Chippin iPhone 11 Çekilişi

A+
A-
Chippin iPhone 11 Çekilişi
Chippin Uygulaması İle CarreforSA Mağazalarında Ödeme Yap, Çekiliş İle iPhone 11 Kazanma Şansı Yakala!

03 Aralık 2019 ile 15 Ocak 2020 tarihleri arasında Chippin uygulamasını indirerek kayıt olduktan sonra Chippin üyesi CarrefourSA Mağazalarında 50 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak ödeme işlemini Chippin ile yapan bireysel üyeleri çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Chippin iPhone 11 Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 21 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 24 Ocak 2020 tarihli Birgün Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
5 Kişiye iPhone 11 White 64GB

Önemli Not: Chippin tüm CarrefourSA ve Gima marketlerde geçerlidir, CarrefourSA internet sitesi, web uygulaması, hızlı kasalar ve Lezzet Arası’nda geçerli değildir. GSM TL harcamaları, elektronik ürünleri, fotokopi kağıdı, mobilya ve kuyum alışverişleri kapsamda olmadığından Chippin ile ödeme tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.

Bu kampanya MPİ’nin 29.11.2019 tarih ve E.11306 sayılı izni ile TANI PAZARLAMA VE İLETİŞİM HİZ. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Emre dedi ki:

    Mobil uygulamaniz var mı yeni çekiliş olduğunda bildirim gelse ? Varsa link atar mısınız

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, Çekilişler Dünyası olarak herhangi bir mobil uygulamamız bulunmamaktadır