Cimri.com iPhone XS Çekilişi

A+
A-
Cimri.com iPhone XS Çekilişi
Cimri.com Mobil Uygulamasına Giriş Yap, Çekiliş İle iPhone XS Kazanma Şansı Yakala!

17 Ocak 2019 ile 05 Temmuz 2019 tarihleri arasında cimri.com mobil uygulamasını indirdikten sonra uygulama içersinde bulunan formu dolduranlar çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Cimri.com iPhone XS Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 12 Temmuz 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 17 Temmuz 2019 tarihli Birgün Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye iPhone XS 64GB

Bu kampanya MPİ’nin 14.01.2019 tarih ve E.508 sayılı izni ile CİMRİ BİLGİ TEKN. VE SİS. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYA YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Tirej dedi ki:

  Kime çıktı

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, kampanyaya katılımlar hala devam etmektedir, çekiliş işlemine de uzun bir zaman mevcuttur

 2. Emre orhan dedi ki:

  Uygulama nız çok güzel inşallah iphone x Baba çıkar.

 3. Cemil ELİBOL dedi ki:

  6 ay boyunca toplayın milletin bilgilerini bir iphone X e .

 4. onur dedi ki:

  kadir bey size katılmıyorum. her gün sitenize yüzlerce kişi giriş yapıyor. Bir telefon hediye ederek 5 ay boyunca bu çekilişleri yayınladığınızda bizler bu çekilişi görerek beklenti algısına düşüyoruz. İnsanların beklentileri bir nebze de olsa gerçeklikler üzerine kurulmalı. ve sizler kalitenizle bu hassasiyette olmalısın. teşekkür ederim.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, değerli görüşünüz için teşekkür ederim, bu firmanın bir önceki kampanyasını yayına almadım ama inanın bana bir çok kişi gerek yorumlarda, gerek mail olarak neden yayında değil, nedeni nedir vs. gibi sorular sorup durdu, haliyle yayına almayınca bu seferde kişiler başka düşünceler içine giriyorlar, dediğiniz gibi aslında kişilerin yararına olmayan kampanyaları yayınlama taraftarı değilim ama bu kez yayına alarak denemek istedim, bundan sonra belirttiğiniz gibi değerlendirip ona göre kampanyaları yayına almaya hassasiyet göstermeye çalışacağım, iyi günler

 5. Önder dedi ki:

  6 ay süren bir çekiliş ve sadece 1 adet telefon. Kadir bey size daha önce başka bir çekiliş için sorulmuştu bu tarz reklam amaçlı çekilişleri yayınlamadığınızı söylemiştiniz. Bence uyanık firmaların bedava reklamını yapmayın, sizi kullanmalarına izin vermeyin.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, beni kullanmaları ya da başkalarını kullanmaları gibi bir durum söz konusu olamaz, ancak yayına almadığım zaman da bir çok kişi kampanyayı yayına alınması için ısrar ediyor, bende bu kez ben yayına alayım da eğrisini doğrusunu katılmak isteyenler düşünsün dedim, aslında dediğiniz gibi kişilerin yararına olmayan kampanyaları yayına alma taraftarı değilim ancak insanların ısrarları maalesef bazen beni de yoruyor

 6. Zeynep dedi ki:

  katiliyorum

 7. Mina dedi ki:

  Bu cekilise katilim icin yas siniri var mi?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, tüm çekiliş kampanyalarına 18 yaşından küçükler maalesef katılım yapamazlar, bu kampanya da buna dahildir

 8. mehmet dedi ki:

  1 TANE TELEFON VERİYOR SADECE.YANİ İSMİNİN HAKKINI VERİYOR :DD

 9. Özkan dedi ki:

  Bunlar da 6 ay bekletip 1 telefon veriyorlar… Kadir bey daha önce bu firmanın çekilişini paylaşmamanıza hak veriyorum