Cinetech Maldivler Seyahati Çekilişi

A+
A-
Cinetech Maldivler Seyahati Çekilişi
Cinetech Sinemalarında Çekiliş İle Maldivler Seyahati, iPhone 11 ya da Samsung TV Kazanma Şansı Seni Bekliyor!

22 Kasım 2019 ile 15 Mayıs 2020 tarihleri arasında tüm Cinetech Sinemalarında kampanyaya özel 1 adet ve katları miktarınca Kova Patlamış Mısır Menüsü aldıktan sonra akıllı telefonlarına indirdikleri Çek Kazan uygulamasında ilgili kampanyaya tıklayarak alıveriş fiş/faturasının resmini çekerek gönderme işlemi yapanlar onaylanmış her bir kova patlamış mısır menüsü için 1 çekiliş hakkı kazanabileceklerdir.

Cinetech Sinema Maldivler Seyahati, iPhone 11 ve Samsung TV Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 27 Mayıs 2020 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 29 Mayıs 2020 tarihli Star Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediyeler
2 Kişiye Maldivler Seyahati
7 Kişiye iPhone 11 64GB
10 Kişiye Samsung 55″ 139 Ekran 4K UHD TV

Önemli Not: İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur.

Cinetech Sinemalar Nerede?
İstanbul ilinde Mall Of İstanbul AVM, Toruim AVM, Torun Center, Bursa ilinde Korupark AVM, Zafer Plaza AVM, Antalya ilinde Mall Of Antalya AVM, Kütahya ilinde Sera Kütahya AVM’de bulunmaktadır.

Bu kampanya MPİ’nin 14.11.2019 tarih ve E.10661 sayılı izni ile TORUN ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ YATIRIM VE YÖNETİM A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.