet sitesinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Bu kampanya MPİ’nin 09.08.2019 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.7655 sayılı izni ile Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.