Düğün.com iPhone XR Çekiliş Sonucu

A+
A-
Düğün.com iPhone XR Çekiliş Sonucu
Düğün Planlamanı Yap, Çekiliş İle iPhone XR Kazanma Şansı Yakala!

01 Nisan 2019 ile 01 Mayıs 2019 tarihleri arasında www.dugun.com internet sitesine ad, soyad, adres ve iletişim bilgileri ile girerek kayıt olduktan sonra, site içerisinde yer alan firmalardan düğün planlamaları ile ilgili randevu alarak görüşmeye gidenlere her görüşme planlaması için 1 çekiliş hakkı, görüşme sonrası ilgili firma için internet sitesinde yorum yaparak değerlendirmelerini bırakanlar her yorum için 2 çekiliş hakkı ve ilgili firma ile anlaşma sağlayarak düğün planlamasını düğün.com internet sitesi aracılığı ile gerçekleştirenler 3 çekiliş hakkı kazanmışlardır.

Düğün.com iPhone XR Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 14 Mayıs 2019 tarihinde noter huzurunda yapılmış olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 17 Mayıs 2019 tarihli Birgün Gazetesinde ilan edilmiş ve aşağıda yayınlanmıştır.

iPhone XR 64 GB Kazanan Asil Talihliler
HÜSEYİN VATANSEVER / İSTANBUL
İNCİ ŞAHİN / İSTANBUL

iPhone XR 64 GB Kazanan Yedek Talihliler
YEDEK-1 / HAMİ MUMCU / İSTANBUL
YEDEK-2 / NİHAN BAŞBUĞ / İSTANBUL

Bu kampanya MPİ’nin 19.03.2019 tarih ve E.2756 sayılı izni ile PERADOR BİLİŞİM VE YAZILIM HİZ. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 4 YORUM
 1. recco dedi ki:

  üye olamıyorum bütün bilgilerimi doğru yazmama rağmen yardımcı olabilir misiniz

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, üye olamama durumunda bir çok faktör olabilir, buradan bu şekilde yardımcı olmam biraz zor, ancak yukarıdaki linke tıklayarak ulaşacağınız sayfada çekilişe katıl butonunu tıklayınca açılan form içindeki bilgileri doğru ve net şekilde girerek kullanım koşullarını onaylamanız durumunda üyeliğiniz aktif olur

 2. Zeynep dedi ki:

  Ben evliyim ama görüşmeye gitsem açıklamada evliler gelemez cekilise katılamaz diye bir özellik yok çekilişimde sıkıntı olur mu

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bu konuda kesin bir şey söyleyemem maalesef ama sorun olacağını sanmıyorum, illa da kendi düğününüz için göreşecek değilsiniz sonuçta, bir yakın ya da tanıdık kişinin düğünü hakkında da görüşme yapılabilir değil mi?