Emaar Square Mall AVM Param Kart Çekilişi

A+
A-
Emaar Square Mall AVM Param Kart Çekilişi
Emaar Square Mall AVM’de Çekiliş İle 25.000 TL Yüklü Param Kart Kazanma Şansı!

İstanbul / Üsküdar / Libadiye Caddesinde bulunan Emaar Square Mall Alışveriş Merkezinde, 08 Nisan 2019 ile 06 Haziran 2019 tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 750 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak kampanya standına giderek fiş/fatura/e-faturalarını ibraz eden müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Emaar Square Mall AVM Param Kart Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 17 Haziran 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 21 Haziran 2019 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
4 Kişiye 25.000 TL Yüklü Emaar Param Kart
(Kartlar talihliler tarafından 15.09.2019 tarihine kadar sadece Emaar AVM mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Talihliden başkası tarafından kullanılamaz. Kartın içindeki tutar talihli tarafından nakde çevrilemez. Altın, değerli taş, döviz alımında, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alışverişleri ve şans oyunlarında kullanılamaz. Kartlar ATM’den nakit çekime ve diğer bankacılık işlemlerine kapalıdır.)

Bu kampanya MPİ’nin 02.04.2019 tarih ve E.3220 sayılı izni ile EMAAR LİBADİYE GAYRİMENKUL GEL. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.